Oral seks nasıl yapılır?

oral seks nedir nasıl yapılır? teknikleri nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dr. oetker'e bu soru soruldu, gayet açık bir anlatımla bir su bardağı kakaoyu yarım su bardağı süte katıp karıştırın önce ardından, genital bölgede 1 dk. bekletin sonrada servis edin afiyet olsun diye cevap verdi. valla ben oetker'in yalancısıyım mesuliyet onun :)))

• hahahaha... :)) e doğru söze ne denir;?

• Akşam akşam piyangodan mı çıktın :D

Erkekler Ne Diyor 12

• en önemli özelliği kadının yalarken çok istekli olması erkek bunu anlar ve çok zevk alır.

• ruslara sorun bence : ))

• oral sexxx kadın partnerin erkek partlerinin penisini yalamasıdır veeya tam tersi

• dondurma yalar gibi işte :)

• Erkeğinin bacaklarını ayırığ dizlerini kırmasını iste dilinle kalçalarının arasından başlayarak yumurtalıklar kasıklar penisin başına kadar iştahlı bir şekilde em.Penisin başına geldiğinde elini kullanmadan yavaşça ağzına al.Ama dudaklarını içe kıvır tıpkı ruj sürdükten sonra yaptığın gibi.Emerken penisin baş kısmını sertce bastırarak em ve alabildiğin kadarını almaya çalış.Eğer emerken bir vakum etkisi yapmayı becerebilirsen harika zevkli oluyor.Elini kullanarak yapmak istersen ağzına alman ve elini kullanman uyumlu olmalı yoksa boşalmak çok zor oluyor.Birde artık öğrenin bunu boşalmadan önce elinizle bastırarak hızlı hızlı yapın ama boşaldıktan sonra sadece 1 kere yavaşca sıvazlamanız yeter ondan sonrası acı verir bunu unutmayın

• dişlerin zımpara yada törpü görevi görmediği sürece sorun yok...

• özel bir tekniği olduğunu sanmıyorum..kendine bir stil oluştur ve partnerin seveceği şekilde devam et derim...

• sakız çiğner gibi :))

• o zaman hamur yoğurur gibi :))

• dişlerini kullanırsan yandın :D

• ilginç bir anlatım =))

• herşeyimiz tamamdı bir buydu noksan!

• aç bacağı kapa bacağı aç ağzını kapa ağzını

• erkeğin cinsel organına ağız yoluyla yapılan muamele :)

• bunu bukadar merak ediyorsan burdan alıcağın 3-5 kelime yanıttan ziyade bir p*rno açıp izlesen daha mantıklı olur sanki.

Kızlar Ne Diyor 10

• bu soruya 100 kere cevap versen bin kere tekrar sorulur. Ama seni kırmayıp cevap vermeye çalışacağım doktor.

Her şeyden önce olay bir teknik meselesi değildir. Aşkla yapılan her şey mükemmeldir. Aşkla resim yapan ressamın eserleri, aşkla ney üfleyen adamın nameleri bizi ruhumuzun en derin yerinden yakalar, sürükler.

Aynı şekilde kız olsun erkek olsun vazife gibi değil de aşkla yapılan oral mükemmeldir. Bunu aşkla yapan kişi kendi tekniğini de zaten sürekli geliştirir. İçinde ruh olmayan, aşk olmayan bir oral en iyi tekniklerle bile yapılsa hep bir şeylerin eksikliği hissedilir.

Sevdiğiniz kadının dudaklarını, omuzlarını, boynunu, göğüslerini nasıl iştahla öpmek istiyorsanız, kasıkları ya da ayakları yani herhangi bir yeri de sizin öpmeye doyamadığınız yerler olmalıdır. Eğer böyle değilse zaten aşık filan değilsinizdir.

Aynı şekilde bir kızın sevdiği erkeğin penisini de aynı aşkla elleriyle kavramalı ve öpüp koklamalıdır. Eğer bunu vazife gibi yapıyorsa zaten hangi tekniği öğrenirse öğrensin bir yararı olmaz.

• erkekler penisin tamamını kadının gırtlağına kadar sokmak istiyor bir çok kadınında itirazı burda başlıyor. öğürdüklerinde tiksindidklerini sanıyorlar oysaki bu küçük dile ait basit bir refleks...penisinin üstünde dilini gezdirmek bazen yavaş bazen daha çoşkulu gel-gitlerle ağız içinde oynamak erkeğim çıldırdıkça başımı penisine doğru ittikçe tamamını ağzıma almak en sevdiğim şey...yumurtalar üstünde dilimle gezinmek incitmeden tek tek ağzıma almak ordan tekrar penisi yutacasına emmek...hep mutlu etmişimdir

• Aynı cevabı kopyalayıp yapıstırmaktan bıktım bı de buraya yapıstırayım

Penisinin tamamını ağzına almaya çalışma kafasını sadece al ağzına al alttan da mastürbasyon yaptırır gibi yap , ara sıra dilini baş kısmı ile gövde arasındaki kısımda gezdir ve toplarla oynamayı sakın sakın ihmal etme :) terazi kefesi gibi oyna onlarla .

