Ergenliğe girince rüya görüyomuşsunuz. Hep merak etmişimdir ne görüyorsunuz?

ergenliğe girince rüya görüyomuşsunuz hep merak etmişimdir ne görüyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• nası bir soru anlamadım. ergenlikten öncede görüyordum. girincede aynı şekil. herkes gibi görüyorsun : ). senin gördüklerinden çokta farklı değildir genel olarak.

• hoşlandıgın kızdan tutta ünlü hatunlara kadar herkesi görebilme ihtimali var .. elbet boşalmamız gerek

• erkekler için : ergenliğe girince testisler sperm üretmeye başlıyor dolayısı ile spermler manu"el " olarak boşaltılmazsa gece emmeli gömmeli rüyalar görüp otomatik olarak boşalıyoruz.

• ruyanda bir bayanla birlikte olduğunu görüyosun ve kendi kendine boşalıyosun...hepsi bu... yani rüyalanıyosun derler buna...

• herzaman görüyorum

• ne olacak karşı cinsden bir hanımla seks yaptığını görürsün...pardon farklı birşey sormak istedin de benmi anlamadım...

• Erkeklerde, ergenliğe geçiş döneminde, libido ve testosteron hormonu artışı nedeni ile ciddi oranda cinsel dürtüler uyanır ve bu yüzden sürekli bir mastürbasyon yapma eğilimi gösterirler ve menilerini dışarı atarlar.Bazen bu meni birikir, ve rüyada cinsel tasvirler görülmesi ile uykudayken dışarı atılır. Aynı olay aseksüel erkeklerde de görülür..Yani bu rüya olayı, kesesine sığmayan meninin dışarı atılması için tasarlanmış anatomik bir düzendir ve de gayet normaldir..

• rehberlik hocamla sevişmiştim:D çok güzel hatuındu :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...