Eşini başkalarıyla paylaşanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eşini başkalarıyla sevişirken izleyenleri veya grup yapanları normal buluyor musunuz?

Güncellemeler:
peki başka birinin eşiyle beraber olmak istermisiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eşimi değil ama başkalarını izlemek hoşuma gidiyo benim yaa..:)) grupta çok hoş izlemesi ama..

Kızlar Ne Diyor 13

• onlar karaktersizler ahlakdan yoksunlar nediyeyim

• hayir

• Tabiki hayır, bu nasıl bir soru ya?

• Soruyaydı tepkim, içeriğine isterseniz iyi okuyun.anlamaya çalışın.Size neden şahsınıza laf söyleyeyim? Kişiselleştireyim? Kaldıki soruyu içeriği yüzünden doğru bulmuyor olabilirim buda benim kendi tasarrufumda değilmi?Hakaret etmediğim sürece?

• şahsıma değil soruma soru değilmiş gibi yaklaşmışsınız... bu nedenle ben de tepkimi dile getirdim.

• farkında olduğum içinde sorunun içeriğini beğenmediğimi söyledim.Ben soruyu beğenmediğimi belirttim aam siz nedense kişiselleştirdiniz .Şahsınızabir şeymi dedim? Hoş değil uslubunuz...

• Öncekileri Göster
  • anolmar

• ha uyle :)

• anormal

• öküzün önde gideni derim ancak nasıl bi mantık bu yaaa

• Insan olmayı ogrenememis, ruhsal bozukluğu olan mezhebi geniş insan. Sapiklikta level atlamislardir.

• güzel cevap.. :)) ( sapıklıkta level atlamışlardır ) hhahhha :))

• Soda şişesi hediye edilesi.

• Eş olamadığını.

• domuz

• iğrenç. geniş mehseplilik

• Rahatsız.. Ruhsal problemleri olan bir midesiz...

• MIgdemi bulandiriyorlar...

• insalıktan çıkmış hayvan sürüsü bence .

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç doğal değil...

• sen paylaşıma açık birisin anlaşıldı yazık o kadına şimdiden

• niye yazık?

• 1 kere yasadim ve cok zevkli bir olay ben 3. oldugum icin benim icin farketmez.şu an bir cift var netten tanistim ve kontaktayim telefonla falan konusuyoruz adam cok istiyor ilk olacakmis ve kadin ne evet diyor ne hayir niyeti var ama kendini hazir hisettemisini bekliyorum ve sanirim olacak.Gizli yazmamin sebebi belki burda olabilirler o yüzden kusuara bakmayin.

• Boynuzlu olduklarını düşünüyorum, başka birinin eşiyle de birlikte olmak istemem yani okeye dördüncü gibi bazıları tarafından kolay söylenen yatağa üçüncü de olmam.

• normal karsılayanların aklından şuphe edrım guncellemeye gelınce evlı oldugunu bıle bıle yapıyorlarsa onlarında beyınlerı hasarlıdır

• bu tarz şeyler yapılan yerlerde sevgiden eser yok ozman millet sevdigi için evlenmiyor sadece seks için evleniyorben bunlara i*nelik diyorum

• normal yada normal bozuklukta bir psikoloji olmasa gerek

• eşlerin birini penisinden diğerini vajinasından tavana asmak.

• godoş mu oluyo yoksa gavatmı . arada bı yerdeler

• ruh hastalığı

• gavat, p**evenk,dürzü,dümbük,yavşak,i*ne,dahada var onlarıda tahmin edin işte bunlardan başka hiç birşey denilmezonlara...

• türkiyede yok zatende almanyada çok yaygın

• arkadaş katılıyorum. Bizdekiler sadece laf. Daha doğru dürüst normal cinsel ilişki yaşanamazken böyle anormal fantezileri gerçekleştirecek toplum değiliz. Hiç yok demiyorum ama çok nadir bence. Ve daha kötüsü bir çok forumda eş paylaşma fantezisi bu ülkede mevcut. Herkes resim paylaşıp bu benim eşim diyor ondan sonra yüzlerce kişi eşinle birlikte olayım diye mesaj atıyor. Peki kaç tanesi gerçek. Milyonda bir belkide sıfır.

• bilakis dünyadan haberim var türkiyedn yok

• Yok mu? Ohoo senin dünyadan haberin yok.

• Öncekileri Göster
  • Cinsellikte karşılıklı olan her şey mübahtır.

• la allahsız sana mubahtamı var:d

• güzel bir yaklaşım.

• HayvanAygırYaratıkVahşiAngutNamussuz...

• o.ç onlar

• niye

• anneleri olaya dahil değil :)

Yükleniyor...