• Sor
  • Bence

Sevgilim telefonda tatmin olmak istiyor!

Sevgilimle cinsellik yaşamak istemedim. yaşamıyoruz. o telefonda kendisini tatmin etmemi istiyor. telefon açıyor bana, sonra işte hayal et senin yanındayım sen de benim yanımdasın diyor, kendine şunu bunu yap diyor, bana neler yapmak istediğini anlatıyor bi nevi... böyle bir durumla ilk defa karşılaşıyorum. sizce bu normal bi durum mu? ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
telefonda yapmıştık daha önce ama yanyana gelince kendine hakim olmadı.bilerek yada bilmeyerek orasını bilmiyorum.ama telefonda yine yaparsak ve o yanyana gelince yine kendine hakim olamazsa?diye korkuyorum acıkcası ve ayrıca şöyle bir düşüncemde var.bu insan evlenmek istediğini söylüyor üstelik ilişkimiz de çok yeni.benden hevesini alıp bırakır mı acaba diye de düşünmedim değil arkadaşlar. yani bu benim evlenebileceğim bi kız değilmiş gibi düşünür mü acaba? benden vazgecermi?nasıl anlicam?
o istiyor, ben yapmayınca sinirleniyor, tersleniyor. sonra aramız bozulmasın diye kabul ediyorum bu sefer de yaptıktan sonra kendimi zorlamıs oluyorum. sevgilimden soğuyorum
link onun nasıl biri olduğuna bakın çok üzgünüm Allah bin defa belasını versin :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• niye sen onun tatmin aracı değilsin sevgilisisinin buba saygı göstermesi lazımdı bak benden sana tavsiye evlenmeden erkeğe elini bile vermeyeceksin elini veren kolunu kaptırır.Hayır demesini bil.

• haklısın teşekkürler

• teşekkür ederim ben de bak benden sana söylemesi gerçekten kim olursa olsun erkek veya kadın ezdirme kendini Allah'a emanet ol.

• link bu konuyu da ben actım çok kötü hissediyorum

Erkekler Ne Diyor 19

• eğer senin için bir sorun varsa bunu dilegetirmelisin. hayır demesini bilmelisin. zorla güzellik olmaz.

• bence çok güzel oluyor telefonda sanal sex yapmak denemelisin kendini kaptırırsan sevgilini deli edersin ve bence normal bir olay bu

• sen istemiyorsan yapma.

• iyi bir cep tarifesi seçin bari :)

• arıyo zaten daha çok konuşabileceğimiz bi hatta gecelim falan diyo :D ya ama ben bu durumu cok yadırgıyorum. geceleri aradığı zaman açmıyorum. uyumustum diyorum falan. :D

• Öncekileri Göster
    • bal gibi de aldatmış sayılır,yaş farkınız kaç?

• ben 25 o 35

• olur boyle seyler

• intikam peşinde koşma hemen ayrıl ve yoluna devam et,belliki senle ilgili değil bu adam..

• burdan mıydı o

• hayır başka bi siteden

• uzun soluklu ilişkilerde olabiletesi yüksek bir durum. yeni başlayan bir ilişkide böyle bir durumla karşılaşıyorsan bence arkana bakma durma kaç.

• yeni evet

• zorla güzellik olmaz soğumakta haklısın senle sadece seks için çıktığı belli kullanıyo seni

• Dirty talking...Telefonla yapılabilecek en güzel şeylerden birisi. Zamanla alışırsın ama uygulaması çok zor. Sürekli birisi konuşunca biryerde sıkıntı oluyor. Fazla konuşmayın ama yanyana oldugunzuda da telefonla konuşmak daha zevkli gelebilir.

• fantazi her zaman güzeldir..sende tadını çıkar bence...:))))

• yanındakilere dinleten insanlar bile duydum :/ çok iyi güvenmek gerek...

• elbette karşındakine güvenmezsen deneme bile...o zaman yazılı cyber filan deneyin msn de...hatta burada bile msj la olabilir...çok keyiflidir...

• ne anlıyorsun ki onu anlamıyorum... ben geldim sen de gel... oleeeyyy. hadi elini ver... oh oh oh böyle iyi işte... haydeeeeeee.:D ya bişey yaşamadan nasıl senaryonuz oluyor onu anlamıyorum... bak yaşarsın onun akabinde tamam konuşurken yine tatmin edersiniz... ama diğer türlü baya beyin gerek...

