En iyi ve en kötü sevişen burçlar?

Sizce en ateşli sevişen burçlar hangisidir? Ya da en kötüler?

Güncellemeler:
başka bir soruda kova burcu kadını demişler. kafaları o kadar meşgulmüş ki sekse sıra gelmiyomuş :) katılıyorum şahsen.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kova kadını diye duymuştum ama saçma bir genellemeden başka birşey olduğunu sanmıyorum.

• o konuda hiç bir fikrim yok.

zaten burçlarla pek ilgilide değilimdir.

• kova erkeği ?

• evet kova kadını ateşlidir ama dışarıdan göstermez pek

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• en iyi sevisen burclar terazi ve yay burcu akrepde fena deyil

• boga kadını akrep erkeği =)

• kesinlikle akrep erkeği :)) boğa kadını ilee:)

• Teşekkür ederim:)

• Kim hangi burçsa o burca süper sevişiyor diyor. Yaşayarak öğrenmek en iyisi.

• müthiş cevap..+1

• akrep erkeği derler genelde evet oldukça tutkulular ama son sevgilimin ereksiyon problemi vardı akrepti kendisi. boğa olabilir bence erkeklerde.

kadınlara gelince, oğlak kadını hiç çaktırmaz soğuk durur ama çok ateşlidir söyliyim.. kimse görünüşe aldanmasın ;)

• Sanada teşekkür ederim:)

• en soğuk görünen kadın oğlaktır, hep iş kadını modunda ama erkeğine güvenmiş bir oğlak burcu kadını yatakta zaptedene aşk olsun. oğlak erkeği ise berbattır.

• tabiiki ikizler kadını

• ikizler mi? bayılırım

• en ateşli...

• kötü müydü :-D

• akrepler iyidir iyi

• kesinlikle akrep iyidir :)) kova kadını veya boğa kadını :))

• Sanada teşekkür:))

• en sevişgen burç boğa akrep . bu ikisi bilindik şeyler tabi.en kötü başak kadını .hiç sevişmedim ama bence berbat sevişiyorlardır.

• Sanada thanks:)

• tecrübeyle onayladığın iyi oldu zira götümden uydurduğumu falan sanabilirlerdi:)

• Çok haklısın.. eşimden biliyorum, tecrübeyle sabit. ;)

• Bunu anca tüm burçları 5er defa elden geçirmiş biri tahmin edebilir. Yoksa bizim tahminimiz yanlış olacaktır. Duyduğuma göre ise Erkek; Akrep ve koç olabilir. Bayanda ise Koç.

Kötü ise; yengeç, diye duygum.

• Boga, Akrep ve Koc... adlari cikmis 9a inmez 8e :-D haha neyse iste cok iyi sevistikleri söyleniliyor...

Erkekler Ne Diyor 12

• akrep burcu erkeği ve akrep burcu kadınıdır.

• Hep akrep erkeği demişler:) Ama hakkını veririz yani boru diil:)

• en iyisi koç kadını ve erkeği derler; ama bunun benim koç olmamla alakası yok, kitapların yalancısıyım!

• ya bide 83lüyüm sexste güçlüyüm sözü var aya göre değişiyosa yıla görede deişir ikiside zaman periyodu değil mi:D

• hahaha söz süpermiş, o zaman şu da olabilir 86lıyım iddialıyım? Olmadı mı? peki.

• hertürlü aslan

• boğa burcuyum başkada bir şey demiyorum reklama girmesin diye...kadınlarda başak şaka gibidir,vede koç...

• oğlağı hiçe mi attınız ne :=)

• En kötüler Başak burcu olmalı kesinlikle.

• Ben %100 biliyorum(eşimden). Dümdüzde yatılmaz ki, insan biraz kolunu bacağını oynatır hiç olmazsa. :P

• basaklar korkuncmus bende oyle duydum, kadınları ozellıkle ama duydugumu soyluyorum emınım dıyemıyorum

• aslan dır o bir işte iyi olmayacaksa zaten yapmaz

• en iyisi balık en kötüsü balıkkk :))

• Şu dünyada, Balık burcu kadını kadar kötü sevişen bir kadın olamaz!

• İyi, al senin olsun..

• hatun balık. kötü dersem hakkını yemiş olurum : )

• Beni bi rahat bırak, hadi..

• Öncekileri Göster
  • burç değil insandır sevişen o zaman tüm liderler aynı burçtan olmalıydı düz mantıkla

• Yengeç erkeği?

• üzülerek söylüyorum kiiiiiiiiii bence en kötü erkek her anlamda başak erkeğidir sevişmedim ama onların herşeyinin kötü olduğu kanaatindeyim. Boğa ve koç da klasiktir ...*:PP

• balık erkegının kotu oldugunu bılmıyordum bır balık kadını olarak :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...