• Sor
  • Bence

Oral Seks için temizlik nasıl yapılmalı?

Oral seks çekici gelir bana her zaman. ama hijyen konusunda biraz kafam karışık. nasıl yapılmalı. ne kullanılmalı hijyenik olmak için. iç dudaklarla dış dudaklar arasında kalan kalıntılar nasıl temizlenmeli? iyi bir hijyen sağlamak için neler yapmalı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• valla ben ve sevgilim istedigimiz zaman birbirimize oral yapiyoruz..bence en güzel tad erkegin dogal tadidir,onun terinin tadi,kokusu herseyi...dogal oldugu zaman güzel oluyor insana bir baska ates veriyor. benim sevgilimde ayni düsünüyor bu yüzden diyorumki illede cincik gibi olmasada olur vajina yada penis ,yinede sevebilirsin.ama tabiki belli bir temizlik gerek. zaten kendini düzenli yikayan bir insan her oral seks yapmak istedigi durumda illede gidip tekrar tekrar yikanmasina gerek kalmaz..temizlige gelince: sirf su kullansan yeter. sabunda kullanabilirsin ama yakici olabilir ve sonra kasir. cinsel bölgelerin icin kullanabilecegin özel,yakmayan sabunlarda var.eczaneden alabiliyorsun. ordan almayi tavsiye ederim.dogal kokudan tatdan korkan ,kacan insanlarda vardir :)) ,yada sirf farkli birsey denemek istiyorsan tadi farkli olan sivilar var..kayganlastiricilar. bunu cilek tadinda alarak mesela vajinana sürebilirsin. ama bu seylerin tadi sahte geliyor insana ..bilmem :) ben dogaldan yanayim. daha fazla bilgi edinmek istersen bana herzaman bir msj cekebilirsin :)

• tat yada koku değil derdim hijyen aslında :)

• Öncekileri Göster
    • ateşinkızı yine tecrübe ve bilgisini konuşturmuş başka bir cevaba gerek duyaağını sanmıyorum:)

• sen ve sevgilin sapıklıklarına hayran kaldım :o)) böyle giderse bütün seks hayatınız kızlarsoruyor.com da bize aydınlatıcı fikirler sunacaklar :o))

Erkekler Ne Diyor 17

• Normal temizlik nasıl yapılıyorsa öyle temizle,yoksa 7 saat çamaşır suyuna yatırmayacaksın.Haa olmadı üç kere öp başına koy bişiycik kalmaz:DDD

• özel bir temizlik şart değil. normal kişisel temizlik ve sık duş almak yeterli.

• sevişmeden önce güzel bir banyo yapın :)))

• düzenli duş yapman yeterlidir.

• Oral seks için değil kendi sağlığın için yaptığın temizlik oral için de yeterlidir. Mümkünse işedikten sonra bi su tut :)

• sen duzenlı yıkan en fazla erkek arkadasında ufak bı ucuk cıkar...bunuda gülün dikeni gibi düşün :)

• kese yap yeter))))))

• oral seks derken senin karsı tarafa yapman mı? yoksa karsı tarafın sana yapması mı?

• her ikisi için ama ben kendi acımdan olanı daha cok sordum

• aromatik bir vücut jeli iyi gider doğrusu

• sıcak bi duş yeterli olur benim için ondan snrası bal dökme yala xD..

• kişi kendine özen gösterdiği müddetçe özel bir temizlik gerekmez kanısındayım...

• eşler arasındaki oral sekste beden temizliğine son derece dikkat edilmelidir.

• ne yapmak gerek

• Öncekileri Göster
    • cildimi derken ellerimden bahsetmiştim. şimdi jeton düştü.

• cok iyi temizliyorum iddalıyım

• suyla yıkanmalı temizlik şart

• link bu ve benzeri genital bölge temizleyici ürünleri eczanelerden temin edebilirsin. erkek de penisini sıcak ve sabunlu suyla iyice yıkarsa sorun kalmaz. ama temizlenmeden asla. vücut temiz bile olsa, oraldan önce genital bölgeler yeniden yıkanmalıdır.

• sabunlu suyla yıka tamamdır

• ben o vajinanın suyunu içiyorum , ağzımda kalanları da yalıyorum , üzerine de bişey yiyip içmiyorum ki ağzımın tadı bozulmasın diye, temizlik derken?

• suyundan bahsetmiyorum. günlük yaşantıda orda biriken kalıntılar pisliklerden bahsediyorum

• Öncekileri Göster
    • bu kadar detaycı olduğuna göre başak olmalısın diye düşündüm, yanılmış olabilirim, herneyse takıntı yapma bence keyfine bak ,ben anüs bile yalıyorum, hiç de iğrenmiyorum, bence seksin ateşine kaptır kendini.çok da rahatsız olursan seks sonra dişlerini fırçalaman yeterli olur bence.

• Höh be kardeşim sende helal yani :)

• Cifle cifliyosun.

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini temiz tuttugun surece ozel bir temizlik sart degildir bence. sonucta temizlikten bihaber yasamiyoruz biz kadinlar da erkelerde. ama emin olmak istersen iliskiden once beraber yapilacak bir dus ya da zaten yikanip bulusmak vs bu durumu cozer bence

• femin-X intimate adlı vajinal şampuan pH 4,2 fransız yapımı bir ürün hem güzel kokuyor hem kullanmı kolay hem çok iyi temizler hemde seni mantar, uçuk vs.den korur

Yükleniyor...