Ereksiyon halindeki penisin kaç cm olması gerekir?

penisin ülkemizde 14-15 cm olduğu söyleniyor ama bu erekte olmuş hali mi yoksa olmamış hali mi? yani erkekler penis boylarını söylerken ereksiyon... Daha Fazla

Güncellemeler:
erekte olduktan sonraki haliye önceki hali arasında kaç cm olur
bu konuda bilgim olmadıgı için soruyorum arkadaslar
iki katı kadar büyüdüğünü bilmiyordum. hepsinde aynı sey oluyor mu yoksa değişir mi

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiçbir erkek arkadaşımı kız arkadaşı ile konuşurken yada bir kızla yazışırken o tür konulara girdiğinde normal bir ölçüt söylediğini görmedim. Yani eğer sana ölçü veriliyor ise emin ol 2/3 yada 1/2 sidir verilen ölçü ve ereksiyon halidir. Sanırım normal halini hiç görmedin? yada sudaki halini :-)) Erkekteki penis boyu havada, suda ve karada değişkenlik gösterir :-)) özellikle sudaki ölçüsünü hiç sorma derim :-)) penis boyuna gelince, penis boyu diğer arkadaşlarında belirttiği üzere kişinin kilosuna, yapısına göre çok fazlasıyla farklılık göstermekte. Yani bunu çözme şansınız çok zor. Evlendiğinizde yaa kısmet diyeceksiniz artık :-) çünki penisin çok farklı ölçütleri mevcut. Uzun-ince, uzun-kalın, kısa-ince, kısa-kalın, birde başlı başına küçük olanlar mevcut :-) zenci, arap vs arayacağına eğer kutumda büyük hissetmek istiyorum diyorsan karadenizli bulacaksın :D

Soran beğendi