• Sor
  • Bence

Uzun kadın sokakta, kısa kadın yatakta?

Uzun kadın sokakta bakılırmış ama kısa kadın yatakta iyi olurmuş, sizce doğru mu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 18

• kesinlikle kesinlikle doğrudur:)

• Bu sözler halk arasında dolaşan doğru bilinen yanlışlardan başka birşey değildir.

• hurafe...

• bunun boyla felan bence önemi olmaz işlevi önemli olan ister uzun ister kısa yatakta fark etmez içten gelcek

• arkadaşım şöyle bir gerçek var , erkekler kaldıramayacakları kadınlara asla aşık olmazlar :D uzun kısa tercih meselesi :

• uzunu kısasını bilmemde zayıf kadınla seks yapmak inanılmaz zevkli oluyor, al kucağına istediğin gibi evir çevir her pozisyonda

• açıkçası boyu uzun biri olarak hep kısa kadınlar ilgimi çekiyor daha çekici geliyor ama yatakta çok zorlanıyorum kısa bir kadınla. boyum biraz daha kısa olsaydı keşke.

• Yanlış.Tam tersi de yanlış.Kızın boyuna mı bakacağım? =)

• Eğer kadın seviyorsa zaten tutkulu olur, uzun kısa farketmez...

• ah bu türk milletinin boy takıntısı yok mu her şeyde karşımıza çıkıyor:))

• Ben 1.85 boyunda ve 120 kiloyum sevgilimde 1.75 boyunda ve 60 kilo benim tercihim bu. Ve bence kadın küçük olmalı erkek büyük olmalı kaba tabirle yatakta altımda ezmeliyim sevgilimi

• zayıf kadın yeğdir. küçük muhteşemdir.

• ben uzun olduğum için uzun kadını tercih ederim ama kadının ateşli olmadığı önemli gerisi detay sadece..

• hiç alaka yok iki tarafda zevk almalı bence...

• evet, doğrudur..Yatakta, sanki bir enstrümanmış gibi oynanır kısa boylu kadın. kucaklayıp, şekilden şekilde sokulur. Ama yatakta uzun boylu kadına hakim olmak bazen zor olur.. ''bodur tavuk her daim piliçtir'':)

• zannetmem bir farkının olduğunu... ama ince ayak bilekli kadın daima sexy dir derler :))) görüntü itibariylede zarif zaten...

• saçma . böyle bir saçmalık nereden cıkıyor senın muamelen onemlı ıyı yaparsan ıyı olur

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...