Kız arkadaşımın cinsel organı kokuyor, her kızınki kokar mı?

Gerek cinsel ilişki esnasında gerekse normal zamanda sevgilimin cinsel organı ekşi ekşi kokuyor. Beyaz bi akıntısı oluyormuş. Her kızın kokar mı? Hatta kimi zamanlar yanımda otururken bile kokusu geliyor:S

Güncellemeler:
sorum neden kaldırıldı? bilmek öğrenmek için sormuştum.
pardon. sorum kaldırılmamış:p cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• o kadar ilişki yaşıyormuşsun bunu ona sorabilirsin ya da onunla paylaşabilirsin bnce..temizlikle alakalı bir durum bnce, aşağıdaki yorumlardan da anladığım kadarıyla kız kendi temizliğine pek dikkat etmiyor olmalı..önce temizlikle alakalı işi çözün, sabun ve jel de alın hala devam ediyorsa doktora gidin derim..

• en mantıklı cevap

Kızlar Ne Diyor 22

• kıllarını alıyormu? işediğinde taharet alıyormu? bunları yapıyorda kokuyorsa içten bir şey olabilir.ayrıca bazı vajinal yıkama jelleri var onlardan alsın

• kıllarını pek almıyor yani o bölge sorunlu kıl açısından, jiletle alıyomuş. taharet durumunu bilemicem:S

• Öncekileri Göster
    • alsın bi zahmet çünkü kıllı yer çabuk terler ter koku yapar orası zaten kapalı hava almıyor. bide traş etmezse yıkamazsa tabi duramazssın

• ya gir işte lafa senle bir şey konuşucam ama alınma ilişkimiz açısından önemli sen fark etmiyor olabilirisn ama ben rahatsıszım bu durumdan senden ricam diye söze gir başka nasıl söylenir.ım kım etmeye gerek yok herşeyinizi paylaşıyorsunuz sonuçta ayıbı kaldırmışsınız siz

• kimi zamanlar geliyor demişsin ya o kimi zamanlar adet olduğu zamanlar olabilir. ayrıca temizliğine dikkat etme konusu önemli cinsel ilişki yaşıyor boyuttaysanız açık açık söyle o beyaz akıntı gelmesi normal o gelmezse sevgilin kaşıntıdan duramaz o normal bir şey

• sorma reis ya miğde felan kalmadı =) bencede mesele akıntı değil ama kızlar ne yapıyor da kokmuyor merak ettim

• Öncekileri Göster
    • kıllarını pek almıyor yani o bölge sorunlu kıl açısında, taharet durumunu bilemicem:S

• alsın bi zahmet çünkü kıllı yer çabuk terler ter koku yapar orası zaten kapalı hava almıyor. bide traş etmezse yıkamazsa tabi duramazssın

• nasıl yanı yanındayken kokuyo bu kız pis olmasın sakın:D ya da doktorluk bı durumda olabılır mıdem bulandı ya

• Kusura bakma ama arkadaşının temizliği sıfır :DTemizlik alışkanlığı yoksa olur.SKızdan kıza değişir :D

• öf iğrenç, doktora gitsin, yada banyo yapmayı denesin

• :D ya allah allah bebegim her kadinin vajinasi farkli kokar. fazla kötü koku varsa doktora gidin bir mantar enfeksyonu kapmis olabilir.diger türlü bu koku ..seks kokusudur yani ne bekliyosunuz vajinamizdan anlayamadim?:Derkeklerin genelde aklini alir bu koku birden azgina dönerler :) sen isi limona bagliyosun olmuyo ama böyle

• her zamanki gibi sana katılıyorum ...

• çok acımasız cevaplar gercekten. kzı arkdaşının vajinal akıntısı olabilir bu bi iltihap gibi bişey ilacı var.. sana beyaz bir akıtısının olduğunu söylediğine göre sende ona askım ben araştırdım baktım sende iltihap olabilir doktora görün hemen yarın de eğer yoksa sonra temizlik hijyenle alakalıdır dye düşünüyorum

• yaw hemen ayy piss kıs ayy pasaklı titiz değil denmiş. yargılamayın bence bukdar.. bi hastalıgı olabilir. kız arkadaşın sürekli kokusyla oldugu için buna alışmış. ona koku gelmyor muhtemelen.. ona söylemelisin. gerçi nasıl söylenir oda bilmiyorum..