• Bikiyorum okudm yazdiginida benim soruma bu cevap yakismadi baskasi yazsa eyw derdimde senin namkna yakismadi:-)

• yok ben bunu bir bayana yazmıstım

• Ben senden cok daha farkli bir cevap beklerdim bunu hic bilmeyen kadn bile yapiyor incelkkleri bumu simdi

• Öncekileri Göster
  • dişlerini değdirme kesinlikle

• ben bütün vücudunu yalayarak ve öperek erkeğimi soyarım.sonra ilk önce başını yalarım ardından penisi boylu boyunca yalarım.tüm kasıklarını,penisin başını emerim.ve finalinde ağzıma boşalır.ama ağzıma boşaldığı zaman duyduğu zevki gözlerinde görmek bambaşka bir zevk.ve bütün menilerini yutarken gözlerinin içine baygın ve zevkten çıldırdığı gösterecek şekilde bakarım.

• oral sexde öncelık hıjjendırr... eger erkek baslayacaksa erkegın yapması gereken dakıkalarca vajınayı yalaması ve dılını soka bıldıgınce ıcıne sokup gelen zevk suyunu dahı ıcmesı arada bııı domaltıp götünün kenarlarını yanı delıgın kenerlarını yalaması bu hem kadını hem erkegı bıtıren noktadırr..

kadını orAL sex söyle yapması benım fıkrım...bol tukuruklu ellerını kullanmadan bıraz vahsıhce yer yer dıbıne kadar yutması oradan erkegıng*tdelıgının yalanması erkegı zevten ınletır ıstersenız partnenıze denemenıze tavsıye ederım

• erkegin cinsel organina cok sevecen ve dikkatli bir sekilde yaklasilir. bence p*rnodaki gibi yapilmamasi gerek... ben yavas basliyorum. cinsel organinin basini emiyorum .bunu yaparken ellerimle tutuyorum c.o.ni,iki elimle. bunu yaptiginda erkek c.o.nini daha büyükmüs gibi hissediyor ve hosuna gidiyor ,yani senin onu tuabilmek icin iki elinin birden gerekli oldugunu hissettiriyorsun ona. dilince bastan asagi yalamak,yan taraflarini öperek emmek,farkli farkli hareketler yapmak iyi geliyor bence,degisiklik oluyor,monoton kalmiyor.erkege onu ve onun cingel organini sevdigini hissettirmen gerek bence.ama bu zor birsey degil bence eger bunu sevdigin bir kiside yapiyorsan.erkek senin ona deger vererek yaklastigini fark ederse sanada ayni davranacaktir bence.önemli olan sehvetli ve dikkatli olmak. bu arada tassaklarida unutma onlara cok dikkatli davran,erkeklerin hassah toplaridir onlar :D benden bukadar arkadasim,insan deneye deneye sevgilisinin ne sevdigini ögreniyor :) bol sanslar

• abartmayin arkadaslar ya :D sagolun sagolun bakin ama 2 kisi begenmemis anlatimimi :/ ... herkesin hosuna gitmeyecek bir tarif demekki..herkes farkli :) ne edek yani

• Bir bayandan duyduğum en iyi oral sex anlatımı. Seni tebrik ediyorum.:)))

• iyi tespit özellıkle ıkı elımle tutuyorum kı penısı buyuk olduğunu hıssetsın dıye burası gercekten guzel

• cok uzak degil yakinda ögrenirsin

• Dişlerini dokundurmayacaksın bu birinci kural..

Arada bir emerek başın gdip gelmeli,

Başınelinle beraber ıslak bir şekilde gidip gelirken diğer elin de testisleri hafifçe avuçlayacak, aman yavaş toparla, acıtma, çok hassastır..

Ellerini partnerinin kalçalarından kavrayarak kafanın onunhakimiyetine bırakabilirsin..

Testislerden yalayarak penisin ucuna kada çıkıp birden boğaza kadar almak uçurur.. :)

Penis başı fazla dokunmaya gelmiyo, tahriş de etme,ağzına alman zarar vermez tabi, elini penis başına değdirmeden bol türükürle hızlı hareketler yapabilirsin hafif de penisi aşağı doğru eğersen boşalma süreci hızlanacaktır..

• Anlatım güzel olmuş ama yavaş hareket etmek gerekir bazılarımız hemen patlıyor bundan da hiçbir bayan hoşlanmaz sanırım :))

• Yine neden eksilendim :)

• Fransız öpücüğüne benzer :D

• hahah spaketti yaa D:

• Brazzers ismi geçtiği anda Johnny Sins abimize bir selam çakıp bir dakika saygı duruşuna geçmek gerekir, adam resmen "kadın ne ister" sorusunun cevabı.

• 69 posizyonu meşurdur:) XNXX :) falan brazzers iyi bu işin duayenleridir:=

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...