• Sor
  • Bence

2 aydır regl olamıyorum!

2 aydır regl olamıyorum hamile değilim ama karnım hamileymişim gibi duruyor daha önce başına böyle bir şey gelen var mı yada böyle şişmesi nomal mi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sonuçta strerse bile girmen adetini geciktirir.Jineloloğa görünüp gerekli tahllileri yaptırmalısın.Eğer genelde düzenli ise sorun olacağını düşünmüyorum.

Erkekler Ne Diyor 9

• aslanpençesi kullan... eski kız arkadaşım 3 ay adet olmazdı... tedavi ettim aşağıladı, ayrıldık :D

• hemen doktora git enfeksiyon kapmış olabilirsin bagırsaklarına yayılıyo gibi gözüküyor. anal ilişkiden sonra vaginal yaparsan mikrop kapabilirsi redl olamaman bunun nedeni gibi gözükoyor sert bir yorum ama hemen doktora git cabuk

• 2 ay geçtiyse bi tes yaptır karın şişmesi iki aylıkta pek belli olmaz

• Bence sen kilo aldın.Doktor denen birşey de var.

• Hamile olmadığını nerden biliyorsun? Bence kan tahlili yaptır veya tactlessdreams arkadaşın dediği gibi birşey olabilir. ihmale gelmez.

• 2 ay uzun bir süre..bir sorun var ve sen buradan cevap arıyorsun..doktora gitmek etik olanı

• kadın doğuma görün bacım

• sevgilin içinemi boşaldı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Adet olmama sebebine göre şişliğin anlam kazanır

• doktora gitmelisin bence .Buradan birşey söylemek yanlış ve uzun derken ne kadar oldu ?

• Hamile olduğunu düşüneceğin bi durum varsa şüphe ediyorsan olabilir tabi.

• Normal tabikide,stresten,hava değişiminden filan oluyo ama 3 ayı geçerse doktora git tabiki.

• Stresten olabilir, belki adet öncesi şişkinlik olabilir. Arkadaşımda 2 ay boyunca olmamıştı. Pekmez+ada çayı iç sabah 6 da. Ertesi gün olursun.

• kis vardr..eğer çok şüphelenıysan hamilelik testi al bak

• evet ben de aynı durumdayım..

• hamileliği gerektiricek bir yakınlasman oldu mu?
    hemen eczaneden gebelik testi al
    onunla yetınme kanda gebelık testıne bakan bır yere gıt ve test yaptır
    ultrasona da gir, bazen testler yanıltabılır ama kan testı genelde dogrudur
    ultrason ıse gebelıgın zamanına bakarlar allah muhafaza oyle bır durum varsa kac haftalık oldugunu soylerler
    acele et derim

Yükleniyor...