• temizligine dikkat eden bir kadindan asla bir koku gelmez, igrenc ya nasil iliskiye girebiliyorsun.

• miğdem kalksa da seviyorum

• ben sıze soyle soluyum kıllarını dewamlı almalı ve bunu jıletle yapmasın kararmaya sebep olur bır sure sonra kılları sertlesır bu onun ııcn daha zor olur agda kullansın weya kuaforler bıkını bolgesınde agda yapıolar. akıntıya gelınce temız bakmadıgından mantara yakalanmıs. dıkkat et sanada bulasır. doktora gıdın beraber hastalıgını anlatsın bır hap yazcaktır. o hap demlık gecırıo. tabı gectıkten sonra dedıgım gıbı vajınasını dewamlı temızlıcek cok beklemesın.ılıskıye gırerkende travogen dıe bır krem war eczaneden alın sanada zarar wermez kız arkadasında rahatlar. ama tuysuz olması gerekıo MUTLULUKLAR DILERIM

• ayy allahh yaa :D:Dne matarı ya sevgilinn pissmiş ve temizliğine dikkat etmiyoro temizlemiyorsaa zorla sen temizle en azından miğden kalkmaz:)

• hastalığı da olabilir :( madem ilişki yaşıosunuz ve seviosanda sen uyarmalısın :) ama helal olsun ya kim yorum atarsa seviyorm demişsin Allah daim etsin :)

• Ya valla utandım ya. İnsan temiz oldukça neden koksun günlük ped denen birşey var olmadı yanında yedek çamaşır taşı gir wc değiştir otururken kokarmıymış valla siteyi terk etmek geldi içimdenbelki bir hastalığı vardır diyeceğim ama önlemini alması lazım ekşi ekşi ıyy :(

• sen bu kızla nasıl çıkıosun beya:)))

• seviyorum

• çanakkalelimiyiz beya :)

• selam arkadaslar o kadar temiz kadinlar var titizmi titiz temizlik hastasi ama yinede kokuyor bazen insanlarin teni kokar bazen insanlarin agizi her seyin tedavisi vardir arkadasimiz sevgilisini sevmemis olsa zaten bir arayista olmaz sizlerde arkadasimiza böyle sacma sapan tavsiyelerde bulunmayin yardimci olmaya calisin bence arkadasim alsin kiz arkadasini bir doktora gitsin tedavisini beraber yapsinlar bunda utanilacak bir sey yok bir beraberlikte her sey konusulabilmeli eger konusmayip susarsa tedavisini yapilmazsa bu iliski biter eninde sonunda nedensiz ben arkadasin sevgisine saygi duyuyorum ve kimin ne dedigine degil kiz arkadsini alsin karsisina konussun ve bir doktora gitsin en güzeli her seyin paylasilmasi hastalikta ve saglikta diye insanlar birbirine böyel söz vermiyormu ? neyse benim yazabilecegim fazla bir sey yok arkadasa ve kiz arkadasina basarilar dilerim tesadüfen gördüm yazmak istesim bir daha bulabilirmiyim bu sayfayi bilmiyorum :S

• pis olduğundan değil de hastalık olduğundan öyle mi ? ne hastalığı bu ? - mantar mantar neden oluşur ? -pislikten

• bilmem sen iyreniyormusun bunan?sorun veriyormu sana?

• ttemizliğine dikkat etse adet dönemlerinde dahi koku olmaz ... ayrıca midem bulandı sende hala seviyorum diyorsun :)

• adet dönemlerinde kokmaması mümkünmü?

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim asi, bu kızların yorumlarını anlamadım. sevgilimi sevmeyip onlarımı sevmemi bekliyolar acaba

• adet döneminde bir bayanın olduğundan daha sık idrarı gelir ve dolayısıyla daha sık wc ye girer yani sık sık temizler ve pedini değiştirir. ve koku oluşmaz.

• mantar olabilir..kokulu akıntı hastalık belirtisidir...bence bi dokdora görünmeli...aslında vajina miss gibi kokar..yani hasta olmadıkça tabi..

• +1

• katılıyrm sırıne:)..:)

• teşekkür.:)

• kız arkadaşın günlük ped demi kullanmıyor ?

