• Sor
  • Bence

Türk kızları nasıl öpüşür?

Sorum bir kızla öpüşmüş olan herkes için.Nasıl? Güzel öpüşürler mi? Yoksa kötü mü? Örneğin sevgilinizle ilk öpüştüğünüzde nasıldı?

Anket Sorusu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 24

• amacın ne anlayamaıdm ?

• kötü önde gidiyor ne güzel :Döpüşmeyi bilmeyen kız gibisi varmı :))

• hepsiyle öpüşme fırsatım olmadı ama şimdiye kadar iyi gitti.

• Polonyalı bir kızla öpüşmeyin heran ortalardan kaybolabilirsiniz...başka bir şey bilmiyorum :D

• Hiçbir fikrim yok bir kız çıksa şöyle gelip udağıma yapışsa anlardım hem ne güzel olurdu :)

• kötü bir yorum yaparsam burada linç edilirim

• İyi-Yönlendirisen iyi,birazcık eğitim..

• Bence yönlendirmek iyi değil.Karşındaki kişinin öpüşme stilini anlamak daha iyi.Sonra ona "şimdi sen kendini bana bırak" diyerek kendi öpüşme stilini gösterebilirsin.Bir keresinde yönlendirilmeye çalışılmıştım, tabi ki hiç hoşuma gitmemişti.

• Yönlendirme demekteki kastım sizin bahsetmiş olduğnuz olaydı.Acemilerle öpüşmek tercihim.

• Anladım.Peki.

• Türk Kızları Yaramaz Hacı Ya

• bikaçtanesiyle deneyimim oldu. geçer not alamadı hiçbiri. öğretmenleri ben oldum tabiri caizse.

• Ateşliyse iyi öpüşür

• ısıracakmıs gibi su an ki korkuom opusmeye :D

• Hiç öpüşmedim bu yüzden herhangi bir fikrim yok

• neden sordun ki

• a bence deneyimlerim öyle oldunu söylüyo en azından;)

• fransıza yanaşmıyorlar dilim içer de değilse ben bu işten bi bok anlamıyorum dudaklar birbirini yemeli bence kötü

• Daha hiç öpüşmedim ama sonuçta yabancıdada aynı dudak var türktede ne değişebilirki en fazla :)

• O zaman şöyle diyeyim; Ruslarda da aynı vajina var, Türklerde de.Ama çok şey değişiyor :) Sadece maddesel boyuta indirgememek lazım.

• ama arada görüntü farkı fizik farkı var onda :)

• hem ben ruslar şöyle rusllar daha iyi dedimmiki ?

• Nasıl öpüştüklerini bilmiyom da galiba yerler dudak neym bırakmazlar biizm Türk Hatunları

• tecrubelı olanlar gayet basarılı

• sanki bütün dünya kızlarıyla öpüştük mk ne bilelim

• hiç

• bu soruyu sormak için çok önemli bir nedenin varmı? sanki türk kızları nasıl ossurur gibi sormuşunda!

• çok kötü hatta berbat

• kotuydu

• inanmazsın ama bıyıkları vardı :))

Kızlar Ne Diyor 2

• bilmiyorum hic opmedim.. :D ama yinede kendimize camur atmamak icin iyi dedim... fakat dikkatimi cekti erkeklerde cogunluk kotu olmus :)))) haha ama bence genelde erkekler opusmeyi bilmiyor..

• Türkiye'de kız çocukları tabularla yetiştirildiği için öpüşürken kendilerini rahat hissedemezler genelde,bilinç altlarında suç işlediklerine dair bir şeyler vardır. Kendilerini bırakamayınca da iyi öpüşemezler tabii.

• Bu sadece kızlara has değilki. Toplum baskısı erkeklere de yansıyor.

• Nasıl yansıyor mesela? Örnek verebilir misin?

Yükleniyor...