Bir erkeği cinsel açıdan en çok ne mutlu eder?

kadın ,erkek bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İstediğini belli et.Karşısına geç yavaşça soyun.Boynuna nefesini üfle göğsünü yala ara sıra ısır.Gözlerine bak.İndir boxeri biraz oral yap.Sonra ayaklarını biraz arala otur kucağına sürtün bi yandan dudaklarına yapış bırak elleri vücudunda dolaşsın.Ön sevişmeme yetmemeye başlayınca onu içine alırsın..İşte koltukta,yatakta,ayakta pozisyonlarda gidip gelirken eğer istediğin birşey olursa onu söyle hatta emret otur! de kalçamı sık de yönlendir biraz arada da kulağına beni öldürüyorsun tarzı veya biraz argo şeyler fısıldarsan onu fazlasıyla memnun etmiş olursun.

Erkekler Ne Diyor 18

• külotlu çorap giy ve ona sürtün hatta yanında otur hiçbir şey yapma o bile mutlu eder.oral seks %100 . gerisi hikaye

• oral ve azgın kadın..benim kişisel olarak bide jartiyer takımı:-)

• soruyu açsan biraz kafam karuştu ne diyim gece gece bu soruya :) cinsel açıdan derKeN

• kadın cinsel anlamda nasıl çok memnun eder yani,sekste mesela tavırları ya da nasıl yaklaşmalı

• ayrıca kadın da etek veya elbise ve bunun yanında olmassa olmaz külotlu çorap.bu beni cinsel ilşkide mutlu eder.

• ayrıca kadın da etek veya elbise ve bunun yanında olmassa olmaz külotlu çorap.bu beni cinsel ilşkide mutlu eder.

• ben cinsel ilişki esnasında kadınımı mutlu edebilmeyi görmek isterim ve onunda hoşuna gittiğini bilmek ve görmek beni orgazıma götürür,o esnada ilişkinin hiç sonlanmamasını bile isterim.sabahlara kadar olsun diye.devam etsin hiç bitmesin,ama bu daha hiç nasip olmadı

• ilk cinsel yorum deneyimim :)) 4. level oldum da:) yanımda sağlam bi hatun olsun işi bana bıraksın yeter:))

• yani yönetmeyi istiyorsun

• ilk saldırıyı ben yapsam iyi olur:) çok hırçın olurumda sonra o devam edebilir:)) çok iyi olur

• Ördeğe tecavüz eden bir ülkede yaşadığımıza göre ; nefes alsa yeter :D

• "Seks" deyip Alt+F4 yapıyorum.

• :))

• tabi ki sekste seks esnasında mesela

• Yormak istemiyorum artık kimseyi,yorgunum zira!Kelimeleri yanyana getiresim yok,kendimi anlatmak için.Yeni bir alfabe arıyorum konuşabilmek için.Hiç söylenmemiş sözler duymaya ve yeniden cümleler kurmaya ihtiyacım var.Yetmiyor bildiklerim...Can Yücel

• çok sofistike bir yaklaşım olmuş:)

• sıkıldım atık hep aynı soru ve cevaplardan herkez herşeyi bu kadar biliyosa neden hepsi mutsuz :))

• yeterlilik mutlu eder iki tarafıda

• Ben istemeden oral sex yapıcak emicek işini bilicek yani hoslantılarımı söylettirmeden yapıcak

• sizin tabirinizle 'kaşar'lar mı mutlu ediyor ? :\

• cinsel anlamda diye sorulmuş bi soru kaşarlıkla ne ilgisi var,karı koca ilişkisi diye bişiy var

• aynen kaşarlık bi durum yok cinsel anlamda soruldu sonuçta sorunun cevabını yazdım her kız kaşar o zaman sonucda hepsi cinselliği yaşıyacak.

• çikolata soslu oralı çok seviyorum

• bunu denemeyi düşündük aslında

• Öncekileri Göster
    • aynen erkek içinde zevkliyse denenmeli

• öyle tabiki,eğlenceli de oluyor mesela kadının burnuna falan deyince

• bir erkek en çok sınır ve yasak konulmasından hoşlanmaz..isterki kadın bütün herşeyini önüne sunsun..orama dokunma,bu yasak diyen kadını istemez...

• İstenmek ve değer verilmek.

• seks esnasında kadının istekli olması erkeği istediğini belli etmesi

• istekli olsun yeter, gerisi kolay

• vajinaya penisimi vurup daha sonra sertçe sürterek yavaşca sonuna kadar içeri sokmak

• oral yap

Kızlar Ne Diyor 1

• 'seks' deyip esc yapıyorum.:)bknz Fxinturevi:9

• "cinsel anlamda" nın açılımı seks zaten :)

• tamam o zaman sek bir cevap veriyorum gözlerinin içine baka baka oral yap en basidinden

• orale tamam iyi de yaparım ama bi şu gözlerinin içine bakma olayı sıkıntı veriyor bana,komik görünürüm gibi geliyor

Yükleniyor...