Sevgilim telefonda tatmin olmak istiyor!

Sevgilimle cinsellik yaşamak istemedim. yaşamıyoruz. o telefonda kendisini tatmin etmemi istiyor. telefon açıyor bana, sonra işte hayal et senin... Daha Fazla

Güncellemeler:
telefonda yapmıştık daha önce ama yanyana gelince kendine hakim olmadı.bilerek yada bilmeyerek orasını bilmiyorum.ama telefonda yine yaparsak ve o yanyana gelince yine kendine hakim olamazsa?diye korkuyorum acıkcası ve ayrıca şöyle bir düşüncemde var.bu insan evlenmek istediğini söylüyor üstelik ilişkimiz de çok yeni.benden hevesini alıp bırakır mı acaba diye de düşünmedim değil arkadaşlar. yani bu benim evlenebileceğim bi kız değilmiş gibi düşünür mü acaba? benden vazgecermi?nasıl anlicam?
o istiyor, ben yapmayınca sinirleniyor, tersleniyor. sonra aramız bozulmasın diye kabul ediyorum bu sefer de yaptıktan sonra kendimi zorlamıs oluyorum. sevgilimden soğuyorum
link onun nasıl biri olduğuna bakın çok üzgünüm Allah bin defa belasını versin :(

En İyi Kız Görüşü

• niye sen onun tatmin aracı değilsin sevgilisisinin buba saygı göstermesi lazımdı bak benden sana tavsiye evlenmeden erkeğe elini bile vermeyeceksin elini veren kolunu kaptırır.Hayır demesini bil.

Soran beğendi
    • haklısın teşekkürler

• teşekkür ederim ben de bak benden sana söylemesi gerçekten kim olursa olsun erkek veya kadın ezdirme kendini Allah'a emanet ol.

• link bu konuyu da ben actım çok kötü hissediyorum