İlk cinsel ilişkide içine mi boşalmalı erkek

gerdek gecesi ilk ilişkiye girildiğinde genelde içinemi boşalır erkek ve boşaldısa hemen hamile kalınabilir mi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oyle bişeye gerek var mı ki yetistiremeye hazır olmadığınız bir cocuğu dünyaya getirmek de kotu bence korunma yöntemlerinden kondmdan baska bise kullanacaksanız sorun yok hani, adet günleri ayarlayabilirsin Yada d. Kontrol hapı filan illa boşalacaksa

Erkekler Ne Diyor 21

• İlk ilişkide de hamilelik riski var.Yumurtlama döneminde her zaman risk var.İçe boşalmak riskli.

• hamile kalınır tabiki korunma yöntemleri ile yapmak en iyisi cocuk isteyene kadar

• çiftin isteğine bağlı gerisi boş.

• Erkek, ilk cinsel ilişkisinde, kendi teni ve kadınının teni arasında bir şey dursun istemez, haklıdır da... Fakat bu eşlerin vereceği bir karar sonuçta. İlk deneyiminizi, ilk anlarınızı kendi teninizde yaşamak hakkınız. En tercih edilen korunma yöntemi ise doğum kontrol hapı böyle durumlarda ;)İçine boşalırsa hamile kalma ihtimalin çok ama çok yüksek. İlerde çocuğunuz olmasını istediğinizde yapmanız gereken tek şey bu, bundan başka bir şey denemeyin çocuğunuz olmaz :)))

• hamile kalınabilir tabiki...yinede içine boşalmanın erkek içinde kadın içinde zevki muhteşem..hamile kalmak istemiyorsan tedbirini al...

• ılk gece, kız bakıre ıse olmaz o ıs. yanı kımse o kadar acımasız olmaz heralde. kanlı manlı pek de hos olmaz ayrıca.

• Kalınabilir de . Abartmazlar herhalde öyle ilk geceden operation :) .

• ilk gece içine diye biliyorum adettendir

• erkek isterde... buna beraberce karar vermek daha yerinde olur... adetinden bir hafta sonraya ilişki denk gelirse eyer eşlerde bir problem yoksa büyük bir ihtimalle hamile kalınır...

• Kalınma ihtimali var tabiki de.

• keyif sizini, istediği yere boşalabilir, içine boşalırsa hamile, boşalmazsa kısır cemile.

• ıcıne bosalırsa ılk geceden hamılesın

• genelde boşalır, kalabilirde kalmayabilirde adet bittikten 11 gün içersindeysen kalma ihtimalin çok yüksek.

• cocuk istenmiyorsa içine boşalınmaz. olurda yapılırsa cocuk oyle hemen olan birşey değil gunu tutumalı tutsa bile oyle hemen olmaz. benim tek sefer de oldu ama herkes mucize diyor. şans işte kısmetmiş. yani hiç belli olmaz...

• Olur mu olur aslında.Ertesi gün hapı alırsın sonuçta kocanla ilk cinsel temasınız bence ilaç dışında korunma yönetemi kullanmamanız daha sağlıklı olur cinsel hayatınız için.

• o kadar uzn süreli bir ilşkı yaşanmaması gerek bnce

• tam içine boşalırsa hamıle kalır büyük ihtimal kısırlık yada yumurtalıkta bir sorun yoksa

• Öyle bir kural mı var ? İstediğini yap. İlk 6 ay çocuk düşünme bence evliliğini yaşa.

• İşte bunlar hep seks.

• kısmet nasip

• ben boşalmayı planlıyorum şahsen

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...