Gözünden düşmüş olabilir miyim?

yaklaşık 10 gün önce facebook ortamında tesadüfen tanışıp arkadaş olduk.birbirimizi görmedik ama resimlerimiz ve telefon konuşmalarımızla yakınen tanımaya çalışıyoruz birbirimizi.başka şehirlerdeyiz.aramızdaki çekim öyle güçlüki planlamadan kendiliğinden gelişti.alışkanlık oldu,dün gece geç vakitte telefonda konuşurken beni çok arzuladığını,istediğini söylerken,birbirimizi tahrik ettik,hayatımda ilk defa telefonda seks yaptım.oda ilk olduğunu söylüyor ama bilmiyorum.açık saçık konuşarak,ikimizde boşaldık.şimdi gecenin şoku içindeyim doğrumu yaptım.gözündemi düştüm utançla karışık duygular içindeyim.yanlış bir izlenim bırakmışmıyımdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mümkün olan ilk vakitte evi yakınsa eve davet edecek. telefonda yapan evde kesin yapar mantığı.

o ilk değildir. sen 30 lu yaşlarda bu numaralara nasıl inanırsın

Erkekler Ne Diyor 16

• ciddi bi ilişki düşünüyosan düşmüş olabilirsin

• bende isteremmm :)

• korkma sana dahada fazlası ile bağlanmıştır aynen devamm..:)):

• Bu anlattıgını bir çok kişi yapıyor ve acıklamıyor ama gözünde neden düşesinki olaylar biraz fazla hızlı gelişmiş sadece

• Sen kesin onun gözünden düşmüşündür.

• ikinizde olgun yaşlarda insanlarsınız sexinde bir ihtiyac oldugunun farkındalığını benimsem,ş yaşlarda olgunlukdasınız iki insan birbirini begenmiş hoşlanmış yetişkin olmanında verdeği etkenden dolayı sanalda olsa birbiriniz tahrik edip boşalmışsınız gayet normal bir durum arkadaşına gelince bence soğuma değil aksine dahada etkilenmiştir rahat ol canım

• Sanal seks için biraz büyük değil misiniz :)

• senin bu tanışmadan beklentin ne?ciddi bişeylermi yoksa heyecan yaşamakmı

• zaten birbirinizi o resimlerden beğenirken kara kaşınız gözünüz için beğenmediniz birbirinize cinsel içerikli olarak baktınız sadece bilinç altın bunu kabullenmek istemiyor boşver sen içinden geleni yaptın uzan zamandır erkeklerden uzaksın anlaşılan şimdi vücudun erkek hatırlamış oldu bunda üzülecek yada şaşırılacak bi durum yok kolay gelsin...

• eveet ya işte bu! felsefe belli "düşünme, yap!"

• Biraz erken olmuş sanırım.Daha hiç görmediğin birindeki değeri niye derd ediyosun ki , değersiz düşünse ne yazar , sallarsın gider.. Sana erkek , ona kız mı yok :)

• ewt hata yapmısssın o ınsan sadece bu saaten sonra sadece senı cınsellık ıcın kullanıcak ama asık olmana gerek yok o senınle cıddı bırsey dusunmıcek emın ol evet yasıtların bıre bırını yasıyor sende telde yasamıssın sende sadece telde kalmak suretıyle bu delııstek dolu caglarını sıfır hata yapmamak ıcın onu kullanabılırsın gercegın zararı cok sanalın yok mutluysa bole devam et takıl sorun olmaz ..

• kime sorsan ilk defa seninle yapıyorum der kimse daha önce yaptım demez :)

gözünden düştüğünü sanmıyorum yine isteyecektir hata reelde de isteyecektir bu konuşulanları :)

• tanıştığımız gece canlı kanlı seks yaptığım insanla 6 yıl sevgili oldum :) bunlar samimiyetle ilgili konular. samimiysen bence sorun yok. samimiyetini hisseder karşındaki.

• öyle şeyler sorma, rahat ol. huzursuz ve tedirgin olursan karşındakini korkutursun.

• mesaj attım ona gece yarısı gözündeki değerimi sordum aksine dahada arttı dedi,sanırım aşık olyorum dedi,ama bilmiyorum o anki hoşluktan söylemişte olabilir.şu an gündüz haliyle ne düşündüğünü bilmiyorum huzursuzum açıkçası.

• ilk olduğunu söylemesine inanma ama sende çok çok iyisin yanı

• demekki tecrübeli ben yanılmamışım ama sende çok cesaretlisin telefonunu vermişsin

• aslında mesajlarımla onu baştan çıkaran bendim ama öyle gırgırına çok fena oldum dedi,ben önce güldüm haline sonra o bana öyle mesajlar attıki nutkum tutuldu daha sonrada telden aradı çok istekliydi o kadar azacağını düşünmemiştim.

• yapmadan önce yapıcan şeylerı bır düşünsen

Kızlar Ne Diyor 4

• bence bır an once bu duruma son var o kım kı ona guvenıyorsun?

• saçmalama 30 lu yaşlardasın zaten

• seks yapmaktan neden utanıyorsun? istedin yaptın, o da istedi yaptı bu kadar. karşılıklı zevk aldınız işte.bu yüzden seni yargılayacaksa, yol ver gitsin zaten..daha olgun kişilerle takıl.çoluk çocukla uğraşma

• tanışmanın 10. gününde telde seks. iyiymiş.

• Geç kalmaktan iyidir ama :)

• çok hızlılar

Yükleniyor...