Üniversitede seks hayatı

merak ediyorum ünide lıse gibi cinsellik açısndam durgun mu yoksa istediğin her şeyi yaşayacağn kişiler oluyor mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evlat ünv demek sex demktir, millet zaten oraya okuma konusundan önce sex için geliyo, ünv ortamında okuma olayı herzaman sexten sonra gelir eski bir ünv. li abin olarak söylüyorum bunu ;)

• ahahah tm:Dkıyıda köşedede olabilr ya .d

• evde kalcan ama hem öyle yurtta kal hem malı götür olmaz sonra arazide ormanlıkta kıyıda köşlede kızla sevişicem diye totona çer çöp batmasın eve çık rahat rahat sevişin :D

• abi yaşadık desene:D

Kızlar Ne Diyor 6

• sen farkllı niyetle mi gideceksin

• Durgun değil kesinlikle:)

• evet orda

senin gibi düsünen kizlar da var sade sex

sonunda o tür kizlari senin gibiler aliyo namuslu erkek zaten öyle kizlala olmaz

• teyzemin ogluda kaliyodu üniversitede

8 kizla ayni anda konusuyodu

kiz kadesleride namusu icin ölen cinsete hepsi görücü usulu evlendi

• Fazlaca oluyor

• bak mesela bu arkadaş fazlaca yapmış söylüyor :)

• oluyor

Erkekler Ne Diyor 21

• Benim bildiğim dünyada Üni. ye okumak için gidilir.

Ama bizim ülkemizde her kez bazı şeylere aç, Sekse aç, kızlar ayle baskısından kurtulmaya aç. O yüzden ülkemizde Üni. ler eğitim kurumu olmaktan daha çok özgürlüğün yaşanacağı yer, bazı şeylerden kaçma yeri ve cinselliğin yaşanacağı yer olarak görülüyor.

Merak etme Hele sen o üni. bir git neler görecen neler. İnan hayatın boyunca yaşayamayacağın şeyleri Üni. Ortamında yaşayacaksın.

Üni. nin yanında, lise dediğin yer bebe okulu gibi kalır.

Dünyada Üni.ye insanların %99 u okumak için gider. Ama bizde %99 seks, askerden kaçma, Özgür yaşam için gidiyor.

• Üniversiteleri siz pavyon mu zannediyorsunuz anlamıyorum :) Sevgili durumları artıyor ama herkes de cinsellik yaşamıyor, abartmayın. Dindarı var, doğru bulmayanı var, var da var.Benim arkadaşlarım evlenmeden yaşamadılar, ama yaşayanı da var. Bi de şu sıralar tam tersine liseler daha hareketli deniyor :)

• ohov...milli olmayan her erkeğe milli olma garantisi veriyor üniversite tecrübesiz kız kalmıyor...tövbe tövbe :D herkes senin niyetine kalmış üniversiteyle alakalı degil :)

• üniversitede kızla çıplak geziyor , Hocalar çıplak ders veriyor.. yurtlarda beraber kalıyosn kızlı erkekli

• eline sağlık, güzel iğneledin ve güldürdün :)

• hacı aynı evde bır yasa sevgılınle gör o zaman ne oluyor :D uykusuz dersler gunler :D senı beklıyor :D

• çekerim diyorsan :D sorun yok :D

• :D çekilir ya

• lisede cinsellik durgun mu sence ? bence durgun değil bırak durgun olmayı erkekler bile birbirini elliyor kızları geçtim...

• oooo istemedigin kadar ilk 2 ay monoton sonra ver yansin,

• dibine vuruyosun bi yerden sonra seks 2 plan oluyo eğlence daha önemli eğlenceğin kişiyle olmak anladın bende öyle yani :D

• İşini bilirsen olur, malzeme bol ;)

• ünide cinsellik artımı çok oluyor o kesin ve kontrolli sex ve ilişki yaşıyorlar ama lisedekiler sadece azdırıcı olay var ve bazen öyle şeyler duyuyorum ki kızmeslek liselerin ve kız yurtların her yıl kanalizasyonların temizlendiği ve düşüklerin çoklu olduğu ..

• Her türlüsü oluyor.

• Yakısıklı ve maddi durumum iyi olmasına ragmen çene olmadıgı için daha kız kaldıramadım. İlk sene bir tane kızla tanıstım 3 yıldır da onunlayım.

Bazen diyorum baska kızlarla mı takılsam. Etrafta zibil gibi kız var

• Abi çene yok ki yoksa etrafımdaki kızların %60'ı verici. Zibil gibi kız var okulda

• kardeş pişman oalacksın ılerde bılıyorsun demı

• Üniversitede ikili ilişkiler daha çok seks üzerine kuruludur.

• para için yapanda çok harçlığını çıkartıyorlar, arkadan veriyorsa sadece tedbirli oluyor çantasında anestol pomad taşıyor. Hatta arkadaş aramış böyle birini, ben okurken yapıyorum bıraktım o işleri, memur olmak üzereyimdemiş.

• ısını bılene her yer ortamdır. sen lısede sosyal degılsen buyuk ıhtımalle unıversıtede de oyle olacaksın

• hah iste benim demek istediğim de oydu. benim de gittiğim lise çok da iç açıcı değildi, üniversitede bile kendi sınıfımdan uzak durup başka bölümlere giderdim. sinir olurdu sınıftaki erkekler bana :D

• ben aslında acayip sosyal biriydim işte lisede bok gibi yerde okumam yüzünden asosyal olarak geçti biraz , mahalleden ark filanda yoktu lisede yani neyse ünide yine özüme döndüm :D

• onu sayle dıyelım, sen aslında lısede de sosyal olma potansıyelıne sahıpmıssın ama bunu kullanmamıssın.

• Öncekileri Göster
  • hemşirelere saklıyoz kendimizi

• Üniversiteyi kazanınca diyorsun Allah gelsin kızlar gitsin kızlar. Sonra içeri giriyorsun ana oda ne?

Üniversite kampüsümü ŞİŞLİ Etfal Morgu mu belli değil:)

• :O

• kişiye bağlı.. lisede ot olanlar ünide de ot... lisede ortamı olanların ünidede ortamı var... ot gelen ot gidiyo it gelen it gidiyo diye boşuna demiyolar heralde :)

• Fen edebiyat fakültesindeyim. Kimya laboratuvarlarında sevişiyoruz.

• oha ben bu kadarını beklemezdm helal.d

• istemediğin kadar çok oluyor

• Oluyor evet.. en tipsizi bile götürüyor..

Yükleniyor...