• Sor
  • Bence

Zevk suyu fışkırtma gerçek mi?

bayanlar aranızda yaşayan varmıdır bunu p*rno sitelerinde görüyorum masturbasyon yaparken zevk suyu fışkırıyo bu gerçekmi böyle olan oldumu

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 9

• Zevk auyu degil o

• Çok fazla p*rno izliyorsun. =( Öyle fışkırmaz, belki işiyordur söylemiyordur erkekte onu zevk suyu sanıyordur.

• +1

• peki arkası arkasına işeme olayı olabilir mi ?

• yapanlar var

• zevkin oranına göre evet oluyor

• ya her gürdüğün sakallıyı deden sanma p*rnolara ne inanıyorsun geçengün ynlıslıkla biyerdeyken karsıma çıktı kızlık patlatma gerdek gecesi die tıkladım varmı böle bşiy adam gerdek gecesini çekicek siteye koyacak ee o kan nerden gelio onuda bilemicem..onlarn var bi numarası merk etme sen..ne kdr çok tıklanırsa o kdr para kırıyor adamlar ..hertürlü ekşını koyarlar ondan filme öyle fışkırma gbi bir durum olamaz fiskiye miyiz bz ya..normal insanız ve normal iki medeni insanın çiftleşmesi yasanıyor..yada şöyle sen hç p*rnodaki gbi bağırıp böğüren tek bir gecede o kdr ekşınlı geçen bir ilşki gördünmü türklerde ..yok!ondan takılma böle şelere zevk almaya bak:D

• kitap gibi konuştun :) +1

• Öncekileri Göster
    • yanıldın gizli. kadınlar gerçekten de kendinden geçiyor. var güçleriyle çığlık atanları da var. bir gecede tahmin edebileceğinden çok daha fazla ekşın yaşanır. bunların hepsi erkeğin yeteneğine kalmış şeyler. sen sanırım bu bakımdan şanssızsın.

• ne dion la esn amk orspumuyuz bz öyle öünmüze gelene verecez hayrdır?

• isiyordur yok oyle birsey :):)hahahaah

• hayret peki caizmidir? diye soran çıkmadı halen :D :P

biraz daha uçuk kaçık sorular lazım gibi buraya...

• Noktayı koydu :D

• :D Komık gercekten. Bızım zevk suyumuz yavas yavas gelır. Fıskırma felan olmaz bız bırden patlamadgmz ıcın.

• bu sorunun üstüne bende soruyorum peki caiz midir ? :d :p böyle soruya böyle cevap denir yahu...

• yok öyle bise hikaye onların yaptığı idrar.

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha önce paylaştım şikayet ediyorlar. Hesabım kapatıldı. Demonofhell paylaşmış onu şikayet etmiyorlar enteresan . A

• Varsada yapmasın abi ne olduğu belli değil

• 40 yıllık playboyum hiç fışkıranı görmedim

• istanbula yolumuz düştüğünde seni bulalım o zaman hani manita filan

• Öncekileri Göster
    • @soran, playboyum dedim pezeven*im demedim =)

• Kesinlikle öyle bir manada demedim özür dilerim sizden saygilar

• o kadar zevk suyu merhume emanuelle'de bile yoktu.

• kardeş o zevk suyu değil . bizzat sidik, çiş, attırık

• Çok merak etmiştim cevapları çok güzel soru

• Yok öyle bir şey olsa bile bizim Türk kızlarında olacağını tahmin etmiyorum. Türk kızlarında olacağını tahmin etmiyorum derken kaç yıllık evli kadınlar daha orgazm bile olamamış nereden öyle fışkırma bundan dolayı diyorum.

• sidik o hacı, vajina kasılıp idrar torbasına baskı yapıyor sonra fışşşşşşş :D

• squrting gerçek bir olay sevgilime yaşattım bu olayı ama bizim kızlar pek bilmiyor

Yükleniyor...