Ona gün boyunca yetecek tahrik edecek sözler söylemek istiyorum. Nasıl sözler olmalı?

Haftasonları genellikle çok yoğun oluyor, bazen hiç mesaj atmadığı oluyor. Ben onun her an aklında olmalıyım. Gerekirse ereksiyonu kalkık gezmeli! Ama bunu hangi sözlerle yapacağımı bilmiyorum?


0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

  • onu elinden kaçırmamak için mi tahrik edecek sözler söyleyeceksin neden yapmak istiyorsun ki bunu mesela benim kız arkadaşımın bazen aldığı nefes bile beni tahrik edebilir yada görüştüğümüzde ben farkında olmadan elimi tutması karşılıklı otururken benimle ilgilenmesi (mesela kızların diğer kızlara karşı erkeğini sahiplenme hareketi vardır. Saçına dokunur üzerinde olmayan kübürleri arar ve olmayan kübürleri bulur atar yada erkeğinin üstünü başını düzeltir) bu davranışlar bile beni inanılmaz tahrik edebilir ama benimle ilgilenmeyen bir kız ne söylerse söylesin beni etkilemez seks kokan mesajlar yada telefondaki cinsellik içerikli konuşmalar beni o kadar etkilemez fazla tahrik etmez benim için önemli olan telefonda cinsellikten bahsederken sesinin titremesi nefesinin hızlanması yada elimi tuttuğunda verdiği sıcaklık benim için yeterli tahrik olma sebepleri olabilir.

    Değer verdiğim kişinin doğal ve içten bazen utanarak ama beni mutlu etmek için benim hoşuma gitmesi için bana verdiği değerden dolayı bazen beklemediğim bir davranışla bazen beklemediğim anda söylediği sözle beni şaşırtması ve içten gelerek bunu yapması beni inanılmaz tahrik eder ama içten gelerek yazdığını düşünmediğim fantazi kokan sözler bende ters teper umurumda bile olmaz

    2|0