• ya bana da saçma geliyor inan ki. ama o istiyor ben istemiyorum. hayır deyince konusmak istemeyince kötü ben oluyorum, anlayıssız oluyorum. ne yapacagımı şaşırdım. acaba normal mi böyle yapması değil mi? onu düşünmeye basladım.

• sen onu bu şekilde tatmin etmesen o kendini başka şekilde içinde sen olmadan tatmin eder (p*rno sitelere girer, başkasını hayal eder vs.) kararını sen ver

• bence tatmin et o kadarda garip bir olay değil hem erkek çocuğu bir tarafı falan düşmesin : )

• sadece telefonda cinsellikse herkez yapıyor bunu ama öbür türlü olursa niyeti cidiyse zaten anlarsın durumunu

• ya niyetim ciddi evlenmek istiyorum diyor. hatta planını bile yapıyoruz. ama nebilim işte evnelmeden cinsellik yaşamak istemiyorum ben. telefonda bi defa yapmsıtık sonra bana dedi ki. bu sadece telefonda kalacak gercekte olmaz böle bişey dedi. sonra yanyanayken yakınlasmaya calıstı ben de istemedim. hatta ayrılma noktasına geldik diyebilirim. sonra özür diledi falan. şimdi de geceleri arıyor telefonda konusmak için. ben istemeyince ters tepki veriyor... kızıyor, küsüyor.

• insan cinsel dürtüler bastırınca napacanı şaşırıyor işte

• 0900'lü bir telefon bul ve kendisine ver. Seni bu şekilde aldatsa bile kendisine kızmayacağını söyle. Zaten telefon faturasını görünce sana sadık kalacaktır :)

• ''ya ben onunla cinsellik yaşayamıyorum, şu an gidip başka o tip birileriyle cinsellik yaşasa beni aldatmıs sayılmaz''
      bu lafına katılmıyorum ve kendine haksızlık yaptığını düşünüyorum ben bir erkek olarak diyorum ki : eğer bir kadın bekaretini evlenene kadar koruya biliyor ve bunun doğru olduğunu düşünüyorsa erkek ten de aynı tavrı isteyebilir bu onun en doğal hakkı erkek olduğu için onun evlenmeden ilişkiye girmeye hakkı var diye birşey yokki

• çok normal bir yaş farkı aslında, biz erkeklerin geç olgunlaştıklarını da düşünecek olursan
      nasıl olsa kaderinizi yaşayacaksınız herkes gibi
      mutluluklar diliyorum :)

• @babayaro teşekkürler

• 1.si erkek arkadaşın abaza =)2.si gerçeğini bulamamış senden sesine ve hayalinle tatmin olmaya çalışıyo yazık=)3.sü çocuğa bi güzellik yap bence ;)

• sanal seks normal bişey bende çok istediğim anlar oluyo ama normalde düşünüyorum da çok saçma birşey

• zevk alabilirsen gerçekten çok güzel oluyo bizde yapmıştık ve saatler sürmüştü en azından 3 defa boşalıyosun gecen sene bunu çok yapıyoduk şimdi kimse yok hayatımda ama odada yalnızsan gercekten çekinmeden yap bunu ve açık sözlü olmaya bakın gecenin ve hazzın tadını çıkar

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler zevk aliyor oyle, gercekte yapamiyor ya o yuzden sanirim.

• sapıkmış sevgilin demek

• burdaki tek sakıncalı şey senin onla evlenmeyi planlaman.yeni bir ilişki olduğnu sen söylüyorsun.

• ciddi niyetli bir insan olduğu için onunla görüştüm en başından beri zaten, evlilik düşünmeyen birisyle görüşmek istemem.

• Öncekileri Göster
    • :)yani aslında kendileyile çelişene erkekler.şöyle ki hem senden fiziksel yakınlık bekliyor e bunu gösterince basit kız oluyorsun.e bundan dolayı kızlar ne yapacağını bilmiyor haklısın.ama bence onun senin hakkında ne düşüneceğini sallamadan özgürce dilediğini yap.

• temkinli olmaya calısacagım ama bakalım zamana bırakalım :) bi de telefonda bişeyler paylasınca baska insanlara dinletenler dalge gecenler falan varmıs... çok iyi güvenmek lazım karsımızdakine :(

Yükleniyor...