Erkekler hangi pozisyondan daha çok zevk alırlar?

çoğu doggystyle diyor, neden doggystyle, o pozisyonda kızların vajinası daha mı dar oluyor, sevgilimle de sevişirken çok acı çekiyorum bu pozisyonda, birazcık sinirleniyor bana öyle acıdan kıvrandığımda, sanırım çoğu kız acı çekiyordur bu pozisyonda..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• bence misyoner en güzeli

• zaten ben sürekliyi kastetmedim

• surekli o pozisyonda sevismekte biraz sıkıcı olur

• evet domaltınca görüntü hoş oluyo erkek için ben bu yüzden seviyorum yani yoksa benim için çok zevkli bi pozisyon değil domaldımı görsel bi şölene dönüşüyor sadece bu...:)

• Eşimle ince çorabını giydiğinde bacak omuzda aldığım kadar zevki hiçbir şeyde almadım bu hayatta daha :)

• kadının olduğu, kukunun olduğu, sevdiğinin olduğu her pozisyondan zevk alırlar :)

• snn oldgn hr pozsynda ;)

• Bende öylesine demiştim zaten . senın yasın kac bırak bu sexi felan. başka şeylerle ugras.s

• neden:s belki cok igrenc cirkin bi kizim

• misyoner ve kaşık..

• ben kaşıkpozisyonuna bayılıyorum .süper:)

• partnerin nasıl yapacağını bilmiyordur...doggy de incelikler var...

• herkes gizlenmis bizde sakliyalim:D

ufak-tefek bir sevgilim vardi bir ara, kucagima alir hoplata hoplata sirtini duvara dayar ayakta yapardik, bacaklarini belime doladigi icin kokune kadar alirdi o cok hosuma giderdi...

• accuk ondan accuk ondan o zaman:D

• ya o pozisyondan bende cok zevk aliyorum ama doggy diyorum, doggy de cok aci cekiyorum, ama erkek arkadasim da bayiliyo, ona kalsa butun gece o pozisyonda sevisecek

• ohaa ne sokuyo sanada acı veriyo seninkimi dar onunkimi büyük

• baska pozisyonlarda aci cekmiyorum :)

• girip çıkılabilen her pozisyon ama en çok arabanın arka koltuğunda kucağıma aldığımda zevk almıştım

• Senin dehosuna gitmeli, en derine giriyordur hem ama kalinlik gerek tabi.

• doggyde stili sebviyorum ,ama kadınlar için itici olduğunu duymuştum doğrumudur ?

• Sonuna kadar misyonerciyim!

• Hakimiyet ve kontrol..

Kızlar Ne Diyor 8

• Kucak iidir kucak :)

• Hoplatmak guzel:) yorulursun ama;)

• evet

• Doggyden cok mu seviyorsun?;)

• penis demekki yumurtalıklara kadar ulaşıyor ki baskı yapıyor kalın penisli erkeklerin daha çok baskı yapar ve vajina içerisine hava kaçar o zamanda ağrı yapabilir ben daha kalın penisli birisi görmedim yada uzun o yüzden ağrım olmadı ama doggy güzeldir

• ne b.k olduğun şu iğrenç yorumunla bir kez daha ortaya çıktı :D

eşimde bende insanız o yüzden başkaları bize haram,domuzlar gibi yaşamayı sevmiyoruz yani..

ama burda kocasını paylaşacak çok kadın var onlara ulaş sen :))

• kocanınki kalınsa gönder bakalım tadına

• daha kalın göremedin mi :)) tühh..ama aramaya devam et elbet tutturursun :D

• Öncekileri Göster
  • benimde acıyordu ama artık acımıyor misyoner de cok acıyorr benimki

• acıyan yer orası değil yumurtalıklarına yapılan baskıdan acıyordurr

• misyonerde aciyor mu? doggy de acimiyor ama misyonerde aciyor, ciddimisin :/ bende sadece doggy bide bacak omuzda aciyo

• ben seviyorum erkeğim sevgilim olsun da içimde o bana zevk verir

• ya kucakta :):)

• olum genel evde çalışmadığı ne malum .atlamayın sazan gibi:)

• nerde senin gibi kadınlar...:)))

• valla ben de pek hoşlaşmıyorum doggy den. uzun süre dayanamıyorum. bende de acı oluyor

• Doggy en guzelı yaa zevkten bagırıyorum ben

• altına2 tane yastık koydadahaçoksıkışarada:)

• budur...senden az var ne yazıkki...:)))

• Bagiran,kadar bagirtanin da,yetenegi olmali dimi;)

• Benimde çok acıyor ya :(

• doggyde ben bağrıyorum acıdan sanırım çok dar benimki

• Tahrik ediyorsunuz milleti...

• +1

• Zevkten mi?

Yükleniyor...