Sauna'ya çıplak mı girilir?

İçinizde daha önce saunaya giden oldu mu? gerçekten saunaya çırılçıplak mı giriliyor? ve kadın erkek beraber mi giriliyor? sevgilim saunaya gittiğini söyledi içime kurt düştü de... Cahilliğimi maruz görün. :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İstanbul'da benim gittiğim saunalar erkek-kadın karışık olanı da var,ayrı olanı da..bir otelin saunası mesela karışıktı,peştemal vardı genelde herkeste ama erkeklerin penisi baksan görürsün hani o düzeyde,kadınlarında memelerinin ucuna kadar açılmış,bazısı göğüslerini kapatmaz,vajina kısmı ise genelde kapalıdır ki zaten sauna karanlık olur giden bilir ve ayrıca sauna ya giden kesim genelde eğitimli insanlardır,bunlar öyle iki çıplak kadın ya da erkek göreyim diye gitmezler..ben bir kere denem amaçlı göğüslerim açık girdim,inanın içeri giren bir tane erkek bakmadı ki 21 yaşında fiziği fena olmayan bir kızım..Neyse konumuza gelirsek sayın arkadaşım lütfen sıkıntı yaratma erkek arkadaşın için,çocuk stress atmaya gitmiştir,amacı farklı olsa farklı yerlere giderdi ve sana da bahsetmezdi..için rahat olsun

Kızlar Ne Diyor 5

• türkiyede nasil bilmiyorum ama avrupada öyle. Ben zaten yalniz girmem hep sevgilimle girerim.Yalniz oldugumda vajinamin üzerine kücük bir pembe havlu örterim :Ddiger türlü millet ciplak ve herkes kendi havasinda yani

• bence türkiyede karisik sauna yok

• yani turkiyede saunalar cıplak herkes kendi havasında? dogru mu anladım

• :D yok sevgilim yanimdayken daha rahat oluyorum,kimse yaklasamaz ozaman cünkü :) bukadarr

• Öncekileri Göster
  • kadın erkek beraber girileni hiç duymadım. çıplak da girilebilir ama insanlar genelde bikiniyle mayoyla girmeyi ya da havluya sarınmayı tercih ediyor.

• kadın erkek beraber gırıldıgını hıc duymadım bızım spor salonunda var ayrı gırılıyo hem sevgılıne nıye somuyosun dogru cevap onda:D

• Ben bikiniyle giderim gerci bizim spor salonunda kızlar erkekler ayrı ama bazen yaslı teyzeler sauna ve buhara cıplak gırıyo kotu oluyo ıcım :)

• bazıları var ve sırf onlar yuzunden cıkıyorum :D

• ilk defa duydum cıplak yaslı teyzeler

• havluya sarılıp giriliyor. tercihe göre bay bayan karışık

• Evet sonra herkes krema sıkıyor üstüne :)

İşin şakası genelde ayrı ayrı ve peştemalla girilir, unisex yerler de olabilir tabi. Finlandiya'ya gidersen unisex ve çıplak olur vs vs Sen gittiği yeri ara sor için rahat değilse.

• sonra o havlu cıkarılıyor mu

Erkekler Ne Diyor 6

• bizim buralarda yok öyle bi şey de almanya'da başımıza gelmişti. girdiğimiz havuzun saunası öyleydi. bi kaç tombul teyze vardı. utandık çıktık biz de:))

• pek erkek bayan karışık sauna görmedim. geneldede havluyla oluyorlar.

• benim gittiğim saunaya normalde peştemal ile girilir, yani buhar odasına, türk hamamı kısmına, spor bölümüne, dinlenme bölümüne, terleme bölümüne peştemalle girilir. yalnız jakuziye ve soğuk su havuzu bölümlerine anadan doğma çıplak girmek mecburidir. hiç olmazsa ten rengi bir mayo ile girebilmek için ısrar ettimse de kabul etmediler. Bayanlar ve erkekler günü ayrıdır.

• avrupa da çıplaklık rahateğer bizde olsa o kadar rahat olsa böyle şeyler adultforumlardan kendi videolarımızı fotograflarımızı görmemız suprız olmaz :))benim spor salonunda kadın-erkek ayrı öyle olmasıda daha iyi.

• türk aklı sokar bı yerıne en kotu sauna cıkısında ceker dostum:)
      aqua marine gıtmıstım yıllar once donuste mınıbuste ıkı kamıl fotograf makınasından cektıklerı kızlara bakıyolardı havuzda bunu yapana saunada musade verırsen orda kadına tecavuz edıp sıcaktan mayısmısım ne yaptıgımı bılemedım dıyede ıfade verır :D

• O sıcakta video kamera çalışmaz :)

• sevgilin saunaya gitti de kimle gittiğini sorsaydın en azından bu kadar kurt düşmezdi içine

• nerde girildiğine baglı

• ya hamam da girersin özel sauna da girersin otelin saunasına girersin

• nası yani?

Yükleniyor...