• Sor
  • Bence

Erkekler hangi pozisyondan daha çok zevk alırlar?

çoğu doggystyle diyor, neden doggystyle, o pozisyonda kızların vajinası daha mı dar oluyor, sevgilimle de sevişirken çok acı çekiyorum bu pozisyonda, birazcık sinirleniyor bana öyle acıdan kıvrandığımda, sanırım çoğu kız acı çekiyordur bu pozisyonda..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 15

• Hakimiyet ve kontrol..

• bence misyoner en güzeli

• surekli o pozisyonda sevismekte biraz sıkıcı olur

• zaten ben sürekliyi kastetmedim

• evet domaltınca görüntü hoş oluyo erkek için ben bu yüzden seviyorum yani yoksa benim için çok zevkli bi pozisyon değil domaldımı görsel bi şölene dönüşüyor sadece bu...:)

• ben kaşıkpozisyonuna bayılıyorum .süper:)

• kadının olduğu, kukunun olduğu, sevdiğinin olduğu her pozisyondan zevk alırlar :)

• partnerin nasıl yapacağını bilmiyordur...doggy de incelikler var...

• girip çıkılabilen her pozisyon ama en çok arabanın arka koltuğunda kucağıma aldığımda zevk almıştım

• Senin dehosuna gitmeli, en derine giriyordur hem ama kalinlik gerek tabi.

• Eşimle ince çorabını giydiğinde bacak omuzda aldığım kadar zevki hiçbir şeyde almadım bu hayatta daha :)

• misyoner ve kaşık..

• herkes gizlenmis bizde sakliyalim:Dufak-tefek bir sevgilim vardi bir ara, kucagima alir hoplata hoplata sirtini duvara dayar ayakta yapardik, bacaklarini belime doladigi icin kokune kadar alirdi o cok hosuma giderdi...

• ya o pozisyondan bende cok zevk aliyorum ama doggy diyorum, doggy de cok aci cekiyorum, ama erkek arkadasim da bayiliyo, ona kalsa butun gece o pozisyonda sevisecek

• accuk ondan accuk ondan o zaman:D

• doggyde stili sebviyorum ,ama kadınlar için itici olduğunu duymuştum doğrumudur ?

• snn oldgn hr pozsynda ;)

• neden:s belki cok igrenc cirkin bi kizim

• Bende öylesine demiştim zaten . senın yasın kac bırak bu sexi felan. başka şeylerle ugras.s

• ohaa ne sokuyo sanada acı veriyo seninkimi dar onunkimi büyük

• baska pozisyonlarda aci cekmiyorum :)

• Sonuna kadar misyonerciyim!

Kızlar Ne Diyor 8

• penis demekki yumurtalıklara kadar ulaşıyor ki baskı yapıyor kalın penisli erkeklerin daha çok baskı yapar ve vajina içerisine hava kaçar o zamanda ağrı yapabilir ben daha kalın penisli birisi görmedim yada uzun o yüzden ağrım olmadı ama doggy güzeldir

• sordum ona eski sevgilinde aci cekiyormuydu diye, hayir o zevk aliyordu dedi, pesini uzun vede kalin, bazen uzun sure sevismedigimizde misyoner pozisyonundan bile aci cekiyorum.. bence daha cok benimle alakali, biyerde okumustum bazi kadinlar icine penis alamiyor diye falan :s

• Öncekileri Göster
    • kocanınki kalınsa gönder bakalım tadına

• ne b.k olduğun şu iğrenç yorumunla bir kez daha ortaya çıktı :D
      eşimde bende insanız o yüzden başkaları bize haram,domuzlar gibi yaşamayı sevmiyoruz yani..
      ama burda kocasını paylaşacak çok kadın var onlara ulaş sen :))

• Doggy en guzelı yaa zevkten bagırıyorum ben

• Bagiran,kadar bagirtanin da,yetenegi olmali dimi;)

• budur...senden az var ne yazıkki...:)))

• altına2 tane yastık koydadahaçoksıkışarada:)

• doggyde ben bağrıyorum acıdan sanırım çok dar benimki

• Zevkten mi?

• +1

• Tahrik ediyorsunuz milleti...

• valla ben de pek hoşlaşmıyorum doggy den. uzun süre dayanamıyorum. bende de acı oluyor

• ben seviyorum erkeğim sevgilim olsun da içimde o bana zevk verir

• nerde senin gibi kadınlar...:)))

• olum genel evde çalışmadığı ne malum .atlamayın sazan gibi:)

• ya kucakta :):)

• Kucak iidir kucak :)

• Doggyden cok mu seviyorsun?;)

• evet

• Hoplatmak guzel:) yorulursun ama;)

• benimde acıyordu ama artık acımıyor misyoner de cok acıyorr benimki

• misyonerde aciyor mu? doggy de acimiyor ama misyonerde aciyor, ciddimisin :/ bende sadece doggy bide bacak omuzda aciyo

• acıyan yer orası değil yumurtalıklarına yapılan baskıdan acıyordurr

• Benimde çok acıyor ya :(

Yükleniyor...