Erkekler küfür ederken direk mk diyor

Hep merak ederim kadınlar vajinası olmasa sinirlenince nereye koyardınız:D

Güncellemeler:
konuyla alakalı güzel bi şey buldum:D

AMK Gazetesinin SonuçLarı: ‘Ver AMK’ diyen gençle ‘AL AMK’ diyen gazeteci arasında çıkan kavgada..
PoLi‘Hay AMK’ deyince, halkın tepkisi..
‘Vay AMK’ oldu..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 30

• Mk ne koyayım küfrü sözlükten kalktı artık anadoluda bazı yörelerimizde kullanılıyor sadece.artık sıfatını ciğerini dalağını şerefini o kullandığın arabanın o kornanın o ayağının altındaki frenin gibi küfürler moda

• off soru zor yerden geldi..

• koyacak farazi bişeyler bulurlardı sanırım :/

• hay amk

• yok ben onu çok söylemem si... daha çok kullanırım normalde çok küfretmem her yerde ama edilecek yerlerde de ederim çünkü etmezsem deşarj olamam, eğer o olmasaydı delikten bol ne var insan vücudunda... gece gece konuştuğumuz şeylere bak ya :)

• Vajina olmasın, çift delik yok mu? :O Delik olsun yeter, biz erkek milleti buluruz birşeyler..

• Ergen Alert! :)

• öyle güzel yakalmışsın ki

• G. koyarım

• bize bıraksalar koyacak yer cok önüne ne eklersek koyarız ama adettir döte koyma aammınaa koyma

• mıhtarın eşşeği ne güne dürir:))

• bu mal bizde olduktan sonra illa koyacak bir yer buluruz tasalanma sen ;))

• ağız alışkanlığı :) ama verdiğin örnek hoşuma gitti amk.

• M.K yerine A.K. (Analına Koyduğumun) :D

• bulunurdu bi icat vajina olmasa üremede olmazdı insanlar da olmazdı.

• hahaha :D way amq

• koyacak yer çok

• türkçe de küfür dağırcığı o kadar çok ki hiç bir dilde olmadığı kadar..kadınların vajinası olmasaydı; bu yurdum erkeği illa ona göre koyacak bir yerler bulurdu..rahat ol..

• kafanı nelere yoruyosun devam et oy ooy

• koyacak bi yer bulurduk yine:)

• öbürüne koyardım :):)

• Kızlarda koyuyor birbirinin a..na :DBu durum birbirine koyan kızları da etkilerdi kesinlikle :DMülk sizin ? Siz karar verin sinirlendirmeden beni.Nereye koycaz şimdi :D:D

• nereye koymamızı isterdin? :D

• Ben sittirip, oturarak biraz sakinlesme taraftariyim

• Aklına K,şuuruna K,zikrine K,ebene K,Beyincik soğanının hücrelerine K,Ağzına K,yüzüne K,g*tüne K... bunun sonu yok,erkek milleti her durumda ve şartta koyacak bir yer bulur,emin ol buna.

• Seninde bek farkın kalmamış şu yazdıklarına baksana birde kız bunu yazan :)))

• kadınların vaginası olmazsa zaten bizde olmazdık :D

• nereye koyalım ıstersn? :)

• ağız tercih ederim

• bazılarınınki çok kokuyor koyasımda gelmiyor

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...