En iyi ve en kötü sevişen burçlar?

Sizce en ateşli sevişen burçlar hangisidir? Ya da en kötüler?

Güncellemeler:
başka bir soruda kova burcu kadını demişler. kafaları o kadar meşgulmüş ki sekse sıra gelmiyomuş :) katılıyorum şahsen.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kova kadını diye duymuştum ama saçma bir genellemeden başka birşey olduğunu sanmıyorum.

• ben de duydum onu. mantık insanı olduğu için orgazm olması da zormış :) benim hoşlandğım kız da kova burcu ne yapsak bilemedim :)

• Öncekileri Göster
    • kova erkeği ?

• o konuda hiç bir fikrim yok.
      zaten burçlarla pek ilgilide değilimdir.

Kızlar Ne Diyor 9

• Kim hangi burçsa o burca süper sevişiyor diyor. Yaşayarak öğrenmek en iyisi.

• müthiş cevap..+1

• tabiiki ikizler kadını

• kötü müydü :-D

• en ateşli...

• ikizler mi? bayılırım

• boga kadını akrep erkeği =)

• Teşekkür ederim:)

• kesinlikle akrep erkeği :)) boğa kadını ilee:)

• Bunu anca tüm burçları 5er defa elden geçirmiş biri tahmin edebilir. Yoksa bizim tahminimiz yanlış olacaktır. Duyduğuma göre ise Erkek; Akrep ve koç olabilir. Bayanda ise Koç.Kötü ise; yengeç, diye duygum.

• Boga, Akrep ve Koc... adlari cikmis 9a inmez 8e :-D haha neyse iste cok iyi sevistikleri söyleniliyor...

• akrepler iyidir iyi

• Sanada teşekkür:))

• kesinlikle akrep iyidir :)) kova kadını veya boğa kadını :))

• en iyi sevisen burclar terazi ve yay burcu akrepde fena deyil

• en sevişgen burç boğa akrep . bu ikisi bilindik şeyler tabi.en kötü başak kadını .hiç sevişmedim ama bence berbat sevişiyorlardır.

• Çok haklısın.. eşimden biliyorum, tecrübeyle sabit. ;)

• tecrübeyle onayladığın iyi oldu zira götümden uydurduğumu falan sanabilirlerdi:)

• Sanada thanks:)

• akrep erkeği derler genelde evet oldukça tutkulular ama son sevgilimin ereksiyon problemi vardı akrepti kendisi. boğa olabilir bence erkeklerde.kadınlara gelince, oğlak kadını hiç çaktırmaz soğuk durur ama çok ateşlidir söyliyim.. kimse görünüşe aldanmasın ;)

• en soğuk görünen kadın oğlaktır, hep iş kadını modunda ama erkeğine güvenmiş bir oğlak burcu kadını yatakta zaptedene aşk olsun. oğlak erkeği ise berbattır.

• Sanada teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 12

• En kötüler Başak burcu olmalı kesinlikle.

• basaklar korkuncmus bende oyle duydum, kadınları ozellıkle ama duydugumu soyluyorum emınım dıyemıyorum

• Ben %100 biliyorum(eşimden). Dümdüzde yatılmaz ki, insan biraz kolunu bacağını oynatır hiç olmazsa. :P

• Hep akrep erkeği demişler:) Ama hakkını veririz yani boru diil:)

• en iyisi balık en kötüsü balıkkk :))

• en iyisi koç kadını ve erkeği derler; ama bunun benim koç olmamla alakası yok, kitapların yalancısıyım!

• oğlağı hiçe mi attınız ne :=)

• hertürlü aslan

• ya bide 83lüyüm sexste güçlüyüm sözü var aya göre değişiyosa yıla görede deişir ikiside zaman periyodu değil mi:D

• hahaha söz süpermiş, o zaman şu da olabilir 86lıyım iddialıyım? Olmadı mı? peki.

• aslan dır o bir işte iyi olmayacaksa zaten yapmaz

• burç değil insandır sevişen o zaman tüm liderler aynı burçtan olmalıydı düz mantıkla

• en iyiler kova, boga, koç(kadın-erkek); en kötü balık erkeği...*:d

• Öncekileri Göster
    • üzülerek söylüyorum kiiiiiiiiii bence en kötü erkek her anlamda başak erkeğidir sevişmedim ama onların herşeyinin kötü olduğu kanaatindeyim. Boğa ve koç da klasiktir ...*:PP

• Yengeç erkeği?

• akrep burcu erkeği ve akrep burcu kadınıdır.

• boğa burcuyum başkada bir şey demiyorum reklama girmesin diye...kadınlarda başak şaka gibidir,vede koç...

• Şu dünyada, Balık burcu kadını kadar kötü sevişen bir kadın olamaz!

• kac tane balik burcu kadini gördün :-D

• Öncekileri Göster
    • hatun balık. kötü dersem hakkını yemiş olurum : )

• İyi, al senin olsun..

Yükleniyor...