• Sor
  • Bence

Bir kızın sevişmek istediğini anlayabilir miyiz?

Bir kızın sevişmek istediğini anlayabilir miyiz? Bir kızın sevişmek istediğini anlayabilir miyiz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hatun evli ise sana gelir seninle sevişmek istiyorum sözünü kullanır ama bekar bir kız bunu asla açıkça söylemez ama belli eder sana karşı çok sıcak davranır anlamazsan dokunman yada öpmen için zemin hazırlar hala anlamazsan cinsellik içerikli konuşmalar yapmaya çalışır hala anlamazsan artık yapacak birşey yok proje masada yatar sende bakarsın

Kızlar Ne Diyor 7

• Öğrendiğinde, lütfen bana da söyler misin..!?Bunu benim de acilen öğrenmem gerek.. Ama aramızda kalsın..

• direk sorabilirsin. ben oyle yapiyorum:)) Utanmışcasına "yaaaa cok edepsizsin" diye sırıtan tipler oldugu gibi sadece gülümseyerek basını yukarı aşagi sallayıp onaylaya da bilir bazısı. Ya da evet diyebilir. Açık iletişim herşeydir.

• Yok hayır.. Ben soruyu sorandan öğrenmek istiyorum.. Cevaplardan öğrendiklerini bana aktarmasını istiyorum..

• erkekler yanaşır zaten kızda istiyorsa sevişir anlamıycak ne var bunda? illa ki tepene atlaması mı lazım?..

• Düğmeye basınca kert beni erkeğim diyenlerinden çıkmış o nedenle kafası karışık sanırsam:)

• evet yanaşıp duruyorsa anla daha ne yapsın üstüne atlamasını bekleme:)

• Senin algılarınla ilgili bir şey, gerizekalı değilsen anlaman gerekir.

• :D:D:D kopuyoorruummmmm :DD:D

• sen birşey yaptığında kaçmıyorsa tepki göstermiyorsa ya da hiafif bir tepki gösteriyosa o da istiyodur aslında diye düşünüyorum

• Evet.

• Seviyeli ol biraz burda bayanlar da var

Erkekler Ne Diyor 9

• Anlayabiliriz.Bu soruya yeterli bir cevap bu...

• Sorarak öğrenebilirsin. Sevişesi yoksa bile sen sorunca "neden olmasın" moduna girebilir:)

• ben anlayamam kesinlikle:))

• senmı anlamıycaksın cok cok cok sasırdım...

• Öncekileri Göster
    • oksijeni bitmiş tüpün:))

• Yapış dudağına sevişin kapalı yerde gavrum.

• eve gelsene bir kahve içeriz...

• Anlamamızı istiyorsa anlarız, öyle söyleyeyim.

• anlasan ne yapacan?

• sorulurmu adam sevıscek tabı:))

• Öncekileri Göster
    • ye bakalım afıyet olsun...ama buyuk olarak genclerı aydınlatman lazım...

• valla bu devirdeki gençler işini biliyor bakma burdan yazdıklarına televizyonda biraz dizi seyretsinler öğrenirler :D

• iyide direk sevişmek diye bir olay yokki...o yüzden öpüşmesinden ve beden temasından çok net belli olur..bu iş siparişle olmazki...

• bir kıza sorarsın eğer bilmem belki bilemem gibisinden cevap alırsan bilki cevap evettir ama soruyu dolaylı yoldan sorcaksın direk gel ... yapalım demiceksin kızı ürkmeden:)

Yükleniyor...