Anal seks yapınca, spermler aşağı akar ve vajina girişine gelirse hamile kalma olasılığı var mı?

Gizli Üye
Öküzün biriyle bu şekilde anal yaptım,kendi isteği üzerine yaptık,şimdi de hafif kadın gözüyle bakıyor bana,neden erkekler hem ister hem de bayan yapınca hafif kızmış gibi davranırlar?O kişiyle bunu yapptım diye herkesle yapacağım ve yaptığım anamına gelmiyor ki.Şimdi de tırstım arkadan eğilerek yatağa dayandım ve ve anal yaptık vajinaya da aktı haliyle,hatta yerlere bile,hamile kalmamışımdır umarım.
Güncellemeler
+1 yıl
Maşallah aşağıda yorum yapan o.. pu da yorum yapmış ve engellemiş, korkak engellemesene sıkıyorsa.
Anal seks yapınca, spermler aşağı akar ve vajina girişine gelirse hamile kalma olasılığı var mı?