Penis boyu en az kaç cm olmalı?

penis boyu kaç cm ile kaç cm arasında olmalı? önemli olan işlevi demeyin saçmalık

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 17 iyidir yada 18

• hayır ama onları anlıyorum :)

• benim 18 zaten kudurcağım bir durum yok :D orda yazan şu, 18 diyenler wiki deki 11-18 normal aralığının en büyüğünü seçip diyorlar katılıyor musun :D

• Çok uzundu okuyamadım...Erkek arkadaşımnki 14cm gayette yetiyor ben görsel olarak biraz daha uzun daha hoş dedim kudurdunuz nye büyütüyonuzki :p 9'dan büyük olsun tm

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 42

• 10 cm ile 20 cm arasında değişir bundan ufakları da vardır büyükleri de...ama çooook azdır...nette dolaşan palavracılara inanma...

• önmli olan işlevi...diyelim ki..penis boyu 20 cm...senin vajinan ise 15 cm...eeee ne olacak...?

canın yanacak...penisin büyük olması önemli değil...aynı zamanda senin vajinanda onu alacak kadar derin olmalı...yada penisin çapı 6-7 cm...kalın mı kalın...ama senin vajinan 14yaşındaki kız gibi dar ve ufak...nasıl alacan içine ?

• Bi dildo 16 cm ona göre hesap et... adamlar yaparken mükkemmel penisi düşünmüşler ve 16cmde karar kılmışlar. (Tabi 16cm üst limit.)

• saglıklı bi penis min 9 cm max 16 cm'dir..11-14 arası son derece standart ve normaldir.9-11 arası saglıklı ama küçük,14-16 arası ise saglıklı ama büyüktür.9un altı ve 16nın üstü ise saglıksız ve olagandışı rakamlardır..

• Dünya standarlarına göre 11-18 arası normal kabul edilir.Çoğu Türk erkeğinde 12-16 aralığında olduğu falan yazıyor googlede.13-15 yeter.Ama iyi kullanmakda çok önemli.Birde kilo faktörü var.Kilolu birinin kasıklarıda yağ kaplar.Penis gömülür.Şahsen kilo yok bende.

• link

penisten penise değişir :)

• Aslında bayanların %99 u sevdiği erkeğin penisinin boyunun kaç cm olduğuna önem vermez.Ama bayanlar bilirki tüm erkeklerde penis boyu takıntısı vardır.Ve içlerinden gülerek bunu kullanırlar erkeklere karşı yeri geldiğinde :) Özelliklede erkeklerin bu tip soruları onları çok eğlendirir.Ama sözleşmişcesine hiçbiri bu gerçeği dile getirmez.İster yazılı olmayan bir anlaşma diyin,ister bayan dayanışması diyin.Ama gerçek bu işte...

• erkek olduğumu nerden çıkardın?

• hadi o bayan,çingen yani,doğal olarak inkar edecek bunu.Peki sana ne oluyor hemcinsim?Yoksa östrojen hormonların hareketemi geçti? :D

• valla iyi yemiş

• Öncekileri Göster
  • 15-16 cm

• yiyenler döktürüyo valla :))

• 20 cm yi kim bulmuş kızlar çok şey istiyorsunuz

• bi bitmediniz .a... hergün ayni soru.

• Arkadaş her 4 lvl olan üye bu soruyu sorma ihtiyacını neden duyuyor ?

Araştırma yok bizde bu soru 10 bin milyoncuk baloncuk oldu garin...

• link al kardeş yanıtın burda birdahakine konuyu açarken üstte benzer konular çıkıyo onlara bak

• 13-14 cm yeterlidir. 20 cm penis sadece filmlerde olur. hayalleri bırakın.

• Erkek cinsel organı ile bu kadar haşır neşir olan bir millet için taksim meydanına derhal 50 metre yüksekliğinde kocaman bir kutsal penis heykeli dikilmelidir...

