Vajinadan çıkan sıvı ve ses ?

Öncelikle uzun zamandan beri ilişkim var ve kız arkadaşımla haftada bir kere birlikte oluyorum ama son zamanda 2 kere penişim içine girdikten sonra çıkardığım da beyaz sperm gibi birşeyler olduğunu görüyorum mast yapmıyorum diyor akıntı olduğunu söylüyor sizce bu beyaz olan sperme benziyen. şey nedir eskiden vajina dan ses gelirdi şimdi neden gelmiyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yok ya hemen telaşa kapılma..kadınların vajinaları hassastır.en ufak bir soğukalgınlığı ve üşütmede tepki verir..normaldir.akıntılar normaldir.bir tek rengi daha sarımsıtrak,kahve tonlarındaysa o zaman sıkıntı var demektir(artı birde ağır bir koku olur).ses olayıda hava sıkışmasından dolayı doggy pozisyonunda kadının kalçasını çok fazla yukarı dikmesi ve senin sürekli içinde kalkmak yerine,tamamen çıkıp tekrar girmenden kaynaklanır.diğer pozisyonlarda bunun kadar çok ses çıkmaz..umarım bilgiler işine yarar..

Kızlar Ne Diyor 1

• mantar olmuş olabilir kız arkadaşın o beyaz spermsi şeyler ondan dolayıdır.ve dip not mantar bulaşıcı :)

• Zararı falan nasıl bir yol izleyebiliriz? Ne yapmak lazım?

• Öncekileri Göster
    • Kist var birde yumurtalıklarında ondan da olur mu

• sanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• asiti kaçmış belli:) dostum bahsettiğin şey klojen olmalı hava içerde sıkıştığı zaman ses çıkartır..

• Ya penis girmeden de geliyor du ses

• Öncekileri Göster
    • Ya doğru aslında yarım saat te uğraşsam ben boşalmı yorum ama oda boşalmıyorum diyor ve bunu gösterecek değişik birşey yapmıyor

• herhangi bi hastalık oldugunu zannetmiyorum eğer vajinada ağır bi koku yoksa sorun da yoktur.

• ses candır ...

• Nasıl bises dur yabancımı diyorddu :D :D o dediğin sıvı muhtemelen kız arkadaşinin vajinası enfeksiyon kapmış bi hekime görünsün mutlaka...

• Yellenme sesi gibi ciddi birşey olabilir mi sence?

• Öncekileri Göster
    • Benzetmene hayran kaldım gerçekten sağol :)

• Bence aynı durum yani bi nevi pompalamıyomuyuz vajinayı :):):)

• enfeksiyon vardır ondandır kesin

• Açıklar mısın biraz?

Yükleniyor...