• Sor
  • Bence

Seviştiğiniz erkeğin kaç cm cinsel organı olmasını istersiniz?

Seviştiğiniz erkeğin kaç cm cinsel organı olmasını istersiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Gönlümden 16.2345 geçiyor ;)

• kız dalga geçmiş bide en iyi cevabı seçmiş :D oda güzel

• küsürlü rakam vermenin inandırıcılığa etkisi :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Kemeri olmadığı zaman beline kemer vazifesi görecek büyüklükte olabilir mi?..

• banamı dedin

• Senin küçük diye taktın galiba bu kadar ki millete abuk subuk şeyler soruyorsun :)

• alkışşşşşşş

• ne alaka ben genel olarak sordm

• Minik kuş, böyle sorular sorduğuna göre sen 13-16 yaşlarında olmalısın...

• :))

• 22 hmm sen de basın danışmanısın demek ki :)

• 17

• 17 çok küçük değilmi yaaa...

• 17 küçük... peki yarı çapı ne 2xR2H mı. formul nasıldı ya unuttum geometriyi... hahhaahahahahahah

• Nasıl ki kalp, göz ve diğer organlarının boyutları, özellikleri vb. sipariş üzere tasarlanmıyorsa; cinsel organın için de aynı durum geçerli.

• 30 cm.den aşa olmaz bayım. (Yok mu, dedin.)Tamam, en son 27 cm.ye inebilirim.Yaşım kadar olmadan olmaz.Daha da pazarlık yapmam.

• 20 25 olabilir :)

• Geçmiş olsun.

• neden ?

• bi 25 bulun ondan sonra konuşalım. Filmlerdeki gibi olmuyor o işlerde ondan demiştir.

Erkekler Ne Diyor 13

• 20 cm diyene msjmı atcan benimki 20 cm diye kardeş

• ben bu boy meselesini anlamam. bazen boyunu soran kızlar olur kaç cm diye. yahu elime cetvel alıp ölçtüğümü düşünüyorlar sanırım. komiğiz biz insanlar evet

• bi sorsalar bana veririm cetveli ellerine de :D

• valla cidden elde cetvelle kendimii olctugumden cok emin, hadi ama soyle kac cm diye soran oluyor..komikler:)

• nerden aklına geliyo böyle şeyler kardeş :))))

• 12.5 gibi bir şey vardı sanıyorsa mahah :D

• ben bu kadar abuk sabuk soru görmedim sonra kızlar site abaza doldu dediklerinde erkek olarak tepki veriyoruz ama bu ne arkadaşım ya bu nasıl bir sorusen kızlara böyle bir soru sorarsan, senin sevişmek istediğin kız da gelir elinde mezure ... cm olmazsa seninle sevişmem der kalırsın orada sonra ellerinde çiçekler :))))

• bence bu soruyu soranın kafası guzel.. arkadaşım sen mi içine alıcan, sana ne?

• Eski bir hikaye...Yunanlılar, kendi arlarında savaşırken ön safhalara hep "Spearman" dediğimiz uzun mızraklı savaşçıları koyarlarmış. Böylece düşman askerlerini yaklaşmadan delik deşik ederlermiş.Buna da çare bulunmuş tabi. "Hypaspist" denen, kısa kılıçlı ve inanılmaz çevik askerler, mızrak darbelerini savuşturup, iyice yaklaşıyorlar ve kısa kılıçlarıyla mızrakları kırarak, etkisiz hale getiriyorlarmış.Demek ki neymiş?Boyu uzun olan değil, elindekini kullanmayı bilen kazanıyormuş.

• karşı köyün ağasının oğlu bu köyün ağasının kızına aşık olmuş.ağa oğlu istedimi alınır yani..görücüler gelmiş kızı babası olan ağadan istemişler...ağa ''olmaz kızı vermem'' demiş..etme ağa,tutma ağa,kulun kölen olalım ağa,ne istersen iste ağa...diye başlamışlar yalvarmaya...ağa bakmış kurtulamayacak,başlamış işi yokuşa sürmeye... ben demiş dere kenarındaki 150 dönüm sulak tarlayı isterim...diğerleri birbirilerine bakıp tamam ağamdemişler...ağa bu defada 20 bilezik,5 gerdanlık,10 metre altın zincir istemiş...yine biribirilerine bakıp tamam ağam demişler... ağa artık işi iyice azıtmış...yepyeni bir otomobil ve yanında da karşı köyden genç bir avrat istemiş...yine biribirilerine bakıp ona da tamam ağam demişler...kız babası bakmış bunları vazgeçiremiyor, son bir istegim daha var demiş.''de ağam''dediklerinde; ben demiş, ben damatta 30cm alet(penis) istiyorum demiş. çünkü demiş alet sağlam olsun ki kızımın gözü dışarıda kalmasın... görücüler önce biribirlerine bakmışlar sonra kafa kafaya verip aralarında konuşmuşlar sonra hep bir ağızdan'' kesdiririk ağam'' demişler...

• en büyük cinsel organ beyindir, ve genelde boyuyla alakalı soru- sorun vs 25 -30 yaş altındaki gençleri ilgilendiriyor nedense cinsellikle tanışmamış ve özgüven eksikliğinden, boyundan çok işlevi önemlidir, her zaman

• kızlar yanında metreyle geziyolar. dur senin ki benim kriterlerime uymuyo 1 cm le kaçırdın. zevk veribiliyosan 8 cm bile yeter

• gayet doğru bir yorum.

• enteresann :))

• şimdi gidip ölçecek miyiz ya :D seninkinin 3 katı işte :D

• Anket yapsaydın ya Allahım .

Yükleniyor...