• Sor
  • Bence

Kayganlaştırıcım yok, zeytinyağı penise zarar verir mi?

dove el kremi var onla mast yapıyım diyorum hemen kuruyuveriyo zeytin yağıyla yapıyım diyorum kullanınca spermim acayip sıvı akıyo zeytin yağıyla yapmak günah bide değil mi asıl soru zeytinyağı penise zarar verir mi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sünnet olduktan sonra zeytinyağı sürüldüğüne göre zararlı değil.

• en mantıklı cevap ama benimkine yağ sürmediler

• Öncekileri Göster
    • keserek büyülteni ilkdefa görüyom kestikçe uzuyomu bu :)

• tabi orası espri de. ucunu ne kadar az keserse 1 2 cm farkeder belki. şu an makine kesiyor olabilir. bizim zamanımızda hatırladığım kadarıyla bir halka çizmişti usturayla kesiliyordu :)

Kızlar Ne Diyor 6

• bir hadiste şöyle buyurur ; kutsal şehirde sonbahar mevsiminin sıcak akşamlarında biri yaşanıyordur.efendimiz evde takılmış kedileriyle oynamış, yeni aldığı hurma fidanlarını sulamış, kendine bol kaşarlı ve jambonlu tost yapmış bir yandan onu kemirirken diğer yandan da netin başında siteler arası gezintisini yapıyordur.mübarek elleri dizinin üstünde uçan dualı pcnin üstünde, ceylan karası gözleri ekranda, alemlere rahmet zehir gibi aklı da ekrana yansıyanlardadır.fesybukta ilahiler paylaşmış yuğtubda inananlara likelar münafıklara dislikelar havalarda uçuşmuş yeri geldiğinde forumlarda sahabelerine seslenmiş arada hurma suyundan yudumlamış bi süre mihraç coşkusunu iliklerinde hissettikten sonra bir durgunluk çökmüş kendini mal mal ekrana bakar bulmuştur.yaratılmış en mükemmel beden olan vücudunu bir sıkıntı sarar.arada gözü uzaklara dalar, mis kokulu tenine kanını emmek için konan terbiyesiz bir sivrisineğe düşük voltta elektrik çarpar.birden içine fenalık gelir.dizinin üstündeki pcyi kenarı savurur dualı laptop ilerde biyerde havada asılı kalır.kıyafet dolabına yönelir mudodan hediye çekiyle alkdığı ipek hırkayı sırtına geçirir, banyodaki uçan paspasa atlayıp eğlence merkezinin yolunu tutar.karalıdır, bu gece tek tabanca takılıp alkolü fazla kaçırmadan mağrasına geri dönecektir.katlı otoparkın üstüne paspası park edip sokaklarda yürümeye başlar.uzun rastalı saçları, yeni aldığı şık hırkası, ayağındaki mükemmel çarıkları, hafiften ceylan gözlerine(ocb) çektiği sürmeyle adeta gecenin parlayan yıldızıdır.yolda inananlar etrafında mutluluk halayları çekiyor, yansıttığı modern imajın ışığıyla kimisi kör oluyor, geri kalanlar secdeye duruyor, aklından fesatlık geçenlerin saçları beyazlıyordur.bu coşkulu kalabalık efendimizi biraz mutlu eder ve gözüne kestirdiği bir tavernaya dalar, piyanist şantör onu görünce çaldığı şarkıyı kesip hazretin en sevdiği ilahiyi çalmaya başlar.efendimiz bu jeste lezzetinden çatlamış bir meyveyi andıran dudaklarıyla gülümseyerek karşılık verir.baş köşeye kurulur garsonlar etrafında havalarda uçuşur.içkisini yudumlayıp eğlencesine bakarken yanına inananlardan birisi gelir.müsade isteyip yanına oturur.efendimiz içinden geldi yine biri dur bakalım ne yumurtlayacak der, gülümser.adam da içinden "kesin bi mucize göreceğiz ama ucu popomuza dokunmasa bari" der fakat utanarak seviyorum seni hazret der gibi bakararak karşılık verir.adam konuşmaya başlar ;" ben fakir bi adamım ya hazret Kayganlaştırıcım yokdove el kremi var onla mast yapıyım diyorum hemen kuruyuveriyozeytin yağıyla yapıyım diyorum kullanınca spermim acayip sıvı akıyo zeytin yağıyla yapmak günah bide değil mi asıl soru zeytinyağı penise zarar verir mi ? "efendimiz iç geçirir.birinin gelip bu güzel gecenin içine edeceğini tahmin etmiştir.kutsal ellerini ovuşturur buğulu sesiyle konuşmaya başlar." geçen yine mihraca çıktım.seviyorum orayı mis gibi havası var.benden önceki mesihlerden birini gördüm biraz lafladık ayak üstü, şöyle bir söz söyledi - her kim ki baş

• başkasının işine burnunu sokar o kişinin burnu düşecektir, her kim ki nimetin içine bir yerini sokar cehennemde vücudundaki her deliğe ateş girecektir - ilk anlam verememiştim ama kısmet sanaymış kulum " der.
      inananın suratı düşer, morali bozulur.kabir azabı gözünde canlanır. " geçen bir hadisini okudum vücuda çokomel sürmekten bahsetmiştin ama " der.nasıl da yakaladım açığını der gibi bakar, efendimiz dur mucizeyi göreceksin der gibi bakarak karşılık verir / yapma kanka bokunu yiyeyim der gibi

• Öncekileri Göster
    • kaderimde kendi yazımı artılamak da varmış :(((

• kaderinse düzülmek neye yarar üzülmek <3

• vermez desinler ki günah münah dinleme dimi :)

• zaten günahı falan taktığım yok sonuçta cennete gidecez hayata bi defa geliyoz

• zeytinyağının kilosu ne kadar haberin varmı dostm senin millet bulamıyrken sen şeyine mi sürüyon :D para var huzur var

• dostum ayçiçek yağı kullandım baktım olmuyo krem sürdüm o da olmadı kurudu zeytinyağına devam ettim ama her yer yağ oldu sonrada ıslak mendille temizledim çok yoruyo bu işler adamı :)

• eline tükürünce olmuyo mu ?

• dostum ben şunu yaptım link ondan

• beslerr beslerr büyür belki :D

• Vuhuu Tamam sustum :D

• En iyisi Hacı Şakir:D

• o yakıyo yakmasının nedenide zarar vermemeesi ıçın sıvı salgılanıyor onla sıvı tepkimeye girince yanma hissi oluşuyor mazallah kısır falan kalırım bu yaşta :)

• Öncekileri Göster
    • Bu Sacmaydı :)

• dostum ben link şundan yaptım yüzden şey ettiydim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Gres yağı kullan.

• dostum naptın ya motormuyum ben :)

• vermez verse pehlivanlar hep sorunlu gezerdi

• olabilir bu ama çok sıvı akmaya başlıyor kıvamlı şey zeytinyağıyla buluşunca

• ben tabanca yağı kullanıyorum biraz yakıyor, kendini hissettiriyor, sende dene :}

• SAç kremi veya şampuanı kullan duşta daha rahat olur

• ne duşu dostum benim mast en az 30 dk sürüyor erken boşalmamak için dayanıyorum terliyorum öyle böyle değil şıpır şıpır akıyor bence mast böyle olmalı

• Öncekileri Göster
    • abov 2 saat boyunca motor gibi olurum ya

• :D

• dostum vajinaya hasret kaldık şimdi bir vajina olsa ne güzel olurdu be

Yükleniyor...