Kızlarda mastürbasyon?

ilk defa mastürbasyon yapmak istedim ve dayanamayıp bütün parmağımı içine sokdüm bakireliyimin bozulmasından korkdüğüm halde ama kan felan gelmedi acaba esnekmi oluyor benimki yoksa ille penismi girmesi gerekiyor bakireliyim bozulabilmesi için?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• belkide bozuktursun haberin yoktur:D

Erkekler Ne Diyor 15

• asıl soru bu olmasa gerek!

• Fazla kurcalama tek taşımı kendim aldım hesabı kızlığımı kendim bozdum nakaratına başlarsın.

• Eğer vajina deliğine soktuysan ve acı duymadıysan esnek olabilir ama yine de muayene olman şart.

• öksürmeyle , hapşırma ,ıkınma gibi hallerde bozulan kızlıklar varmışş sormaaa O,o

• bütün parmaklar ha. kolunu sok kolunu

• Evde denemeyin diye uyarmadılar mı?Biraz daha merak edersen bozacaksın, kimsecikler de tek basına yaptığına inanmayacak.

• Kişiden kişiye değişir bazı kızlık zarları normal hayatta bozulur ama bazıları doğuma kadar bozulmaz bunu anla bı doktora gıderek anlayabılırsın :)

• yas kac?

• yaşın gelmiş artık korkman gereksiz

• kan gelmediğine göre seninki ya çok esnek yada çook içeride kaç parmakla yaptınki ?

• sok gitsin elin andavallısı yerine ben bozdum kendimi dersin daha şık durur

• öyle çarpmayla, parmağını öyle sokmayla hemen bozulmaz.genede bidaha sokmadan yap... yastığa sürterek olabilir... banyoda bızırığına tazikli su tutarak yapabilirsin...

• En az beyin zarin kadar esnek

• parmak yeterince ileri gitmemiş olabilir veya esnek olabilir. penisin girmesi şart değil, herhangi bir cisim ya da parmak da bozabilir. ama biraz derindedir. geçmiş olsun

• sanırım hala bakiresin ama pişman olacaksan fazla sokma parmağını bundan sonra.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen şuna bir erkekle bişeyler yaşadım hala bakire miyim bakirelik nasıl bozulur diye sor cevaplıyalım. İlişkide kan olayı vajina yolundaki etin şekline şemaline göre değişir. Olmayabilirde.

• 9 yaşından beri yapıyorum inanmam valla.Erkek arkadaşına söyle bu kadar azgınsa rahatlamadan yanına gelmmesin.

Yükleniyor...