Sapıklığın hangi boyutu ve nasıl vazgeçirebilirim?

Kızlar sorum size özellikle bir arkadaşım var erkek adamın fantezisi tahrik odluğu şey bir kızın adetli olması görmek istiyorum diyor işte adetli olduğunu bildiğimde tahrik oluyorum yalamak nasıl olur acaba vs vs vs vs iğrenç iğrenç şeyler ben buna anlattım oğlum kan vs dedimde yok ben napıyımda bu vazgeçsin 8 yıllık arkadaşım kardeşim yani 3-4 kız bu yüzden terketti üzülüyorumda benim sevgilim var ona sorucamda uygun olmaz diye sizlere soruyoum napıyım ben bu hanzoya kardeşim gibide seivoyurm takozu ya:-)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ıyyy midem bulandı ne psikopat insanlar varmış ya :S

• yaw öpmekte değil işte yalamak emmek vs diyo ağzına yüzüne gelecek yaw poffff midem kalktı ben geliyorum 5 dk ya:-)

• heee beklesin canım o kokunun iğrençliğini görsede bi anlasa umarım adetli adetli öperde görür gününü :DD:D:D

• yaw hiç sorma yalamak diyo öyleyken oğlum dedim ya yüzüne gelire falan o kadar anlattım ki burda söyleyemem bile yok kuruyan kan kokar ordan akar akmaz kokmaz diyo :-)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• Okurken de migdem kalkti.. Her turlusunu anladik da bunlara be oluyor ya? Vazgecsin bu sevdadan.. Gercekten bir kizin bunu yaptiracagini sanmiyorum. Arastirsin belki vardir bu seylerden hoslanan bir kiz :-):-) benim erkek arkadasim byle birsey isese benden, bi kac yumruk sallarim yüzüne. Burnundan akan kanlari yalar tahrik olur affiyet olsun

• valla bilymiroudma böyle ilişki sevenleri duymuştum hatta kızın birini okumuştum adetliyken ilişkiye girince sancısımı azalıyomuş öyle yazmıştı:-S

• ıyy iğrenç benim eski sevgilim adet kanını içmek istiyorum diyordu pislik hemen terkettim hanzoyuu

• içmekmi istiyormuş:-Sanlatmışmıydın adet kanı budur budur diye biliyomuydu yani:-S

• yuhh desem ayıp olmaz dimi (:

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir arkadaşım ekolü...

• yok kanka valla ben bildiğim için o kokuyu allah düşmanınma vermesin ...

• biz kokusundan kaçıyoruz sen yalamaktan bahsediyosun bırak takozu kamyonlar tecavüz etsin yapacak bişey yok bu saatten sonra

• cem karacayla telepati kurdum ne olur ıslak ıslak bakma öyle diyor.söylersin:)

• valla senin cevabı aynen söyliyim ben buna:-)yaw işte tutmuş kuruyan kan kokar kanka diyo ordan akarken kurmuşmu oluyo sanki diyo:-S

• yardımcı ol o zaman ? bi hatun bul, parasını ver yalasın ag.

• aga yok adam normal değil yani adetliyken falan diyo bok var sanki normalini bulmuşta

Yükleniyor...