Bu kadar mı muhtaç bazı insanlar?

Sürekli sitedeki yorumlara bakıyorum da birçok kişi burada sex partneri arayışı içerisinde.Yada konu birkaç dakikadan sonra cinselliğe sexe kayıyor.Ne kadar aç ve muhtaçsınız burada bulacağınız sexe?(Sözüm meclisten dışarı)

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• İnsanlar sex açlığı çekiyor.

• kesinlikle haklısın arkadaşım..

• müslüman ülke olunca haliyle cogu sefer evlenmeden sex yapılamayınca daha fazla istek artıyor yasak olan seyler insanı daha heyecanlandırmasıda var bide yapı olarak sexe cokda düşkün olunuyor mesela iranın dünyada en fazla p*rnoya giren ulke

• kesinlikle..

• teşekkür ederim ayrıca sorularında dikkatli ve mantıklı soruyorsun yıldızları hak ediyorsun

• tesekkür ederim

• Kesinlikle değiliz. Kimse değil yanlış görüyorsun bence. Bakış açısıyla alakalı bir durum olabilir. Her neyse. Mümkünse sevişebilir miyiz? (gibi mesela)

• malesef toplum olarak oraya kayıyoruz aslında yapı gereği biz biraz abartıyoruz int.partner bulmak için kullanıyoruz

• yani benim elimin altında yeterince kızvar .burdan bulsam ner olur bulmasam .ama hertürlü yazarım .hayayt fırsatlarladolu.kaşarın biri denk gelir .kayarım geçerim:9 kaşarlarasaygım sonsuz

• tamam karşındaki kaşar ise eyvallah zaten o kendisi istiyordur.. ama her konudada her yorumdada olay biraz abartılmıyormu sence bazıları tarafından?

• evet çokfazlahemde

• işte buna +1

• genelleme yapmayın çok ayıp

• farkettiysen genelleme yapmadım ayrıca sözüm meclisten dışarı diye belirttim.. üzerine alma. ama gerçekten sende bunu fark etmişsindir diye düşünüyorum..

• fark ettim de genede söyleyecek bir şey bulamayınca tuzum olsun diye katkı yaptım :D

• :)

• Cinselliği konuşmak ayrı, sex partneri bulma amacı ile konuşmak ayrı. Bu ikisinin karıştıran düşünce ise seks hakkında konuşan bir kadının erkeklerce sanki o kadının "bir arayış içinde" olduğu düşüncesi. Bodoslama "sevişelim" mi gibi saldıraylara zaten denecek bir şey yok. Seçen taraf kadındır, seçilen ise erkek. Dolayısıyla biraz empati yapmalı her iki taraf da. Erkek, kadının zaten bir sürü saldırayla uğraştığını, saçma sapan teklifler aldığını ve bazen de sadece konuşma ihtiyacı duyduğu için burada olduğunu bilmeli, kadın da seçilenn taraf olan erkeklerin kendilerinde bir şekilde adım atma, teklif etme, beğendirme ve kabul ettirme güdüsüne ister istemez kapılma ihtimalini görerek, sohbeti buna göre ilerletmeli. Önemli olan aynı formatı yakalamak her iki taraf için de, ve kesinlikle anlamaya çalışmak karşıdakinin aslında ne istediğini...

• O öküzler seks partneri peşindeyken bizim gibiler ise yirmi günde tanışıp reel hayatta buluşma aşamasına geliyor :))

• herkes biyerde bir şekil şansını dener seks dedğin öyle pazardan satın alınan bişey deyil buyüzden kımseyı yargılamak yada aşşağılamak biraz etik olmadı.eğerkı seks için bu site sence uygun deyilse cinsellik kategorsinin açılmasındakı neden sence nedir kullanıcıları üyelere cazıip hale getirmk bu siteyı çoğu kişi seks ihtiyacını aşk ihtıyacını bazende sevgi ihtiyacını netden bulup karşılıyor herkesın bir kullanım amacı var seninklsi sohbet dostluk arkadaşlık herneyse işte ama milletin düşünmcesine ve ihtiyaçalrınada saygı duymak lazım dimi evet herkes sevgiye aşka aç olduğu gibi seksede acdır ve bu normal açlıkdır kimseyi yargılayamassın arkadaşım bölebir hak sana site yöneticileri tarafından verilmedı unutma sende bir üyesin beğenmıyosan bu siteye yada nete girmessin söyleyeceğim bukadar

• ben kimseyi yargılamadım sen yanlış algılıyorsun sanırım okudugunu.. ayrıca burada cinsellik bölümü varsa orada o konu hakkında tartışılsın bişeyler paylaşılsın diye var kalkıpta her önune çıkan kıza saldırmak sapıklık yapmak amacı için kullanılsın diye konuldugunu sanmıyorum..

• ilerde daha kötü olacak bu hiçbir şey değil

• Haklisin

• sexle harmanlanmış ve yozlaşmış aç kurtlar haline dönüştük .. kara çarşaflı kadınlara iştahla bakan erkekleri bilirim ben yani yuh artık ne denebilirki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...