• Sor
  • Bence

Türk kızları nasıl öpüşür?

Sorum bir kızla öpüşmüş olan herkes için.Nasıl? Güzel öpüşürler mi? Yoksa kötü mü? Örneğin sevgilinizle ilk öpüştüğünüzde nasıldı?

Anket Sorusu

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 24

• amacın ne anlayamaıdm ?

• kötü önde gidiyor ne güzel :Döpüşmeyi bilmeyen kız gibisi varmı :))

• hepsiyle öpüşme fırsatım olmadı ama şimdiye kadar iyi gitti.

• Polonyalı bir kızla öpüşmeyin heran ortalardan kaybolabilirsiniz...başka bir şey bilmiyorum :D

• Hiçbir fikrim yok bir kız çıksa şöyle gelip udağıma yapışsa anlardım hem ne güzel olurdu :)

• kötü bir yorum yaparsam burada linç edilirim

• İyi-Yönlendirisen iyi,birazcık eğitim..

• Bence yönlendirmek iyi değil.Karşındaki kişinin öpüşme stilini anlamak daha iyi.Sonra ona "şimdi sen kendini bana bırak" diyerek kendi öpüşme stilini gösterebilirsin.Bir keresinde yönlendirilmeye çalışılmıştım, tabi ki hiç hoşuma gitmemişti.

• Yönlendirme demekteki kastım sizin bahsetmiş olduğnuz olaydı.Acemilerle öpüşmek tercihim.

• Anladım.Peki.

• Türk Kızları Yaramaz Hacı Ya

• bikaçtanesiyle deneyimim oldu. geçer not alamadı hiçbiri. öğretmenleri ben oldum tabiri caizse.

• Ateşliyse iyi öpüşür

• ısıracakmıs gibi su an ki korkuom opusmeye :D

• Hiç öpüşmedim bu yüzden herhangi bir fikrim yok

• neden sordun ki

• a bence deneyimlerim öyle oldunu söylüyo en azından;)

• fransıza yanaşmıyorlar dilim içer de değilse ben bu işten bi bok anlamıyorum dudaklar birbirini yemeli bence kötü

• Daha hiç öpüşmedim ama sonuçta yabancıdada aynı dudak var türktede ne değişebilirki en fazla :)

• O zaman şöyle diyeyim; Ruslarda da aynı vajina var, Türklerde de.Ama çok şey değişiyor :) Sadece maddesel boyuta indirgememek lazım.

• ama arada görüntü farkı fizik farkı var onda :)

• hem ben ruslar şöyle rusllar daha iyi dedimmiki ?

• Nasıl öpüştüklerini bilmiyom da galiba yerler dudak neym bırakmazlar biizm Türk Hatunları

• tecrubelı olanlar gayet basarılı

• sanki bütün dünya kızlarıyla öpüştük mk ne bilelim

• hiç

• bu soruyu sormak için çok önemli bir nedenin varmı? sanki türk kızları nasıl ossurur gibi sormuşunda!

• çok kötü hatta berbat

• kotuydu

• inanmazsın ama bıyıkları vardı :))

Kızlar Ne Diyor 2

• bilmiyorum hic opmedim.. :D ama yinede kendimize camur atmamak icin iyi dedim... fakat dikkatimi cekti erkeklerde cogunluk kotu olmus :)))) haha ama bence genelde erkekler opusmeyi bilmiyor..

• Türkiye'de kız çocukları tabularla yetiştirildiği için öpüşürken kendilerini rahat hissedemezler genelde,bilinç altlarında suç işlediklerine dair bir şeyler vardır. Kendilerini bırakamayınca da iyi öpüşemezler tabii.

• Bu sadece kızlara has değilki. Toplum baskısı erkeklere de yansıyor.

• Nasıl yansıyor mesela? Örnek verebilir misin?

Yükleniyor...