• Sor
  • Bence

Asyalılar neden cinsellik esnasında ağlıyor? Kızları özellikle..

Ne zaman bir p*rno izlesem Asyalı kız ağlıyor.. Yazık gariban mıdır nedir? Acaba canları mı çok yanıyor ?

En İyi Görüş

• Uzak doğuluların beyinlerinde haz mekanizması ve dürtüleri farklı kabul etmek gerekir. Filmlerinde genelde p*rnolarında kadını cezalandırma teması ön planda... Titreşimli seks oyuncakları ile klitorise baskı yapılır... Kız sadece zevk almaz, acı ile karışık bir zevk aldığı öngörülür senaryo öyledir... Vajina kılları genelde alınmamıştır...Erkek sayısı çoğu zaman birden fazladır...

• kısaca mazoşistlik mi var dürtülerinde diyorsun

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 4

• Tüm P*rno filmlerde herşey mizansendir (kurmacadır) ve abartıdır. O yüzden filmere bakıp cinselliği oradan öğrenmeye kalkmak, olsa olsa cinselliği yanlış öğrenmek olabilir.Ama ben gene de sorudaki olgu hakkında kısa bir açıklama yapayım. Bazı kadınların orgazm olduklarında gözlerinden yaş gelir. Hatta eni konu ağlayanları bile olur. Tamamen yapısal birşeydir. Hani bazan çok güleriz de gözlerimizden yaşlar gelir ya. Ben çok güldüğü için şakır şakır ağlayanını bile gördüm. Bu zevkin çok doruklara çıkması sonucu oluşan bir reaksiyondur. Acı ile ya da üzüntü ile uzaktan yakından alakası yoktur. Aşırı sevkin sonucudur.

• bir yerde okumustum tam hatırlamıyorum da, ozetle erkekleri oyle seviyormus

• kadınlara bak erkekleri istiyor diye neler yapıyor :(:(:(

• soruları okuyunca ağlamaya başladım :(:(:(

• asyalılarda utanmak en büyük erdem sayılıyosevişmek bile çoğu zaman birbirini utandırmak olarak cümlede kullanılırseks sırasında bi kadın ağlayarak aslında bu işte ne kadar acemi,utangaç olduğunu gösteriyo (p*rno bile olsa)erkeklere de kendi içine kapanan bi kadına baskın gelme, o utancı kırma duygusu haz eriyojaponca-ingilizce çevirilerde bile bi kadının inlemesine adam "i wanna hear your lovely,cute voice.." gibi cümlelerle karşılık veriyo

• Uyuz oluyorum onlara iy mıy

Yükleniyor...