Erkek arkadaşımı cinselliğe uyarmak istiyorum, nasıl olacak ?

uzak sehirlerde yasiyoruz, yarin konusacagiz yazarak.. uyarmak istiyorum, ama uyurdigimi bilsin istemiyorum. oyle seyler soyluyeyimki uyarmak istedigimi dusunmesin, fakat uyarilsin. ne diyebilirim mesela ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yaladım emdim gibi kelimeler kullan. cümlenin içinde.örn. bugün dondurma yedim ama ben dondurmayı yalayarak yemeyi sevmem önce emerim sonra hafif hafif ısırırım..eğer çok soğuksa ancak o zaman yalarım de :)

• supersin:)

• Öncekileri Göster
    • bunlardan bi sonuç çıkarmayacak kadar saf mıdır dersin sevgilisi kardeşim :)

• Zaten kendi dussunsun istiyorum aklina gelsin, ama benim ona cinleslkten bahsettigimi bilmesin:)

Erkekler Ne Diyor 14

• Kısık ses tonuyla onunla konuş. Vanilyalı bir parfüm kullan. Sadece yazarak uyarmak içinse, ve onun tanımadığı hayali bir arkadaşının başından geçmiş bir seks hikayesi anlat, google de bulabilirsin ama değiştirmeyi unutma daha önce okuduyda yan basmayasın.

• çok üşüyorum beni ısıtır mısın diye başlayabilirsin ;)

• evde yalnızım sıkılıyorum tek basıma filan de ustume rahat bir seyler alayım gibi ne bileyim:)

• yanıyorum uleyn yaz geri mi geldi de, kanım fazlalaştı heralde de, yanında bide peteğime bal gerek de diyecem ama o zaman farkına varır kesin.

• çok şeyler söylenir ama burda yazamayız maalesef...

• önceki gece karışık rüyalar gördüğünü, rüyanda onu gördüğünü duygusal bir akşam yemeği yedikten sonra kimselerin olmadığı bir sahilde el ele tutuşarak gezdiğinizi ve sonra kumların üstüne uzanıp yıldızları seyrettiğinizi falan yaz o fantazinin gerisini zihninde tamamlar. biraz uzun mu oldu :)bulunduğun odanın çok sıcak olduğunu(sanki şikayetçiymiş gibi) anlatarak çaktırmadan üstünde seksi gelebilecek yarı çıplak kıyafetler olduğunu hissettir o seni o halde hayal eder :) o da ona yeter. diğer arkdaşın dediği gibi seks çağrışımlar uyandıracak ama normal anlamda da kullanılabilen emme yalama sokma girme gibi kelimeleri uygun yerlerde kullan.aklıma gelirse yine yazarım.

• ilkini yapiyordum :) bana surekli sonra ne oldu sonra sonra diyip duruyordu etkili yani :)
      ikinciyi denerim, tesekurler:)

• tekrar yazdım ama ikiden fazla cv vereiyomuşuz buraya ekleyeyim. :)
      mesela şuda olabilir, yeni bir bluz veya benzeri bir kıyafet elbise herneyse gördüğünü çok beğendiğini ama denediğin zaman göğüs bölgesinin dar geldiğini ve bir büyük bedeninin de olmadığını anlatırsan... uzak mesafeden göğüslerine odaklanır... :)

• Oda olur iyi fikir ama bu seferde sisko sancak:)

• kameralı mı görüşeceksiniz yoksa sadece yazışacakmısınız ona göre bir kaç taktik vereyim...

• sadece yazisacagiz

• hım tamam bir kaç dakikaya hazır :)

• tamam :) simdiden tesekurler ozaman :))

• sıvazlamak,limon gibi meme,kavun gibi popo,sulanmış vajina gibi kelimelerin içinde geçtiği cümleler kur

• Cinselliğe uyarmak deme de ne dersen de olur.

• Beyaz showdaki psikopat gibisin.

• ondan sonra abaza abaza dolaşsın çocuk ortalıkta.

• benım butun vucudumda tenının agarlıgını hıssettır de

• seni uyarıyorum demen yeterli ona karşı sakin ol önce tabi

• konuşmaya başladığınız anda canının çok yandığını, çünkü az önce banyo yaptığını ve orandaki kılları ağdayla aldığını söyle. offf yanıyor de tabi o anlamda değil:) sen acı çekerken o zevk alacak orandan bahsettiğin için ama senin canın yandığı için bunu söyleyemeyecek. :) bence güzel fikir.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...