Telefonda sanal seks nasıl yapılır ?

Sevgilim telefonda sanal seks yapmak istiyor. Ama ben ne diyeceğimi bilmiyorum. Nasıl cevaplar vericem hiçbir fikrim yok! Biraz yardımcı olur musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Telefonu dudağına götür öp aşkım de öpünce ehehehehe dötüme koyduydum de

Erkekler Ne Diyor 17

• whats up yükle müthiş ateşli olabilir karşı taraf uyum sağlanırsa...

• telle daha yorucu

• aşkım sürttüm telefonu ne hissettin ? başlangıc olarak iyi gibi

• O ne yazarsa yeah devam et de sıkılır bırakır

• kızların çok azı böyle şeylerden hoşlanır. o yüzden şahsen gerçek bir öpücüğü sanal sekse değişirim

• içime soktum çaldır titresin de o kendi kendine oyalansın bi ara oh tamam dön götünü uyuyalm de.

• o şeyini telefona sürecek sende yalicaksın.
    sonra tam tersi.

• sanal sex masturbasyona yardımcı olur hatta çok süper olur :)

• adam sapık

• telefonu yalamaya başla şimdi usulca...

• nasıl ya sanal seks demi çıktı pozisyon resimleri gönderilerek masturmasyon mu yapılıyor :)

• telefonda konuşarak masturbasyon yapan arkadaşımı duydum (konuşmalarına şahit oldum )ama mesaj la seks daha önce duymadım ama konuşarak yaplanda yardımçı olabilirim ama bence çok gereksiz dokunmadan olmazki

• mesajlaşarak nasıl oluyorsa artk D bende blmiyorum işte ondan soruyorum

• Şahit olduğum (ama ne yazık ki içinde olmadığım) bir diyalog örneği:

K: Nasılsın? İyi misin?

E: İyi sen?

K: Biraz yorgunum ama, iyiyim.

E: Sen şimdiden yorgunsan...

K: Niye ki?

E: Yarın gel bak o zaman anlayacaksın niye.

K: Planların var galiba?

E: Evet evet, seni bir güzel terleteceğim.

K: Nasıl?

(Söz konusu kız bu noktadan sonra telefonu hoparlörden çıkarıp eline aldığı ve diyalogun kalanı cinsel içerikli olduğu için kalanını yazamıyorum.)

Göründüğü gibi daha "gelişigüzel" ve "planlanmamış" şekilde gelişiyor bu olaylar.

• üstünde ne var diye bi soru soruluyorsa zaten muhabbet başlamıstır)::))9

• tahrik et onu sanal sex başlamış olur abaza çocuk telde olur mu hiç:))

• O ne derse he he de geç:P

• Bu devirde herkesin telefonu dinleniyor yahu. Ben telefonda bu işe karşıyım ama dinleyenlere de yazık. Acıyın adamlara; olanı var, olmayanı var :))))))

• Bırak o başlatsın. Olaylar geliştikçe sen de müdahil olursun yavaş yavaş.

• sevgilin azmış ne yapacağını şaşırmış, sana saygı duysa böyle bir şey istemezdi zaten, akıllı ol yavrum akıllı...

Kızlar Ne Diyor 16

• uzmanlık alanım laan :D aşkım boynunu öpüyorum arada dudaklarını sonra yavaşça aşağı iniyorum göğüsünden göbeğine göbeğinden kasıklarına yalayarak öperek geliyorum diye başla.. tabi daha fantazik şeyler ekleyerekten

• Sen zaten inle ona yeter mk.

• haha ben teee lisede yapardım bunu...cem uzanın o zamanki telsime verdiği beleş mesajlar saolsun..:) şimdiki gibi 10bin sms ler mi vardı :) nese dağıtmyıım konuyu
    işte onunla yapmak isteyip yapamadığın şeyleri kelimelere dökcen arkadaşım...odadayız yalnızız...sen beni duvara yaslıyosun..işte göleğinin düğmelerini şöyle açıyorum bi yandan öpüyorum vs vs vs...bak resmen yazdım hepsini bu iyiliğimi unutma :D:D

• mmmmmmm yaz surekli

• whats up ta müthiş olabiliyor...

• :))))

• ''batarya boşaldı'' lafını yüzeysel düşünmemek lazım hagsdfjahs

• Avea'da tarife var

• amuda kalk :)

• olmaz la, yatın uyuyun.

• <3 yorumlara bittim

• nefes al yeter.

• içinden ne geliyorsa öyle cevap ver o zaten bi şekilde karşı tarafta tatmin olur. İşine gelmeyen zamanda evet bende ya da isterim güzel olur de gitsin.

• hayalinde sevişmek geçiyorsa onu söyle. Dokunacağın öpeceğin şeyleri düşün onu söyle.Bu düşünceler yoksa zorlama derim .

• içimden ne demek gelebilir ki onu merak ediyorum :D

• seni kıullanıyo bu danna oğlu dana uzak dur yaa

• SEN BİLİRSİN ANLIK Bİ OLAY BUU BAŞEDEMİYEBİLİRSİN DEDİĞİMİ DEDİM BEN

• gerçeğe dönüştürmeye bi tarafları yemez ya

• seni kullanıyo aynı olay başıma geldii defettim şerefsizi birden bire konu oraya geldi anlamadım da uzaklaştırdum amaç belli gerçeğe dönüştürcek uzak dur

• Öncekileri Göster
  • seksin nasıl olacağını anlat

• bu hadi yapalım diyerek zor olur . o aradığında onu istediğini söle yada onun istediğini dile getirmesini sağla sonra neyi özledin de başlıyacaktır dudakların boynun koynun..vs..

sonra sende bende istiyorum gibi şeyler söle nefesini iyi kullan o bunu hissetmeli. telefonu acilen kapatması gerekebilir :) bu işe yarayacaktır

• eğer cinsellikle ilgili birşey demeye kalkarsa edebinle adabınla konuş be de eğer devam ederse töbe töbeeee de daha da ederse Allah seni ıslah etsinde 3 kulhüvallah 1 elham oku telefonda ona hadi şimdi birlikte ilişkimize üfleyelim bu duayı de üfle :D hahaha :D bırak o çocuğu kullandırma kendini o kendi kendini kullansın daha iyi :)

• gerçeği varken sanalı cık :(

• ulan helal olsun sana

• o neymiş be telefondada sex mi olurmuş kendini yorma canım benim sen ona 1 tane hediye paketinin içine hacı şakir sabun koy ver... saygısızlık yapmış o sana...

• Hem hacı diyorsun hem de .. tövbe tövbe. Hacıları karıştırmayalım bu işlere :))))))))))))

• şampuanami geçiş yapıldı bilmiorumki kullanmadığım için...

• ah canım benim bilgilerin otaokul seviyesinde kalmış :)) sor bakalım sabunla yapan var mı diye, bi tane çıkarsa tırnaklarımı keserim :))

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...