Fetiş ne demek?

Fetiş ne demek? ..

Açıklar mısınız?


1|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

  • Yorumlar biraz haksızca bence kendimden kıyaslayarak anlatabilirim.

    Bir bayana köle olurcasına bağlanmak ve onu efendisi olarak görmektir. Fetişist erkek karşısındaki bayana sahibe denir ve sahibesini rahat ettirmek onu mutlu yapmak için elinden geleni yapar. Tabi bu durum karşılıklıdır nasıl erkek bir fetişist köle ise sahibe ruhlu bayanlarda var erkeğine hükmetmeyi seven. Ben bunu sapıklık olarak görmüyorum çünki tek taraflı bir ilgi odağı değil sonuçta ilgi duyan erkekler varsa ilgi duyan bayanlarda var. Fetişist tabiki sex ister ama önce fetisizmdeki fantezileri kullanır. Sahibesinin kullandığı ve kullanmasını istediği eşyalar vardır. Örneğin deri pantolonlar topuklu ayakkabı ve çizmeler can yakıcı kırbaç sopa benzeri şeyler. Sahibe bayan kölesini istediği yerde istediği şekilde kullanıp emirler verebilir sahibe kölesinin istediği gibi canını yakabilir acı dozunu sahibe belirler bu itici ve tuhaf değildir çünki bu durum kölesinin istediği şeylerdir. Köle erkekler hiçbir zaman aldatmaz kadınına çok bağlı ve sağdıktır. Fetişizm kadınla erkek arasında yaşanan çok mezziyetli ve çekici fantazi şeklidir. Bunun tam tersi olarak erkek efendi ve kadın kölelerde vardır. Ama bence en güzeli bayanların öncelikli ve sahibe olduğu şekil çünki bende bir köle ruhlu insanım. Bu şekilde yaşamaktanda son derece mutluyum.

    3|1

En İyi Kız Görüşü

  • Türkçe adı da zaten Fetiş, yani belli bir hareketin, veya vücudun belli bir kısmının, veya bir giyeceğin hatta belli bir eşyanın partnerin tamamı ve sex aksiyonunun yerine geçmesi hali. Meselâ ayağın, veya ayakkabının veya memenin, veya oral seksin vs vs, bütün diğer seksüel aktivitelerin yerine geçerek tutku halinde ve farklı sex oyunlarının yerine ve yalnız başına istenmesi hali.

    Bu teknik izahatı idi. BDSM dünyasında hatta genel seksolojide bazı vücut parçalarının veya giyim eşyalarının veya oyuncakların diğerlerine göre daha fazla tercih edilmesine, veya özellikle beğenilmesine de bazan fetiş denir. Yani kişi tutku halinde yüksek topuk delisi değildir, topuksuz birini de pekalâ tahrik edici bulur ama yüksek topukları da özellikle beğeniyor ve tercih ediyorsa zaman zaman böyle kimselere de a onda yüksek topuk fetişi var denebilir. Böyle kimselerde genelde pek çok başka butür beğeniler de bulunur, yani yüksek topukları sex'in yerine koymaz sadece ilâve tahrik unsurudur.

    0|2