Ereksiyon halindeki penisin kaç cm olması gerekir?

penisin ülkemizde 14-15 cm olduğu söyleniyor ama bu erekte olmuş hali mi yoksa olmamış hali mi? yani erkekler penis boylarını söylerken ereksiyon halini mi yoksa olmamış halini mi söylüyor?

Güncellemeler:
erekte olduktan sonraki haliye önceki hali arasında kaç cm olur
bu konuda bilgim olmadıgı için soruyorum arkadaslar
iki katı kadar büyüdüğünü bilmiyordum. hepsinde aynı sey oluyor mu yoksa değişir mi

0|0
9|38

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiçbir erkek arkadaşımı kız arkadaşı ile konuşurken yada bir kızla yazışırken o tür konulara girdiğinde normal bir ölçüt söylediğini görmedim. Yani eğer sana ölçü veriliyor ise emin ol 2/3 yada 1/2 sidir verilen ölçü ve ereksiyon halidir. Sanırım normal halini hiç görmedin? yada sudaki halini :-)) Erkekteki penis boyu havada, suda ve karada değişkenlik gösterir :-)) özellikle sudaki ölçüsünü hiç sorma derim :-)) penis boyuna gelince, penis boyu diğer arkadaşlarında belirttiği üzere kişinin kilosuna, yapısına göre çok fazlasıyla farklılık göstermekte. Yani bunu çözme şansınız çok zor. Evlendiğinizde yaa kısmet diyeceksiniz artık :-) çünki penisin çok farklı ölçütleri mevcut. Uzun-ince, uzun-kalın, kısa-ince, kısa-kalın, birde başlı başına küçük olanlar mevcut :-) zenci, arap vs arayacağına eğer kutumda büyük hissetmek istiyorum diyorsan karadenizli bulacaksın :D

1|0