Bir erkek neden azar? Bu sorunun cevabını gerçekten merak ediyorum

Gizli Üye
Merhaba;

Chatruletten tanıştığım birisiyle kafalarımız tuttu.Kendisini msnden ekledim ve kendisiyle kameradan konuştuk.Kendisi kanadalı hoşsohbet bir insan.Msnden konuşurken benden ayağı kalkmamı istedi.ben de kalktım.Beni boydan gördü.İşte yaptığımız sporları knouşuyorduk.Bne de pilates yaptığımı söyledim.bana favori hareketini göster dedi o da yerde bi hareket ben de gösterdim sonra b uazdığını söyledi.Allaha yemino lsun ki hiçbir yerim açıkta değildi yani üstümde tişört altımda da bildiğin eşofman var.Ama bu manyak azdığını söyledi.Ben de msnyi kapadım.Şimdi aradan biraz vakit geçti tekrar cam açmak isityor.Dedim her kamerayı açtığımızda azıyorsun ben kendimi kötü hissediyorum dedim.Bu senin suçun değil benim hatam özür dilerim dedi.Sürekli ısrar ediyor onlie gördüğünde.Asıl sorum şu.Bi insan bi kızın yüzünü görüyor sadece bir de boydan vücudunu o da sürekli değil.Ayağa kalk diedi o zmaan kalktım o k adar.Sonra yerime oturdum.Yani bi insan yüzden bile azar mı ben bunu anlamıyorum.Bu adamın derdi ne?
Bir erkek neden azar? Bu sorunun cevabını gerçekten merak ediyorum