• Sor
  • Bence

Bayanların mastürbasyondan sonra boy abdesti alması gerekli mi?

Boy abdesti gerekli mi mastürbasyondan sonra ? Bir de mastürbasyon teknikleri söyler misiniz ben bebe yağıyla yapıyorum birde çikolata sürüyorum tekniklerinizi paylaşır mısınız

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• illaki gerekiyordur abdest.ayrıca seninki masturbasyondan biraz fanteziye doğru kaymış : )

Erkekler Ne Diyor 17

• çikolata nedir yaa yesene onu şeyine neden sürüyonnn hasta olucan :))müslümansan ve ergenliğe girmişsen sulanmışsan boy abdesti gerekir

• müslüman ve insan değilsen gerekmiyor. bu iki şartı sağlıyorsan gerekiyor.hay allahım ya...

• sadece prostat salgısı gelmişse gusül almanız gerekmez teknikleri derseniz bunun belli bir formu yoktur hangi eylem sizi tatmin ediyorsa onu uygulayın sadece kızlık zarınıza zarar vermemeye dikkat edin yeter

• çikolata sosuyla vs karşı cinse oral yapmayı duyup denemiştim de, sizinki pek bir ilginç geldi. Başarılarınızın devamını diliyorum :))

• Sana çok güzeL bi taktik kendin uğraşmıyosun bile. ufak bi süs köpeği al. Fındık ezmesi sür sonra kanatlan .dEvet abdest gerekli.

• teknik ilgilendirmez ama dini açıdan erkek boşaldıktan sonra abdes gerekir kadında ise boşalmasa bile başladıktan sonra kesin abdest almak gerekir

• gusül gerekir.tekniklere gelince şu kitapta var: link

• not: kitap p*rnografi içermez.

• Bu mastürbasyon yada orgazm olayından sonra boy abdesti alınıp alınmayacağı dini bir inanışdır kimi dinler bunu gerekli kılarken kimileri ise gerekli kılmaz.Teknikleri konusuna ise değinmek istemiyorum.

• Beyin bedava

• kuru kuruya yapıyorum çikolata yalamak canım Çekti nedense... Evet alman gerekli

• bence sen bu işi biraz abartmışsın gibi geliyor :)

• Evet, gerekli.

• bekarmısınız?

• o kadar seyi yaptıktan sonra o yagla cikolatayla bi zahmet dusa girceksin ee sana zahmet bi de 3 kere agza 3 kere burna su götür bi de tüm vucudunu tepeden tırnaya yıka istersen hani benim icin değil kendin icin :)

• özel msj atarsanız teknikleri de söylemek isterim ..

• e herhalde sen insan oğlusun almalısın

• yok onlara henüz farz olmadı :))

• medeni durumunuzu bilmiyorum...

Kızlar Ne Diyor 2

• anaa o nasıl oluyo bebe yağıyla çikolatayla falan:D ay hiç bilmediğim şeyler öğrenmek istiyorum:DDD

• tabiki sende bunu bir erkekle yapmak yerine kendi kendine denemek istiorsun .. :)

• Öncekileri Göster
    • Gizli sevdim seni :D

• dene uygula, sonucu bekliyorum ::))

• bazen çok istekli oluyorum ama mastürbasyon bile nasıl yapılır bilmiyorum sen nasıl yapıyorsun nereye sürüyosun açıklasana bi :D

• yaa çok cahilmişsin sende.. :))

• Öncekileri Göster
    • belki kokusundan etkileniyordur.

• çikolatamı :)

Yükleniyor...