Ona gün boyunca yetecek tahrik edecek sözler söylemek istiyorum. Nasıl sözler olmalı?

Haftasonları genellikle çok yoğun oluyor, bazen hiç mesaj atmadığı oluyor. Ben onun her an aklında olmalıyım. Gerekirse ereksiyonu kalkık gezmeli! Ama bunu hangi sözlerle yapacağımı bilmiyorum?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• onu elinden kaçırmamak için mi tahrik edecek sözler söyleyeceksin neden yapmak istiyorsun ki bunu mesela benim kız arkadaşımın bazen aldığı nefes bile beni tahrik edebilir yada görüştüğümüzde ben farkında olmadan elimi tutması karşılıklı otururken benimle ilgilenmesi (mesela kızların diğer kızlara karşı erkeğini sahiplenme hareketi vardır. Saçına dokunur üzerinde olmayan kübürleri arar ve olmayan kübürleri bulur atar yada erkeğinin üstünü başını düzeltir) bu davranışlar bile beni inanılmaz tahrik edebilir ama benimle ilgilenmeyen bir kız ne söylerse söylesin beni etkilemez seks kokan mesajlar yada telefondaki cinsellik içerikli konuşmalar beni o kadar etkilemez fazla tahrik etmez benim için önemli olan telefonda cinsellikten bahsederken sesinin titremesi nefesinin hızlanması yada elimi tuttuğunda verdiği sıcaklık benim için yeterli tahrik olma sebepleri olabilir. Değer verdiğim kişinin doğal ve içten bazen utanarak ama beni mutlu etmek için benim hoşuma gitmesi için bana verdiği değerden dolayı bazen beklemediğim bir davranışla bazen beklemediğim anda söylediği sözle beni şaşırtması ve içten gelerek bunu yapması beni inanılmaz tahrik eder ama içten gelerek yazdığını düşünmediğim fantazi kokan sözler bende ters teper umurumda bile olmaz

Erkekler Ne Diyor 7

• onu sürekli tahrik edici sözler söyle

• bende ne gibi tahrik edici sözler söylemeliyim onu soruyorumm

• burdan nasıl söylim utanırım:)

• "duştan yeni çıktım üzerimde şu anda sadece tangam var su damlaları göğsümden süzülüyor gelip tadıma bakmak ister misin?" diye msj at ama sonra telefonu ortada bırakma ki baban sevgilinden gelen mesajı okumasın:)

• ereksiyonu kalkık ne demek? hahhhah neyse soruya döneyim:"Eve döndüğünde sana yapacağımı biliyorum!" de, çok etkili olur, emin ol :))

• ereksiyonu kalkık gezmek! hmmm..

• aşam gel beni parçala de bakayım xd

• Bizler duyduklarımızla tahrik olmayız, mümkünse gelip gösterin..

• :) öyle gezsin istemezsin emin ol... bulduğu ilk kızla aldatır seni sonra :)

Kızlar Ne Diyor 5

• tehlikeli arkadaşım aldatır mazallah;)

• uyandırmasana adamı ereksıyonunu ındırmek ıcın senı beklemeyebılır...

• alev alev yanıyorum de bence çok etkili olur

• penisine hayranım de yeter

• seni istiyorum. çok özledim. sana doyamıyorum. sadece benim olmanı istiyorum. herşeyim senin (bu çok önemli çok severler kendisine ait oldugunu bilmek isterler genelde),ama ereksiyon istiyosan malum organla ilgili tek kelime işi bitirir.telefonda konuşurken seksi olman lazım nefesini duymak çok etkiler ve eğer onu bi kere tahrik edersen seninle her konuşmasında tahrik olcaktır bişey yapmana gerek kalmadan.

Yükleniyor...