Uzun kadın sokakta, kısa kadın yatakta?

Uzun kadın sokakta bakılırmış ama kısa kadın yatakta iyi olurmuş, sizce doğru mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

• kesinlikle kesinlikle doğrudur:)

• hurafe...

• Bu sözler halk arasında dolaşan doğru bilinen yanlışlardan başka birşey değildir.

• bunun boyla felan bence önemi olmaz işlevi önemli olan ister uzun ister kısa yatakta fark etmez içten gelcek

• arkadaşım şöyle bir gerçek var , erkekler kaldıramayacakları kadınlara asla aşık olmazlar :D uzun kısa tercih meselesi :

• Yanlış.Tam tersi de yanlış.Kızın boyuna mı bakacağım? =)

• Eğer kadın seviyorsa zaten tutkulu olur, uzun kısa farketmez...

• açıkçası boyu uzun biri olarak hep kısa kadınlar ilgimi çekiyor daha çekici geliyor ama yatakta çok zorlanıyorum kısa bir kadınla. boyum biraz daha kısa olsaydı keşke.

• uzunu kısasını bilmemde zayıf kadınla seks yapmak inanılmaz zevkli oluyor, al kucağına istediğin gibi evir çevir her pozisyonda

• ah bu türk milletinin boy takıntısı yok mu her şeyde karşımıza çıkıyor:))

• Ben 1.85 boyunda ve 120 kiloyum sevgilimde 1.75 boyunda ve 60 kilo benim tercihim bu. Ve bence kadın küçük olmalı erkek büyük olmalı kaba tabirle yatakta altımda ezmeliyim sevgilimi

• zayıf kadın yeğdir. küçük muhteşemdir.

• ben uzun olduğum için uzun kadını tercih ederim ama kadının ateşli olmadığı önemli gerisi detay sadece..

• hiç alaka yok iki tarafda zevk almalı bence...

• evet, doğrudur..Yatakta, sanki bir enstrümanmış gibi oynanır kısa boylu kadın. kucaklayıp, şekilden şekilde sokulur. Ama yatakta uzun boylu kadına hakim olmak bazen zor olur.. ''bodur tavuk her daim piliçtir'':)

• zannetmem bir farkının olduğunu... ama ince ayak bilekli kadın daima sexy dir derler :))) görüntü itibariylede zarif zaten...

• saçma . böyle bir saçmalık nereden cıkıyor senın muamelen onemlı ıyı yaparsan ıyı olur

Kızlar Ne Diyor 9

• böyle bir soru vardı cevap da çok;)

• uzun kadına öpmek için yukarı yapmak içinde aşağı inmek lazım ama kısa kadına her ikiside aynı anda olduğu için iyidir heralde ama hem kısa hem uzun bi kadınla yatarsam kimin iyi olduğunu özaman solerim...

• o da doğru bir nevi; ama o kadar yüzeysel değil.. :)

• ama nasıl oldugunu denemek lazım dımı gokhan...

• hahaha

• ne alakası var yahu anlamadım doğru diyenleri de anlamadım

• Kim diyo yahu bi de böyle bi saçmalık mı çıkmış...

• Yanlış.

• Doğrudur.

• sokakta kaldım o zaman çıkmaz sokakta:)

• olsun

• He

Yükleniyor...