• kullanmıyor:/ her bayan kullanır mı

• ciddi bir rahatsızlığı olabilir peki sen bunlara karşılık ona hiç oral sex yaptınmı

• yaptım işte asıl kokuyu o zaman duydum:S

• bence mademki tam anlamıyla cinsel ilişki yaşıyosunuz bunu ona bi şekilde söyle çekinmenin bi anlamı yok ama oturduğu yerden sana kokunun gelmesi hakkaten çok tuhaf

• Mantar vardır.

Erkekler Ne Diyor 18

• Bazi Kadinlar O kadar mide bulandiricidirki Anlayamazsin, Hayatında o kadar titsindine inanmazsin :(

• bunu ona sorabilirsin. hijyenden olabilir olmayadabilir. ekşi kokunun nedeni salgılanan asidik sıvıdan dolayı. bu sıvı mikrop kapmayı önlemekte. kız arkadaşında bu fazla salgılanıyorda olabilir. bu durum onun elinde olan birşey değil. sorun mantarda olabilir. hijyende olabilir. bu durumu konuş onunla düzgün bir dille. olmadı bir doktora görünür.

• sorun kaldırılmadı ve cevap dogruu doktora gidin

• bakteriyel vaginit tir. metronidazol denilen antibiyotikle giderilebilir.ancaak temizlik de şart.

• pek normal degıl . o bölge cok önemli bence bır doktora gitsin bunda utanılcak bırsey yok allah korusun ılerde cok buyuk sorunlarla karsılasır sonra..

• kız arkadaşın doktora gitsin en yakın zamanda

• aRkana bakmadan kaç kardeşim kız mı yok :D

• kimisinin ki lavanta gibi kokar :)

• yaninda otururken bile kokusunun gelmesi cok ilginc..ama hastalik gunlerinde yada yeni bittiginde bazende akintili gunlerden sonra kokunun olmasi normal bazi bayanlarda genital bolgelerine parfum ve krem surduklerinde kokuyor olabilir ama ben oyle bir sorunla karsilasmadim kendine bakan temiz ve kilsiz tutan bayanlarin oyle bir sorunu yoktur,

• temizlik herşeyden önemlisi temizlik

• benim sevgilimin de curuk balik gibi kokuyordu ya, cinsellikten soguttu resmen beni simdi zampikten evvel gidip dus almiyorsa yapmiyorum

• çürük balık gibi ha :d güldürdün beni :d

• Sıcakta uzak durulması gereken bir durum. Ilişki sonrası duş almıyorsa sıkıntı yapar ve bundan sadece sen rahatsız olursun

• vajina görünüş ve koku itibariyle iğrenç birşey neden bu kadar seviyoruz bende bilmiyorum=) ama hatun milleti anlatmış yorumlarda günlük pet jel temizlik vs.Bu tür bakımlar yapılmadığında kokacağını düşünüyorum zira idrar yolu ve vajinanın kendi akıntısı ya da (açık etten oluştuğu için) hastalık kapması(mantar gibi) buna etken olur.

• bu konuda uygun lisanla onu jinekoloğa yönlendir...mantar olma ihtimali yüksek...dr. ona yön verecektir...

• maalesef koku erkek için çok itici bir durum...insan sebebinide izah edemiyor...şimdi bu kardeşim nasıl desin şundan dolayı diye...kız başlayacak duygusala...oysa kişisel temizliğine dikkat etmesi gerekir...ben çok çabuk soğurum ve bir daha görüşmem ...aynı şeyleri bende yaşamışımdır yani...

• her kızınki kokmaz arkadaşım kızlara ayıp oluyor çok güzel kokanlarda var

• iyimisin sen sorun kaldırılmadı

• dr a götür kokuyo diyeceğine

• canım benim, kız arkadaşının cinsel organı aybaşlarında kokuyorsa çok doğal;çünkü aybaşlarında kızların yumurtalama dönemleri olur...ama her zaman kokuyorsa, ciddi bir hastalığı olabilir.fazla akması varsa kokabilir.çünkü her kızın her anda akması başlayabilir.bunun için iç çamaşırını değiştirmesi gereklidir.eğer iç çamaşırını günlük olarak değştirirse bu sorun otradan kalkar...

Yükleniyor...