• Sor
  • Bence

Kadınlar vajinaya kuaförde ağda mı yaptırıyor?

Kızlara soruyorum bunu, bu sayfada ilk kez böyle bişey duydum, kadınlar özel kuaförlere mi gidiyor vajinalarını ağda yaptırmak için?Ben hiç bir kuaförün penceresinde "vajinaya ağda yapilir" diye görmedim ? Bu nasıl bi iş ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• :D haha waxing denen birsey var ya birakin artik bunlar...waxing i google a ver,yada youtube anlarsinben kendim yapiyorum hazir agda ile ve cincik gibi parliyor sonra, cok nefis oluyor ya temizlikten güzel birsey yokama hafif killi oluncada kimseye zarar gelmyior arkadasim :)ilk önce aciyor ama o acida zevk verebiliyor insana,yaniyor cünkü vajina dudaklari ve isiniyor,ama bi kac kez yapinca alisiyor insan :) hem tüyler sonra yumusacik cikiyor tekrar...avrupada özel waxing studio lar var. waxing i yapan kadinlara depiladora diyoruz :) onlarda seni cincik gibi yapiyorlar .hemde heryere uygulanabiliyor bu agda (wax).burda erkekler bile gidiyor gögüs ve sirt yada popo killarini aldirmak icin.yaaneler var neler...ben ise yinede killi erkekleri tercih ederim:) daha fazla bilgi icin bi msj atin yter

• bende waxing yapsam kötü mü olur :D

• bilgi almak isterim ama atamıyoruz mesaj :D

• şu waxing e bi de ben bakayım youtubeden yaa

Kızlar Ne Diyor 9

• hehehe çok şaşırmış gördüm seni..Uzaylı gören masum köylü olmuşsun:D Evet yaptırıyoruz kuaförde sir ağda yapılır yazar.Vajina değildir ağdacıdaki adı da paket yada bikini bölgesi diye geçer:D sana biraz jargon öğreteyim:D

• neden nesi garipki bunun? sonuçta kendimiz 1 saatte yapacaksak ağdacı 10dk da yapıyor.Özellikle bikini bölgesini kendin yapabilmen çok zor

• tecrübe yaa

• ahahha koptumm :D öyle şey yazar mı hiç hey allaam :D

• Lafin gelisi :D Fena olur ama demi haha

• neden yapılmasın ki? neden şaşırdığını anlamadım.erkek jinekologlar var ona bakarsan buna şaşırmıyorsun da kadının başka kadına ağda yapmasına mı şaşırıyorsun? ikisi de hizmet ediyor sonuçta biri muayene ediyor diğeri de temizliyor.ha çok mecbur olmadıkça ikisini de tercih etmem o ayrı mevzu bu benim utangaçlığımdan ama garip de gelmez bana, isteyen gitsin..

• hahah :D vajinaya ağda yapılır alemsin yaa :)) hiç öyle yazılır mı :D komple , paket yada dekolte yazarlar genelde

• sence öyle yazılırmı ona dekolte ağda derler ;)

• nasıl dekolte:D

• Öyle dekolte bende görmedim sahsen :D:D

• Ben kuafore gıtmedım ama epılasyona gıdıyorum valla daha temız ve uzun sure cıkmıyor.Genıtal bolge olarak gecer vajına degıl ama onun ıcın ozel agda merkezlerı var

• EE nasil oluyor kadinlari arkada bi odaya alip, soyundurup agda mi yapiyolar yanii ?

• Öncekileri Göster
    • açık konuşuyum, acıdan utanmaya halim kalmıyor benim :)

• @ soran sen okulunu bırakma kadınlar ağda yapıyolar bu işten ekmek çıkmaz sana hahahahh :D

• kadının kendininde yapabileceği bir şeydir. Ama bazıları kendi kendilerine yapamaz. kuaföre giderler. kuaförde sir ağda yapılır vs. gibi şeyler yazar. bikini bölgesi koltuk altı tam boy bacak yarım bacak gibi seçenekler vardır.

• EE nasil oluyor kadinlari arkada bi odaya alip, soyundurup agda mi yapiyolar yanii ?

• Öncekileri Göster
    • erkek berberleri erkeklere yapsalar nasıl muhabbetler çıkardı acaba

• öyle birşey olsa bayanlar hemen erkeklere homo derler bundan dolayı biz bayanlara lez desek ne olacakmış ki derler çifte standart...

• ben kendim yapıyorum ne bileyim hepatit b hıv gibi virüsleri düşündükçe içim almıyor kuaföre gitmeyi

• Komple ağda yazar bazılarında ordan anla. İlla yer belirtmekmi gerekir.

• Anlasildi Tamam, bidahakina arka okdaya dalarim okuyunca :)

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...