• 25 olmalı ortalama

• türkiye standartı 12-14 cm arasındadır. öyle 20 cm penis herkesde olmaz.

• pardon yanlış ölçmüşüm mm yi cm olarak görmüşüm diyodur

• hahaa türkiye standartı :)

• al bi + da benden

merak ediyorum 18 20 diye sallayanlar o gün gelince nasıl yalanlar uyduruyor.

• Ağzına alabildiğinin 2.5 katı yeterli oldu şimdiye kadar.Kaç cm alabilirsin ağzına?

• 14-16 arası normal...

• sana kaç lazım güzelim? bizde her boy var, sana da biri uyar :)) insan olana hepsi uyar.

• ne kadar alabileceğini sen bizden daha iyi bilirsin

• 50-60 cm olsun yeter.

• Böyle sorular gencleri kasıyor sadece...

Sanki elinde cetvelle gelip de ölçüp olmaz diyeceksin ya :((

• 15 18 arası

• Senin işini kaç santim görür?

• 17-18 iyidir,

• 15 18 ideal bnce

• 15-18 diyelim :) sen kaç istiyon:):)

• Genelde erkekler açardı bu muhabbeti ama bu sefer bir kız açmış. Sadece boy yanıltıcı olabilir, kalınlığnııda bir sor, 30 cm olurda 1 cm kalınlığında olursa sana faydası olmaz.

• kac santımden öte be ne kadar alabılırım dıye bır düsün

• ali g gibi olmali ayakta durunca dizine kadar gelmeli hatta yere değmeli

• inik ken mi ? :) yoksa

• :))

• ereksiyon halinde

• 14-15-16 bunlar normal denecek boylar.

• önemli olan uzunluğu yada kalınlığı değil yiğen önemli olan içeride ne kadar durduğu nasıl söz ama ?

• 18

• Türkiye standartı 9-13 santimmiş..iyiki Afrika kökenliymişim

• 12-18 Türkiye standardı 14.5

• benim 13cm orta kalınlıkta, kızlar fazlasını istesede yok, hep bu boyda, evlilikten sonra seçme şansları yok

• 16 18 cıvarı

• 44cm

Kızlar Ne Diyor 9

• 12 cm olsun

vajinam cok dar ve kucuk

• sevgili seçeerken direk penisine bakasım geliyor kalın ve uzun olmalı 20 bence canımı yakmalı ya acısız sexs yapamıyorum ne o oyle bamyalar vajinamı gıdıklıor gibi :D hadi kısalığa gine müsade edebilirim bi boyutaq kadar ama lütfen ince olmasın çubukkraker gibi

• bi kere de cinsel konularda çekinmeden konuşan bi kıza yazmayın anasını satayım. he bi sende var zaten sağlam.

• sen sağlam yememişsin canın yanmamış gel ben bi sağlam yapayımda gözlerin yerinden çıksın senin :))))))

• çubuk kraker, gıdıklama çooooook güldüm ;))

• Öncekileri Göster
  • al şeyini koy çuvala salla salla vur duvara

artık içinde ne kadar kalırsa şans işte.

• 0 cm olmalı

• sın. anladım :)

• MAL

• lezbiyen?

• 40 cm.

• Ağzına.

• Oha neren sokucan Onu

• 20 cm

• bana uyar

• çok büyük değilmi 20

• 11 cm nasıl

• 16-18

• Evet o kadınların uydurduğu bir yalanmış boyu önemliymiş:-D

• Ya tamam aaa duyduğumuzu söyledik:-)

• Hadi diyelim 25 cm bosalmıo erkenden ne dersın ::))

• Ben birşey demiyorum:-)

• Öncekileri Göster
  • yıl olmuş 2012 hala kaç cm muhabbeti yapılıyor ya..pes.

• yıl 2013 hala yapılıyo :D:D

• hahahahahaha:))))))))

• alttaki yorumumu okursan anlarsın.tekrar tekrar açıklama yapmanın gereği yok

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...