Yabancı bir erkek gördüğünde sünnet olup olmadığını sormak normal mi?

Gizli Üye
bugün okulda bir erasmus ögrencisinin cevresine kızlar toplanmıştı.. ve konu nasıl olmuşsa sünnet mevzusuna gelmişti.. herkes cocugun sünnetli olup olmadıgını merak ediyordu sanırım.. bir arkadasıma sordum ve yabancı bir erkek gördügünde hep aklına sünnet mevzusunun geldgiini söledi.. peki bizim gencler cocugu begendi de mi şeyini merak edip soruyorlar? yoksa herkesin aklına gelmesi normal mi bu sünnet olayının?
Yabancı bir erkek gördüğünde sünnet olup olmadığını sormak normal mi?