Oral Seks için temizlik nasıl yapılmalı?

Oral seks çekici gelir bana her zaman. ama hijyen konusunda biraz kafam karışık. nasıl yapılmalı. ne kullanılmalı hijyenik olmak için. iç dudaklarla... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• valla ben ve sevgilim istedigimiz zaman birbirimize oral yapiyoruz..

bence en güzel tad erkegin dogal tadidir,onun terinin tadi,kokusu herseyi...dogal oldugu zaman güzel oluyor insana bir baska ates veriyor. benim sevgilimde ayni düsünüyor bu yüzden diyorumki illede cincik gibi olmasada olur vajina yada penis ,yinede sevebilirsin.

ama tabiki belli bir temizlik gerek. zaten kendini düzenli yikayan bir insan her oral seks yapmak istedigi durumda illede gidip tekrar tekrar yikanmasina gerek kalmaz..

temizlige gelince: sirf su kullansan yeter. sabunda kullanabilirsin ama yakici olabilir ve sonra kasir. cinsel bölgelerin icin kullanabilecegin özel,yakmayan sabunlarda var.eczaneden alabiliyorsun. ordan almayi tavsiye ederim.

dogal kokudan tatdan korkan ,kacan insanlarda vardir :)) ,yada sirf farkli birsey denemek istiyorsan tadi farkli olan sivilar var..kayganlastiricilar. bunu cilek tadinda alarak mesela vajinana sürebilirsin. ama bu seylerin tadi sahte geliyor insana ..bilmem :) ben dogaldan yanayim. daha fazla bilgi edinmek istersen bana herzaman bir msj cekebilirsin :)

Soran beğendi
    • tat yada koku değil derdim hijyen aslında :)

• Öncekileri Göster
    • ateşinkızı yine tecrübe ve bilgisini konuşturmuş başka bir cevaba gerek duyaağını sanmıyorum:)

• sen ve sevgilin sapıklıklarına hayran kaldım :o)) böyle giderse bütün seks hayatınız kızlarsoruyor.com da bize aydınlatıcı fikirler sunacaklar :o))