Oral seksten bayanlar ne kadar hoşlanır?

Eski kız arkadaşım oral seksten çok hoşlanmıyordu, anlam veremediğim için soruyorum. Nedense bana bir kızın oral seksten daha çok hoşlanması gerekir gibi geliyor...

Güncellemeler:
sanırım soruyu açmak gerekiyor: "kendisine oral seks yapılmasından hoşlanmıyordu"

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oral seks yapılmasından hoşlanırım. Yapmaktan hoşlanmam. Fiziksel olarak rahatsızlık verici buluyorum. Ama yapmak durumundaysam da büyük ya da kalın penis tercih etmem çünkü bu tür penis ağız içine kolay yerleşmez ve boğazına kaçarak seni kusturabilir.

• @soran: ağız içine kolay yerleşmez ve boğazına kaçarak seni kusturabilir. diye yazmışım zaten...

• fiziksel olarak neden rahatsızlık verici anlamadım, açabilir misin ?

• Sizin yanıtınız tavsiye boyutunu aşmış gibi. Herkes kendi kararını verebilir sanırım.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• oral seks bir bayanı bulutlara çıkarmanın en kısa ve en kesin yoludur. kız arkadaşın acemi olduğu için zevk almıyor olabilir.

• emremert'e kesinlikle katılıyorum ;)

• eğer doğru şekilde yapılırsa kadın kendinden geçer ve öyle bir boşlaırki direkt ilişkide bile bunu yakalayamayabilirsin. kadın müthiş zevk alır.

• almayacak kadır varmıdır bilmem ama şahsen birlikte olmaktan daha zevkli oral yaptırmak

• kadından kadına değişiyor. ama zevk alınırr.. ve şahsen severm :)

• herkes hoşlandığına göre eski hatun bir garipmiş ya da ben korkuttum bi şekilde, bilemedim şimdi...

• severler canım seninki tuhafmış biraz en çok hoşa giden yer zaten :)

• :)

• hahhah süper :)

• orda yapılan herşey mübahtır bence :)

• Öncekileri Göster
  • oral sex zaten en büyük zevk değil mi? ön sevişme sırasında hangi kız sevmezki bunu...

• bence de :)

• ben hiç bir kadınla yatmadım ki bilmiyorum işte başka kadınların tercihlerini ama bence oral sex süper...

• zaten faklı cevapların gelmesi bu yüzden önemli, bence de en büyük zevk olması gerekir, ama her kadının zevk ve tercihleri farklı oluyor...

Erkekler Ne Diyor 7

• %100 diye bir şey var mı bilinmez. Gözlemlediğim kadarı ile , geçmişimden bugüne - tamamı...oldukça keyif aldı & alıyor. Amatör işi olduğunda pek tatminkar oldukları söylenemez. İlk kez yaptırıyorlarsa , heyacanından ne yapacağını bilemez. ''Çok kötü olsan bile''. Zamanla ilerlettiğinde , vaz geçilmezleri oluyor ve kendileri açık açık teklifte \ istekte bulunuyor. Ön sevişmede yani hazırlık esnasında yapılmasını daha doğru buluyorum. ''Klotoris'' hakkında detaylı bilgi edin. Detayıda gayet basit. Dikkate almaya değer bir kaç şey var ; Kadın konusunda seçkin ol , herkese yapılmaz ve güven olmaz (pek sağlıklı bir durum değil)

Örn: İlk tercihin banyo sonrası. Hijyen önemli ! Nasıl ki kadınların istekleri bitmiyor...en az erkeklerde onlar kadar istekte bulunmalı. Terliyse uzak dur. Sıcak havalar , yorgan altı...kokusundan tiksinirsen , uzun süre yaklaşamazsın. Gerçi konu yazılalı epey olmuş...tecrübene tecrübe katmış olmalısın \ umarım. Yinede boş geçmeyeyim dedim.

Ek olarak: Bırak özel günlerini , özel günleri yaklaştığında ... yaklaşma bile :)

• genelde çok hoşlanırlar, özellikle ön sevişmede..

• Bence de bir kadın oral seksten daha çok zevk alır, ama sanırım bazı takıntı, kompleks vb den dolayı rahat olamıyorlar. Yine de bir yolunu bulup onu o güzel dünyayla tanıştırmaya çalışın.

Hiç yapmamış olsak da iki kız arkadaşımdan birisi bunu güzel bulurken diğeri orama mı bakacaksın, utanırım, ama orası pis değil mi diyerek çekingenliğini dile getiriyordu.

Sanırım biraz yol göstermek ve ona bilmediği güzellikleri tattırmak gerek.

• miss gibi düşünü aldıysan hoşlanabilir

• Oral seks ön sevişmenin bir parçası olduğu için sekste kaçınılmaz bir durumdur,

• kötü bir anısı vardır belki :))

• Kızların geneli büyük ve kalın penisten hoşlanır birçok kadın sevgilisinin ya da eşinin penisi büyük ve kalınsa oral seks yapmayı sever. bazı kadınlar erkek ona oral seks yapsın diye erkeğine oral seks yapar ama bazı kızlar için seks sadece anal seksten ibarettir.

Bu durum kişiye göre değişen bir durum.

• dostum gocunup gocunmaman ne farkeder ki, kimse kimseyi tanımıyor, zaten bu yüzden herkes içten cevaplar veriyor...

• kadınların % 73 ü acı seviyor yani, bir nevi mazoşist :) ilginç.. ben gocunmadım bu arada, yanlış anlaşılmasın..

• anketin linkini paylaşabilirsen faydalanırız, aksi durumda reklam kokan bir yorum olarak algılanacak :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...