• Sor
  • Bence

Ilişki sırasında kadınlar filmlerdeki gibi bağırırlar mı?

Soru açık aslında ilişki sırasında filmlerdeki bayanlar gibi çığlık atar mısınız?

Güncellemeler:
peki arkadaşlar bağıranlar kimler?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• o filmdekiler film çeviriyor kör müsün.genelde ,kadınlar bağırmazlar seslerini başkları duymasın diye utanırlar.

• :)) diyosunn

• Öncekileri Göster
    • film olduğunu biliyorum ama bağıranların olduğunuda düşünüyorum.

• bazıları bağırır bazıları bağırmaz bağırmayanlar utanırlar ama şunu söylim çocuğu olan kadın bağırmaz çocukları duyacak diye

Kızlar Ne Diyor 6

• canlari cok yanarsa evet ama bazilarida zevkden yapiyor bunu

• o bağıranlar canları yanıyor diye bağırmıyolar zevkten bağırıyor

• dedim ya bazilari oyle bazilri boyle elede var belede

• bağıranı çok gördüm. renk katar olaya...

• Eger evde kımse yoksa bagırırım agzımı kapalı tutamam acıkcası :)

• Erkeği azdırmak ve daha da orgazm olabilmek için evet. Yani illa bağırılmalı diye bir kaide de yok .

• e doğru azdırıyor zaten bu durum..:)))

• yakın biraz..

• ya burcu canımsım yaaa :D üstündeki kızlara baksana hepsi gizli ... seni bu yüzden durmadan eksiliyorlarsa varsın eksilesinler :)

• Öncekileri Göster
    • zaten bağırmaktan kastımda o yani inleme. Sende tam ters durumundan şikayetçisin galiba. Erkeklerin hiç ses çıkarmamasından :)

• evet.erkegn ses çıkarmasını sevıyorum.isterim.

• bazıları bağırır bazıları bağırmaz bağırmayanlar utanırlar ama şunu söylim çocuğu olan kadın bağırmaz çocukları duyacak diye

• bu işi sessiz nasıl yapıyorsunuz banada söylermisinizzz

• Öncekileri Göster
    • Ben babamın sesini duyduğumu söyledim.Konu açıldı.O da ben bağırmam siz duyarsınız diye dedi.

• yoksa annende bağıracak yani anlaşılan :D

• bağıran var. çocuğu olan da bağırır. fakat evde kimse olmasa da komşulara canlı yayın yapmanın alemi yok.

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...