Bir erkek neden azar? Bu sorunun cevabını gerçekten merak ediyorum

Merhaba;Chatruletten tanıştığım birisiyle kafalarımız tuttu.Kendisini msnden ekledim ve kendisiyle kameradan konuştuk.Kendisi kanadalı hoşsohbet bir insan.Msnden konuşurken benden ayağı kalkmamı istedi.ben de kalktım.Beni boydan gördü.İşte yaptığımız sporları knouşuyorduk.Bne de pilates yaptığımı söyledim.bana favori hareketini göster dedi o da yerde bi hareket ben de gösterdim sonra b uazdığını söyledi.Allaha yemino lsun ki hiçbir yerim açıkta değildi yani üstümde tişört altımda da bildiğin eşofman var.Ama bu manyak azdığını söyledi.Ben de msnyi kapadım.Şimdi aradan biraz vakit geçti tekrar cam açmak isityor.Dedim her kamerayı açtığımızda azıyorsun ben kendimi kötü hissediyorum dedim.Bu senin suçun değil benim hatam özür dilerim dedi.Sürekli ısrar ediyor onlie gördüğünde.Asıl sorum şu.Bi insan bi kızın yüzünü görüyor sadece bir de boydan vücudunu o da sürekli değil.Ayağa kalk diedi o zmaan kalktım o k adar.Sonra yerime oturdum.Yani bi insan yüzden bile azar mı ben bunu anlamıyorum.Bu adamın derdi ne?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O dediğin siteye bir kaç defa girdim. Orası chat met sitesi değil millet tamamen orada cinsel amaçlı şeyler düşünüyor. Hani adın çıkacağına canın çıksın derler ya siteninde adı çıkmış bir kere sende cinsellik düşünen birisini bulmuşsun biraz güzel muhabbetten sonra msn'ni öyle ya da böyle almış ve yaptığınız sporlardan muhabbete girerek kendince kafasında bir fantezi tasarlamış sonuçta böyle olmuş. O kişi sana her ne kadar artık bişey istemeyeceğim azmayacağım öyle yapmayacağım şöyle yapmayacağım dese de bir kaç güne kadar tekrar bu muhabbetler açılacaktır. Libodun yüksek olduğu bir ana denk gelince de yaşanılacaklar kaçınılmaz olabilir...

Erkekler Ne Diyor 16

• Bi liseli daha.

• Orta okul?

• liseli değim ben.

• Başka işiniz yok mu sizin bilmem ne sitesinden onunla bununla tanışıyonuz ne kadar gereksiz hiç düşündün mü ne işim var böyle sitelerde diye :D

• evet ya kendisi boğaya benziyo zaten ben nasıl beğendim de kamera açıp kendimi gösterdim.Ne salağım.

• O şekilde azdım diyosa bi azgın hayvanla tanışmışsın demektir :)

• neyle tanışmışım?

• Öncekileri Göster
  • Türktür o Türk..

• yok anam türk değil kanadalı

• o sitedeki insanlar sırf muhabbet amaçlı girmiyorlar. asıl amaç cinsellik. sırf senin yüzünü görmesi ve boyunu göstermesi bile abazan takımı için yeter

• hımmm peki o sitedeyken gördümü seni peki ?

• yanı once konusurken seni denemiştir sana ayaga kalkarmısn demesinden belli zaten niyetini belli etmiş ilk basta

• evet.

• hımmmm sonra konustunuz tanıştınız kafa dengi olunca da msn verip konusmaya basladınız dogrumu

• Öncekileri Göster
  • Bakması bile yeterli zatı. Bır de bize diyorsunuz boyle boyorsunuz diye.İbret almamız gerekiyor adamdan...Cam da acmissin adam cereyandan üşütup hasta olacak adamcagiz. Harcadığı emekle kaç kız düşürürdu ..:(

• bir dahakine üzerindekileri cıkarmandan baslayacak

• hıhıııı hep öyle derler

• başlayamaz canım o hata bir iki kere yapılır başka da olmaz.

• sapık ıste derdı ne olcak

• Abaza Karabasan türünün son örneği olsa gerek, oha, yok artık, bu kadarda olmaz, pes doğrusu. Yüzünü görünce azıyorsa yanına geldiğinde nasıl tutacaksın :D bu adamı durduramazsın da.

• abazaymıs bayagg

• sen turk dıl kurumundamı calısıyorsun bay dogru

• abazandır doğrusu

• Chatruletten yazdığın için, oradan tanıştığın birinden ne bekliyorsun diye sormak lazım.

• Bak şöyle söyleyeyim erkek için kadının çıplak olması gerekmez her türlü tahrik olur yüzünü görmesi bile yeter

• Aşk erkeğin gözünden girer kuzucuk görmek yeter

• e sokağa da çıkmayalım o zman.Surattan bile azıyorsanız.Surattan nasıl tahrik oluyorsunuz?

• chatroulette masum sohbet arayan masum ayagina yatan kiz 2...sinemalarda

• hiiii tamam

• niye öyle diyorsun ki benim chatrulette tanışıp normal arkadaş gibi knouştuğum kaç kişi var.herkesi kendin mi zannediyorsun?Ben soruyu sadece merak ettiğim için sordum.

• Eninde sonunda cinselliğe bağlayacağı aşikar,ister giyinik ol ister olma. link

• Olabilir.

• ay bu şarkıya bayılıyorum ama burada azar azar(miktar sıfatı anlamında kullanılmış)

• demek ki neymiş abazalar sadece Türkiyede değilmiş adam bariz abaza benim canadalı arkadaşlarım var feyste ve çok rahatlar ve çok güzeller o arkadaş problemli bence ;)

• ala ala ben hiç türk bulamadım valla :) demekki beni beğenmiyorlar hehe :D

• öyle diyosun da ben charulette tanışıp normal konuştuğum 2-3 kişi var.Yani tamam oranı buranı göster diyenlero luyor olmuyor değil o zamn da nexte basıyorum.Normal muhabbet ettiğim çok insan oldu.

• sen bulaşma yaa salla gitsin bende girdim oraya millet hep dalga dümen takılıyor hep erkek :) dedim bi konuşcak kız bulurum yok :) bi türk çıktı şişman kız yarı çıplak :D

• Öncekileri Göster
  • Azar azar kader bize ne yazar.

• gerçekten cevabını merak ediyorum düzgün cevap verin.

Kızlar Ne Diyor 4

• geninde olduğu için

• se sor diye

• benim 4 sene önce bir sevgilim var lise 1 deydim daha ..saf salaktık o zamanlar her kim ne diyorsa kanardık bir çocugu çok seviyordum içimde hiçbir art niyet yoktu aynı cocuk sana yptırdıklrını yaptırmıstı snrada böle sapıklasmaya basladı o zmnlar çöok seviyordum şimdi akla bile gelmıyor tbi de ben direk eywwallah dedm sende aynısını yap hiç taviz verme o ne öyle ya..

• Erkekler ikiye ayrılır sürekli azgın ve zamanla azgınlaşanlar olmak üzere bu sürekli olandan aman dikkat

• Hiç öyle sanmıyorum o yıllanmış olan şarabın birini tuvalete döktüm

• Bir de önceden azgın olup sonra doyanlar var ki bunlar yıllanmış şarap gibidirler . Az içersin ama içtiğini de unutamazsın .

• pis sapık.Bi yanlış yaptım açtım ikincisine cık.

Yükleniyor...