Rüyada boşalma nasıl oluyor?

bu durum nasıl gerçekleşiyor hiç farketmiyor musunuz ve yatak ıslanıyor mu? ıslanıyosa sabah ıslak bir şekilde kalkınca ne yapıyorsunuz :D ?

Güncellemeler:
cevaplardan anladığım kadarıyla 13 yaşındaki erkek kardeşimde bu durumu yaşıyor :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mastürbasyon uzun süredir yapmadin'mi oluyor (3 gün, veya bir hafta - herkesde degisebilir)rüyanda kiz görüyorsun diyelim, sansli isen - sevdigin kiz da olabilir :) veya cok istedigin biribaslangicta rüya gibi geliyor, ama bosalir bosalmaz, veya bosalirkene uyaniyorum, eger daha bosalmadiysam hemen tuvalete kosuyorum (tabi ki en az 10 saniye patlama sürecini tutabilirsen), ama bosaldiysam - yatak, yorgan, pijama, ic camasir - hepsini yikamak zorunda kaliyorum (genelde cok güzel kiz gördügün icin cok bosaliyorum onun icin hersey islaniyor :)ve en güzeli - masturbasyondan alamadigin kadar cok büyük bir zevk aliyorsun islak rüyalar'da ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• çoğunluk kalkar kahvatısını yapar gusul abdestini alır ;)farketmek nadiren olur. o esnada gerçek mi değil mi bilemezsin ki bildiğin rüya işte. tadı güzel ama zahmetli oluyor maalesef. kimisi 20 gün dokunmasa rğya görmez, kimisi her gün elle veya parneriyle işini görse bile rüya görebilir.

• 3 gün ilişkiye girmezsem 4 gün mutlaka rüya görüp boşalıyorum

• duş yapıyoruz

• erkek kardeşinizin üzerine gitmeyin bence sonuçta o ihtiyaç

• ol demesi kolay d.p

• sen kendine hakim ol

• Öncekileri Göster
  • uzun süre seks yapmıyorsa yada mastürbasyon yapıp boşalmadıysa rüya görürsün ve bildiğin bi sevişme yaşıyorsun orda gercek gibi ben çok yaşadım ve bazen yatağın ıslandığını biliyoru...

• ılık ılık, efil efil, lıkır lıkır. şaka bi yana yıllardır olmadı ya kıskanıyorum olanları

• hiç başıma gelmedi. kulağada hoş gelmiyor zaten.

• doğrudur arkadaşım

• espiri derken.
      ben ciddiydim sanki.
      o şekilde boşalmak pek hoş gelmiyor bana hani.

• esprinle yıktın ortalığı

• bu durumu farkedemiyoruz...rüyamızda tanıdık veya tanımadık bir karşı cinsle seks yapıyoruz..sanırım bunda yatma pozisyonunun da etkisi var..genellikle yüzükoyun yatış durumlarında olduğunu farkediyorum...yatakta iç çamaşırırıda ıslanıyor ve batıyor tabiii.mümkünse direk banyoya...

• hep boşalınca uyanmışımdır iç çamarışırında bir ıslaklık bir de banyo yapma fobisiii :)

• benim öyle değil ergenlik geçeli çok oldu :: D

• ya hani erkekelr daha çok masturbasyon yapıyo gecelride boşalıyo daha çok hepsi kızlara göre o açıdan dedim hiç aksatmıyomusunuz siz erkekler :D

• her sabah sabah derken :D ayda yılda bir

• Öncekileri Göster
  • herşey gerçek gibi bir tane bayan var bazen birkaç tanede olabiliyor ve onla güzel bir ilişkiye giriyorsun boşalana kadar sonrada sabah bir bakıyorsun meğer rüyaymiş ama bozerının içi sperm dolu :)) direk banyo

• erkek olmak zor zanaat erkek kardeşimdede saNIRIM dediğinize göre

• ergenliğe girince testisler sperm üretmeye başlıyor dolayısı ile spermler manu"el " olarak boşaltılmazsa gece emmeli gömmeli rüyalar görüp otomatik olarak boşalıyoruz. (bu link te cevaplamıştım.)Benim bir kere başıma geldi 7-8 sene evvel bir ramazan ayında 1 ay manuel boşaltmamaya karar vermiştim haliyle dolduktan sonra taştı :D

• o gün bugündür işimi rüyalara bırakmıyorum :)

• nası anlatılır bu yasına kadar yasamadıysan :D abdest alırsın ne yapcan :D

• bende kızmadım nie kızıyim :D sadece yanlış anlasılmak istemem...

• demeki tam olarak bilmiyomuşum ayrıca siz kızdınız ben değil

• tesekkür ederim o sizin fikriniz. ama bence cevabı bilinen bi soru.hemen kızmanada gerek yok :D

• Öncekileri Göster
  • cem karacadan ıslak ıslak parçasını dinliyorum ben

• çok akıllısın :D
      bide surya cevap alsak

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilim anlatmıştı bi ihtiyaç olduğu için rüyada görünürlermiş ne yapsın annesine görünmeden direk banyo abdest :D

• napalım utanıyoruz ama kızlarda rüyalarında oluyorlar

• nasıl görünmeden kaçıyolar ama :S

Yükleniyor...