Yatakta istekli kadın....

beylerr yatakta istekli sevişmeye katılan oldukça aktif bir kadın sizi mutlu edermi yoksa yatsın bana teslim olsun işimi göreyim düşüncesindemisiniz birde mesela eşiniz size sex teklif etse yani sürekli sizden beklemese size özel fanteziler hazırlasa striptiz vs yapsa sizin için giyinse ateşli ve azgın olsa bundan mutlu olurmusunuz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evlimisin bekarmı,eşin varya çok şanslı ateşli hatun:)

• evliyim :)

• Öncekileri Göster
    • e heralde

• yok olmaz böyle iyi :)

Erkekler Ne Diyor 23

• iyidir iyi sııntı olmaz tabi öyle kadına da sağlam erkek lazım benim açımdan sorun olmaz :) kendi reklamımıda yaptım mı ne :P :))

• sağlıklı bir erkek için zaten ideal kadın tipi bu dedigin tiptir

• çok güzel bi konuya parmak bastın, bizim türk kadınının genelinde kendini geriye çekme, pasif kalma, soyunup yatağa uzanıp kendini erkeğe bırakma olayı var diye tahmin ediyorum bilmiyorum belki de yanılıyorum... ne yazık ki toplum baskısından dolayı damga yeme korkusu var bu bilinçaltına yerleşmiş çoğu kadınların, yani kocalarına fantezilerini söylemekte ve aktif rol almaktan korkuyorlar yani eğer fantezilerimi söylersem ya da çok aktif olursam bana kötü kadın gözüyle bakar geçmişimden şüphelenir ya da aldatmaya meyilli olduğumu düşünür diye düşünüyorlar halbuki çoğu erkekler yatakta oldukça istekli bi eş istiyor... dışardaki profille yataktaki profil aynı olmamalı bence, bence kadın dışarda hanımefendi, yatakta azgın dişi olmalı...

• bıkmazda zamanla enerji kalamyıp kilo vemeye başlar ona göre :-)

• ben onu her türlü doyururum ;)

• Öncekileri Göster
    • çalışıyomda yanlış tarafa çalışıyom bence :-)

• haha olabilir :)

• İstekli ateşli, fanteziye açık bir kadın bence en harika olanı. Kesinlikle ve kesinlikle bu tür bir kadın diyorum.

• walla ben akrep burcuyum ve oldukça istekliyim seks dedinmi akan sular durur bütün planlar ertelenir:D:D her konuda istekli kadınlar severim:)

• Bunlar canlandırır cinsel ilişkiyi. Çok keyif verici. Düşünüyorumda 'kadınım benim için hazırlanıyor'. Bu çok gurur verici bişey. Göz zevkinede hitap ediyor. Kesinlikle olmalı. Hatta Can Yücel'den bir dize.Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş.Koyun gibi yatmayacak, kımıl kımıl olacak yatakta.Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak.Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak.Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyini.Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin.

• çok güzelmiş :) kendimi buldum sanki :P

• evet

• Olur, bana uyar. Üşenmezsem sevişirim bi' ara.

• Türk kadınlarının istekle uzaktan yakından alakası yok! Tek dedikleri çabuk işini hallet canım acıyor..

• hepsi böyle degil yahuuu

• genel konuşma

• çogunlu öle.

• istekli olsun iliğimi kemiğimi kurutsun

• ne kadar istekli o kadar iyi :D

• fazlası göz korkutur acaba ben buna yetiyormuyum ben bunla baş edebiliyormuyum fazla istekli olması belki hata yapmasına neden olabilir aldatma gibi

• doğru yoldasın

• :)

• Allah Allah serim be

• Fazlası da Büyüyü Bozar be... ne o stirptiz felan.

• Nerde öyle kadın varsa söyle gidelim yanına :)

• var var

• varsada numuneliktr çoğu zevksiz ve renksiz yada bende var kısmetsizlik artık :(

• çook hayallimde öyle biri ama hiç denk gelmedi

• bir gün gelir :D

• Öncekileri Göster
    • sabreden derviş sabretmekten ölmüş

• :)

• böyle kadın varmı dünyada?

• varr

• Ya benim eşim öyle, başta çok güzel ve hâlâ istekli olursam çok kıymetini anlıyorum, ama istekli olmadığım veya yorgun / uykusuz olduğum birgün kendimi yetersiz hiss ediyorum, ve çok şüpheci olmaya başlıyorum aldatma konusunda..

• az laf çok gülücücük sınırsız sex. bayan arkadaşın o dediklerini eşim yapmaz saçma gelir ona. Ama keske yapsa. İllakide yapacak.

• zaten cogu kadın bunu yapıyor.dogal bısey bunlar

• böyle kadın sadece yatakta değil hayattada eşini mutlu eder,eşide onu mutlu eder,yatak odası çok önemlidir,ama genelde erkekler istekli olur kadınlar pasiftir

• istisnalarda var

• şahsen görmedim duymadım:)

• demek ki denk gelmedin

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok şehvetli olması erkekleri bıktırabilir. tabi kaç erkek seksten bıkar orası ayrı konu:D

• çok doğru bıkmaz erkek olan

• öyle erkekmi var yaw nerde dur bakıyım sağa sola yok yok öyle erkek bulamadım:-)

• şimdi adam maç izlicektir geçersin televizyonun önüne hadi gel sevişelim, yemek yiyordur yemeğini boğazına dizersin hadi gel sevişelim.akşam halı saha maçına gidecektir hadi gel sevişelim.işten yorgun argın gelmiştir evine gidip uyumak istiyordur hadi gel sevişelim.sıkılabilir bu durumlarda tabi:)

• Bence istekli kadin dogru yolda. Evlilikte cinsellik cok ama cok önemli. O yüzden cogu seyde kadinin elinde olmali, erkegini basindan cikarmali. Ne o bacagini ac yat hesabi,.. Bana göre degill :) Sen yoluna devam et, istekli ol, kocani bastan cikar,. Sevgiyi, Seksi baska yerde arattirma. Yatagina baglamak senin elinde sonucta.

• bıkar mı acaba diye bir düşündümde gerçi ben kendimi frenliyemiyorum zaten :D içimden geliyor

• Öncekileri Göster
    • bendede süpriz yapa yapa süpriz tükendi :D Bilmedigim süprizler varsa seve seve uygularim :)

• ben artık hayal gücüme şaşar oldum :)

Yükleniyor...