Eşini başkalarıyla paylaşanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eşini başkalarıyla sevişirken izleyenleri veya grup yapanları normal buluyor musunuz?

Güncellemeler:
peki başka birinin eşiyle beraber olmak istermisiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 13

• Rahatsız.. Ruhsal problemleri olan bir midesiz...

• Tabiki hayır, bu nasıl bir soru ya?

• at gözlüklerinizi çıkardığınızda normal bir soru olur.

• Öncekileri Göster
    • şahsıma değil soruma soru değilmiş gibi yaklaşmışsınız... bu nedenle ben de tepkimi dile getirdim.

• Soruyaydı tepkim, içeriğine isterseniz iyi okuyun.anlamaya çalışın.Size neden şahsınıza laf söyleyeyim? Kişiselleştireyim? Kaldıki soruyu içeriği yüzünden doğru bulmuyor olabilirim buda benim kendi tasarrufumda değilmi?Hakaret etmediğim sürece?

• Eş olamadığını.

• insalıktan çıkmış hayvan sürüsü bence .

• hayir

• iğrenç. geniş mehseplilik

• öküzün önde gideni derim ancak nasıl bi mantık bu yaaa

• Soda şişesi hediye edilesi.

• domuz

• MIgdemi bulandiriyorlar...

• Insan olmayı ogrenememis, ruhsal bozukluğu olan mezhebi geniş insan. Sapiklikta level atlamislardir.

• güzel cevap.. :)) ( sapıklıkta level atlamışlardır ) hhahhha :))

• onlar karaktersizler ahlakdan yoksunlar nediyeyim

• anolmar

• anormal

• ha uyle :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Boynuzlu olduklarını düşünüyorum, başka birinin eşiyle de birlikte olmak istemem yani okeye dördüncü gibi bazıları tarafından kolay söylenen yatağa üçüncü de olmam.

• Cinsellikte karşılıklı olan her şey mübahtır.

• güzel bir yaklaşım.

• la allahsız sana mubahtamı var:d

• godoş mu oluyo yoksa gavatmı . arada bı yerdeler

• normal karsılayanların aklından şuphe edrım guncellemeye gelınce evlı oldugunu bıle bıle yapıyorlarsa onlarında beyınlerı hasarlıdır

• gavat, p**evenk,dürzü,dümbük,yavşak,i*ne,dahada var onlarıda tahmin edin işte bunlardan başka hiç birşey denilmezonlara...

• normal yada normal bozuklukta bir psikoloji olmasa gerek

• hiç doğal değil...

• sen paylaşıma açık birisin anlaşıldı yazık o kadına şimdiden

• niye yazık?

• eşlerin birini penisinden diğerini vajinasından tavana asmak.

• ruh hastalığı

• türkiyede yok zatende almanyada çok yaygın

• haha nasıl yok?

• Öncekileri Göster
    • bilakis dünyadan haberim var türkiyedn yok

• arkadaş katılıyorum. Bizdekiler sadece laf. Daha doğru dürüst normal cinsel ilişki yaşanamazken böyle anormal fantezileri gerçekleştirecek toplum değiliz. Hiç yok demiyorum ama çok nadir bence. Ve daha kötüsü bir çok forumda eş paylaşma fantezisi bu ülkede mevcut. Herkes resim paylaşıp bu benim eşim diyor ondan sonra yüzlerce kişi eşinle birlikte olayım diye mesaj atıyor. Peki kaç tanesi gerçek. Milyonda bir belkide sıfır.

• o.ç onlar

• anneleri olaya dahil değil :)

• niye

• 1 kere yasadim ve cok zevkli bir olay ben 3. oldugum icin benim icin farketmez.şu an bir cift var netten tanistim ve kontaktayim telefonla falan konusuyoruz adam cok istiyor ilk olacakmis ve kadin ne evet diyor ne hayir niyeti var ama kendini hazir hisettemisini bekliyorum ve sanirim olacak.Gizli yazmamin sebebi belki burda olabilirler o yüzden kusuara bakmayin.

• bu tarz şeyler yapılan yerlerde sevgiden eser yok ozman millet sevdigi için evlenmiyor sadece seks için evleniyorben bunlara i*nelik diyorum

• HayvanAygırYaratıkVahşiAngutNamussuz...

Yükleniyor...