• Sor
  • Bence

İyi bir oral seks nasıl olmalı?

Beylerr iyi bir oral sex nasil olmali sizce ve oral sex sevmeyen erkek varmi ben esime oral yapmayi cok seviyorum oda cildiriyor resmen her erkek boylemi ve her kadin bunu yapmaktan zevk alirmi

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• penis ucunu iyi uyaran kız candır. he bir de tamamını ağzına sığdırabilmeli. spermden iğrenen bir tip olmamalı.

Erkekler Ne Diyor 10

• deepthorat yapabilirsen; senin kölen olur.

• Yapiyorum

• tarif edilmezki yaşanmalı yaşatlmalı.bir erkek için müthiş bir haz

• millette ne şans var beya :(

• bakın efendim . bu sorunuza yanıt olarak nekadar güzel bir özlü sözümüz var . her yiğidin yogurt yiyişi farklıdır :)) siz eşinize oral yapabilirsiniz . sen seversin eşin cıldırabilir :)) amaaaa kimsenin orasını, burasını . oralını neden merak ediyorsunuz :)))

• boşalmaya yakın vakumlayanı bi başka oluyor :)

• Erkek boşalınca elektrikli süpürge gibi vakum yapmamak lazım o zaman güzel olur...

• ben kızların sadece yalamasından zevk almıyorum ağzında gidip gelmeyi buna bayılıyorum bunun içinde kızın sabit durup ses etmemesi yeterlidir benim için ama :D

• Ben eminimki sen eşinden başkasınada yapmışsındır önceden oral.Dürüst cevap ver.Sonra soruna ben cevap vericem

• Hayir cinsellige dair her seyimi kocamla yasadim

• Öncekileri Göster
    • Tanimadigim birine yalan soyleyecek degilim

• tamam tamam inandım :)

• Her kadını bilmem ama eşin çıldırdığına göre çok şanslı :) Benim hiç cinsel tecrübem olmadığı için her erkek de sever mi bilmiyorum. Kendim de sevip sevmediğimi de bilmiyorum:)

Kızlar Ne Diyor 1

• ben oral yapmaktan inanılmaz zevk alırım.

• negüzel çok şanslı bir partnerin var o zaman arkadaşım

Yükleniyor...