Kızlık zarı kanaması hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

WinTaGe
Kızlık zarı kanaması hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Ve ilk sorumu sormak istiyorum.

Dün gece eşimle ilk defa birlikte olduk. Eşim çok ağrıdığını söyledi. Daha sonra yavaş yavaş bir kanama oldu. Kanama daha sonra durdu. Fakat hala lavaboya gittiinde yine biraz kanıyor.

Bunun nedeni nedir acaba. Kanama duruyor ama lavaboya falan gıdıldıgınde tekrar sızarak kanıyor. Sızden bılgılerınızden yardım ıstıyorum arkadaşlar.
Kızlık zarı kanaması hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi?