Eşim seks yapmak istemiyor ben çok istiyorum, ne yapmalıyım?

ilerde onu aldatırım diye korkuyorum ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sertleşme sorunu mu var yoksa eşinde iktidarsızda olabilir doktorada gidebilirsiniz yada eşin baskasıyla yatıyorsa saan gücü kalmıyabilir

Erkekler Ne Diyor 28

• Biraz cilveli davran mutlaka karşılık verecektir. Fındık fıstık gibi tüm yağlı tohumlarda ilgisini arttıracaktır.

• Para karşılığı yapacağını söyle ve her ilişkinde para al kocandan. Belş olduğundan soğuk davranıyordur. Parası ile yaparsan kıymete biner. :)

• insanlar konuşa konuşa derler mutlaka konuş konuşmadan çözülemeyecek cinsel sorun yoktur.bazı salak cevaplarıda önemseme.

• neden sexi değilmisin ?

• çok seksiyim

• eğer bu dediğinde samimiysen kocan artık bitmiş.. inan yapacak hiçbirşey yok..ama sen bi umut bir jartiyer git.. halada olmuyorsa ı..ıh o iş bitmiş demektir.

• istemiyorsa sen de zorla sahip ol... yatağa bağla...erkeğin istememesini de ilk defa duyuyorum...

• bende :) 3 ay önce evlendik sadece 3 kez yaptık şu ana kadar

• biraz dekolte falan giyin.. şuh bakışlar... ona penisinin çok büyük olduğunu falan söyle...

• korktuğun şey aslında sadakatsizlik değil acaba becerebilirmiyim belli olurmu anlar mı şeklinde yorumluyorum,kendi haklı sebeblerini ortaya koymuşsun sana bol şanş ve dikkat demek kalıyor geriye.

• seks oyuncakları kullan

• Baştan böyle düşünüyorsan bu evlilikten hayır gelmez.

• belkıde gercekten sorunları vardır belkıde başkasıyla yapıyordur ıhtımaller bunlar cunku bır erkek ıkı gun seks ıstemez normal bır erkek ne olursa olsun seks olacak arkadas öyle basım agrıyor falan fılan anlamam hergun baş agrısımı olur

• işte bu tür evliliklerin sonu hep kocasını aldatan bayanlar oluyor.

• Bence tahrik et.Saç şeklini değiştir gerekirse rengini yeni bir duş jeli al duş al bu tarz şeylr dene..

• olabilir ama işiyle çok ilgileniyor görmez ki :/

• Oha ! :S

• bazen sinir oluyorum bayanlara evlenip sex yapmayıp kudurtup takibe alıp başkasıylada yapmasını engelleyesim geliyor :)) neymiş evlenmeden olmazmış, evlenincede olmaz al sana bu arada evlenmeden olmaz diyen olmadı, konuua biraz maydonozluk yapayım dedim.

• kızdığım nokta şu illa seni seviyorum diyecen kandıracan, genelde landırmasyon olur en az 1 ay çıkacan, sonra verecek, sonra ayrılırkende genelde sen benle birlikte oldun, bozdun falan ayrılamayız demiyorlar genelde, Ne uğraştırıyon, birde kandırılmayı çokmu seviyon.

• ip ucu ver yaşlarınızdan bahset konuyu açarsan biraz

• 24 üz ikimizde

• Öncekileri Göster
    • söyle ya basmam ben :/ gay olunca ilk gece ve ondan sonraki gece yaptık ama nasıl oluyor

• aşık olabilir ama adam illa kendi cinsine ilgi duyuyorsa senin yapacağın bişey yok be alışmışsa kötü sex i olduğun dan bahsediyorsun yani dediğim gibi ben olsam yerimde duramazdım ya kavuşmayı iple çekerdim aklımda ne yapacağım olurdu sürekli o ise devirip kıçını yatıyor ya adamı dövesim geldi biran ;)))

• neden istemiyomuş ?

• başı ağrıyormuş iş yerinde sorun varmış :(

• bahanesi sürekli buysa aldatılıyosun üzgünüm :(

• sorunun buyuk senden kaynaklanan bırsey varmı sence

• Üstüne atla,parçala,vahşi bir aslan gibi ol

• kadınların isteyipte elde edemediği bişey yoktur yaa..bence yaparsın tav olur ;)

• soruya ve soruna bakılırsa ikinizinde profesyonel bir yardım almanız gerekiyor,iyi bir aile terapistine gitmenizde fayda var...sorun büyümeden halletmeye bakın

• aldatma düşüncesini kafandan çıkartarak başlayabilirsiniz işe ;)

• helal dairesi içinde her bir yolu denemelisin.

• sen de sex yapmasını sağla

• yeni mi evlendınız arkadaşm

• isteksiz bir eş illaki aldatılır zamanla

• Öncekileri Göster
    • sizn sorununuza benzer bir sorun hakkında konuşmak istyorum.

• arkadaşım eklermisin beni

• aldatma o zaman, kendini tatmin et

• Eşin yaşlı falanmı yoksa anlamadım insan nasıl seks yapmak istemez..bende evliyim inanki eşim eşim koynuma girip bana sarıldığı anda canım çekiyor ve sevişiyoruz.Sende onu tahrik etmeye çalış.dekolte giyin nebileyim açol saçıl bişeyler yap işte

• hayır ikimizde 24 yaşındayız

• seni patlıcan paklar.

• Onu tahrik et.

• Kadınlıgını kullan

• dildoları dene

Kızlar Ne Diyor 8

• garip yaş aralığında genç? Kocan ve sen kaç yaşlarındasınız?

• yeniyiz ikimizde 24

• Öncekileri Göster
    • aldatırsan sen kötü olursun hem.boşan o zaman istediğinle ne yapıyorsan yap.

• şu yazıları okuyunca temel ile fadime aklıma geldi hani şu dağların anası diye başlayan

• aldat...

• öyle yapıcam konuştuk ama hala yapmıyoruz kesin aldatıcam

• Öncekileri Göster
    • lan geriekalı heriff şu yazdıgımı anlamıcak kadar salaksın...

• fake.avi. ki insan fake olduğunu bu kadar mı belli eder

• Bu soruya cevap vermek için ilk olark evlendiğinizden geçen sürede seni arzulamasımı azaldı baştan mı böyleydi çünkü bir erkek bir bayanı arzularsa sürekli onu ister arzulamazsa sadece ihtiyaç gidermek için kullanır... diye düşünüyorummmm

• azdır onu canım. haha erkek nasıl sex istemez ya. kediyi versen onla yapar. kendıne bak temızlgne dıkkt et güzelleş azdr onu . şaşırdm bır erkek nasıl sex yapmk ıstemez hayret bşiy:D

• kedi medi töbe töbe arkadaş 2 tane herif çıkıp ördeğe ineğe tecavüz etti diye hemen erkeklerin genelini kötülemeyin biz diyomuyuzki kadınlar şunu yapıyo bunu yapıyo oysaki erkeklerden daha çok vukaatları var

• yo bence erkeklrn daha çok vukuatı var:D

• aldat.

• "bey bey grev mi yapıyosun,enerji tasarrufu mu? milli kaynaklar boşa harcanıyo,yabancı girişimcilere piyasada rekabet şansı tanıyosun ama " de

• bunu bize değil ona söyle bence

• söyledim

• yoldan cıkart onu

Yükleniyor...