Evli çifteler için oral sex yapmak haram mıdır?

Evli çiftler için oral sex yapmak haram mıdır? Bunu çok merak ediyorum. Bu işte kararsızım, yardımcı olur musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şu saat itibariyle türkiyede yüzbinlerce evli cift birbirinin biryerlerini yalamakla meşgulken sordugun soruya bak:)

• Evet. Bu acımasız gerçeğin üzerine ben gidip yatayım artık. Yarın mesai var.

• iyi uykular

Kızlar Ne Diyor 6

• alakası yok..kim uyduruyor nu hurafeleri..eşin o senin herşey mübahhh:))

• evet dinimizce günah diye biliyorum ben de ama olmazsa olmaz da diyebilirim..

• biraz arştırsaydık be güzelim hemen olmaz dedin, moral ve oral kalmadı akşam akşam :(

• bildiğimi söledim ama olması da lazım dedim üzme beni akşam akşam nostradam...

• Diyanet'e sorun madem, hayatınızı öyle şekillendirecekseniz.

• bi soran olursa bizi de bilgilendirsin...

• en zevkli seks haram olur mu

• oral sex ne öncelikle? arkadan olan haramdır bu oral arkadan anlamındaysa evet haramdır. yalnız eğer eşin bunu çok istiyorsa yapmak zorundasın. bunu da sana din emrediyor ama o günahı sen almazsın, eşin alır. çünkü o istedi haram olduğunu bildiği halde.

• :))

• Öncekileri Göster
    • eyvahhh ki ne eyvahh..anal sex yasaktır dinen evt. eşin ne isterse yap derken anal sex değildir kastedilen. yani sevişmek isterse hayır deme der. anal sex ve adetliyken sex haramdır.

• Bence kız sizinle kafa buluyo arkadaşlar :)

• sadece evliler yapmıyo artık. islamiyete göre günah ama fazlasıyla zevk verdiğinden seksin vazgeçilmez bi parcası olarak biliniyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• ya kim uyduruyor bu hurafeleri !?

• Arkadaşlar oral seks ile ilgili muhteşem tanımlar yapmışınız aşağıda...Allah aşkına "oral"i bir türkçeye çevirin... Ağız anlamına gelir. Hatta Oral-B diye diş macunu var.Oral seks dediğimiz olay, partneri tetiklemek için ağzını kullanmaktır (dudaklari dil, hatta dişler)."Haram" mıdır bilmiyorum, ama zevkli olduğu ve özellikle bir zararının olmadığı kesin.Alt tarafı cehennemde az bronzlaşırsın. Riske değer. =P (Son satır şakadır.)

• yaaa sen evlimisin önce bir o netlik kazansın yok yeni evleneceksen tedirginsen gerdeğe girmeden sana büyüklerin söyler tarif eder neresi günah yer neresi sevap yok onuda söylemedilerse öyle namazına camiye git hocaya sor :D

• Kur’an okuyan müslüman, ağzına pis meniyi alabilir mi hiç? Müslümanın ağzına sövmek küfür iken, bizzat pisliği, meniyi ağza akıtmak nasıl caiz olabilir?

• ihtilaflı bir konu fakat mekruh gorulse de arkadan yaklasmakla aynı kefeye konmamamaktadır.edeben kerıh gorulse de kesın yasak konulmamıstır.

• arkadan girme haram diye biliyorum ayrıca arkadan girmeninde sağlık açısından zararları varmış örneğin kanama gibi merak eden varsa googleye yazsın çıkar

• kuranda böyle birşey yok anal sex haramdır ama kurandaki bir ayet kafaları karıştıyor yani oral sexde günahdır diye düşünüyorum ayet:kadınlarınız tarlalarınızdır kadınlarınızı meyve veren yerden kullanınız hangi süreydi hatırlamıyorum ama google sana yardımcı olur

Yükleniyor...