Parmak boyu ile penis boyu arasında bağlantı tespit edilmiş...

essayist
evet yanlış okumadınız. Güney Kore’de gerçekleştirilen bir araştırma, parmakların arasındaki oranın penis boyuyla bağlantısı olabileceğini ortaya koydu. Asya Androloji Dergisi’nde yayınlanan araştırmaya göre, işaret parmağı yüzük parmağından kısa olan erkeklerin penisleri daha uzun oluyormuş.. erkekler bu konuda ne düşünüyor?

link
Parmak boyu ile penis boyu arasında bağlantı tespit edilmiş...