• Sor
  • Bence

Ağza boşalmak ne demektir?

insan sevdiği kadının ağzına boşalır mı bu ne anlam taşır sevgilimden ağzıma boşalmasını istedim olmaz dedi neden böyle birşey söylemiş olabilir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bu zamanda Böylesi kalmış mı be. kaçırma o çocuğu sen :)

• o benim herseyim :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Midenin bulanacağını düşünmüştür...

• istedigi yede bosalir karsindaki istedigi sürece SIKINTI yok Relax.

• o istemiyo işte

• gaza gelmesini sagla ve bosalmaya az kala oral yap ve patlat.
      yada dersin oral yapiyim bosalacan zaman cikaririm de ve kaza olmus gibi bosalirken devam et.

• böylesine müzelik boşalmak istiyorum diyen erkeğe iğrenç derler boşalmayanada bir kulp var Allahtan belasınımı istiyor bu kız milleti yahu :D:D

• Güzel ama zevkler tartışılmaz

• kusarsın filan boştan yere midesi bulanır arkadaşın :D

• erkek için orgazmın doruk noktası boşalmadır. boşalmanın yapıldığı imge de bu nedenle önem taşır. ama sadece erkek için hoştur bunlar. yoksa kadın için tiksinçliktir. tavsiye etmem.

• Ağza boşalınmasını seviyorsan cidden tanışalım, şaka bi yana bi anlamı yok ama erkeğe olağan üstü haz veriyor. Genelde erkekler ağza yüze boşalmaya şalışır kadınlar engeller sizde bi terslik var.

• bende anlamadım neden istemediğini

• Öncekileri Göster
    • Evet o yüzden, cinsellik psikoloğu olacağım bu gidişle :)) aklına takılan bişey olursa çekinmeden sorabilirsin.

• Bir günde boşaldıktan sonra öpüşmeyin. Tadını merak ediyorum , ağzımı nasıl dolduracak bilmek istiyorum filan de :)

• boşalır tabii.hemde nasılsevgilin biraz tuhafmışkızlar onu yutmak için can atıyor...

• Çocuklarını yeme diyedir.

• Sen hiç boşalan erkek görmedin galiba. Azına boşalmasını neden istiyorsun ki. P*rno yıldızı mı olucaksın sanki. Bırak içine boşalsın. Ağzını başka şeyler için kullan

• igrenç bişey ..yapmamak ta fayda var

• zevk meselesi tabe sende istiyosan sevdiğin adamda istiyosa neden olmasın bende ex eşimin ağzına boşalıyodum seviomuydum evet oda bişey demiyodu bnce sevgilinin sevmediği bişey bu ama bu seni sevmiyor demek değil bence;)

• sevdiğinin ağzına boşalır. neden boşalmasın? hele hele sevgilisi istekliyse büyük bir haz verir. sen neden boşalmasını istedin?

• hiç yapmadığım bişey oldugu için merak etmiştim

• benim sevgilimle böyle bir deneyimim olmuştu. fiziksel anlamda birşey ifade etmiyor olsa da duygusal bir haz veriyor. her ikimiz için de böyleydi durum. ilerde şansını bir daha dene. isteyecektir.

• Her yol Roma. Spermlerime bir anlam yüklemedim henüz.

• tiksinmenden ondan soğumandan ve midenin bulanmasından dolayıdır .. Altında art niyet arama boşver :)

• sapıklık diz boyu

• tiksinmiştir sen biliyomuş gibisin önceden zevk alıyosan yada p*rnolardan gördüyse canın çekiyosa yap yani ;)

• yoo hiç denemedim

• benim kız vardı önceden istemiyordu zorla morla alıştı o istedi sonra ama sakın boşalma diyodu :) değişik yani ama istemiyosa zorlama önden devam ;)

• Erkekler bunu severde, kadınlar sevmez sen neden böyle birşeyi istedin?

• merak ediyorum

• neyini merak ediyorsun

• penisin hepsini ağzına al o daha çok mutlu eder

• Ciddimisin sen ?Ağza boşalmak ne demek.Sen yemek yiyorsun böyle pis birşey varmı.Senin ağzına boşaldıktan sonra sen gidip yemek yiyecen bide o ağızla.Harbi midesizsin sen ya.Dışarıda biri laf atsa sapık dersen.

• bir kere sperm sıvısı sterildir. pis değil.

• Öncekileri Göster
    • Sanki p*rno yıldızı gibi oluon sanırsam.Göbeğine boşalsın bırak yada icine attırsın.

• Yırtık dondan düşer gibi atlama herşeye.

• cinsel ilişkide boşalma esnasında ağza ve yüze boşalmalar olabilir.. ama belki dini yönden haram olduğu için belki istememiştir..

• sen daha spermin tadını bilmiyorsun belki iğrenirsin diye boşalmamıştır

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgiyle alakası yok. Öpmek istemeyecek herhalde. Dölünden tiksiniyordur. Üsteleme istemiyorsa.

• Memuslerinde olabilir

• onlara hep yapıyorr

• 16-19 Kasım'da Stockholm'deyim. Anneni ayart kaç yanıma.

• spermin ağzına dolmasıdır

• hortumu açmak gibi

• Beni cok seviyorum agzima bosalmasini teklif ettigimdede hic reddetmedi kocam hatta cogu zaman teklifede gerek kalmiyor denemek icin yaptigini sanmis olabilir kivama getir gor bak nasil bosaliyor

• aynen seks esnasında kıvama gelir dediğin gibi

• Bilmem başka bi erkekten iste bakalım ne dicek

• +1

• 2 ay sonra nişan var olmasa olurdu askım

• Cumshoot demektir

• p*rnocular belli :p

• ne ağzı ya yüzüne boşalsın beybi feys ol :D

• Komik ama tahrik edici :)) +1

• biliyorum ben türkiyede olmayınca vere seks yaptık hacı yüzüme boşaldı birde beybi feys oldum çıktım yani ama boku yicem yakında

Yükleniyor...