Kadınların poposu neden daha büyük olur?

bi defa at-avrat-makat eğilimini düşünmeden bu soruya cevap vermek abesle iştigal etmek olur, kuru fasulyeyi pastırmasız yapmak, ayranı tuzsuz içmek, tatlıyı kaymaksız yemek olur...bakınız, yukarıdaki üçlüyü nedense bugünlerde bozmak istiyorlar "silah" kelimesini kullanarak ama bunu kolay kolay gerçekleştiremezler. tarihimiz boyunca kadınlarımız at sözcüğüyle müstesna olmuşlar, dolayısıyla at-avrat ilişkisine muhatap kalmışlardır. elbette atın ve avratın olduğu yerde silahdan değil ancak makattan yani popodan bahsedebiliriz. nitekim erkekler bindikleri şeyi asla unutmazlar, unutamazlar. tadı her zaman için damaklarında kalmıştır.işte bunun da farkında olan hatunlarımız zaman içinde yok olmamak, hayatta kalabilmek için doğaya ve erkeğin isteklerine uyum sağlamışlar ve evrimleşerek kaseyi büyütme yoluna gitmişlerdir. bu gerçekleşmeseydi şimdiye çoktan yok olmuşlardı. doğal seleksiyon böyle bir şey. çevreye uyum sağlayamayan ölür!benim teorim bu. belki farklı hipotezler serilir ortaya da, düşünsel hayatımıza zenginlik katarız.özellikle sıkı g.tlü kızlarımızdan yorumlar bekliyorum...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bayanlar kalçalarında erkekler göbeklerinden yağdepolarlar hormonlarının nedeniyle bu durum oluşuyor ( östrojen-testesteron )ayrıca bak erkek tipi yağlanma kadın tipi yağlanma

• Nihayet doğru dürüst cevap atan biri.

• sağol arkadaşım

Kızlar Ne Diyor 2

• vaveyla,kısa zamanda kendine uygun bir popo bulursun inşallah,görmekten gına geldi artık :D

• artık sen de yardımcı olursun bana.
      ne de olsa aynı mahallenin gençleriyiz. yabancıya gitmeyelim.

• Kadınlarda yağ doku daha fazladır zira popo da yağdan oluştuğu için kadınların popoları daha büyüktür.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yumruk kadar çocuk çıkmıyor heralde:) 4 5 kilodan bahsediyoruz :) Daha büyük olmasınmı?

• çocuk doğurmak için kadınların vücutlarına göre leğen kemiği daha geniş oluyor. buda kalçlarının büyük olmasının ana sebebi.

• yedikleri içtikleri oraya gittiği için.çok fazla oturup , yürüyüş ve spor yapmadıkları içinerkekleri azdırmak içindevasa,iri ve büyük bir vücuda sahip olup,erkeklere sekste baskın olmak içindikkat çekmek için(ben büyük popolu bayanlardan hoşlanıyorum ama onlar kalçaları eritme,küçültme,sıkılaştırma derdindeler.bu kadar talep varken çok şey kaçırdıklarının farkında değiller.dünyaya bir baksınlar,avrupaya,amerikaya...)

• at avrat makat ilginç birşey sen kafayı makatla bozmuşsun bence silahla bozmaya çalıştıkları falan yok Türkler savaşcı toplum silah o yüzden. Analcı değiller yani uydurma zaten son cümlende saçmalamışsın sapıklıkta son nokta.

Yükleniyor...