Aşırı cinsel istek nasıl azaltılır?

evet arkadaşlar aşırı cinsel isteği azaltmanın yolları var mıdır..ya da tek yol ilişki midir tek yol ilişki ise bunu bir arkadaşımla yapabilirim ama başka yol var mı diye merak ediyorum yani amacım kendimi eşime saklamak bunu çok istiyorum var mı önerileriniz.

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 1

• depresan azaltıyor diyorlar

• ürolog dan ziyade psikologa gitmeliyim galiba..ürologa ondan sonra giderim önce gidip birkaç tavsiye duymalıyım.

• ürologa git sen bir an önce,geçmiş olsun.

• evet bir ürologa gitmeliyim eğer aldırmak mümkünse doktora söylerim alır bence kadın rahmi gibi bu da alınabilir ama bakalım artık olmazsa kısırlaştırma falan yaparım gerçekten bana sıkıntı veriyor inançlarım gereği ilişki yaşayamıyorum ee başka azaltacak bir yol da yok ne yapacağımı bilemiyorum..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• ilişki yaşamaktan kaçınmak vücudun hormonal dengesini bozar ve beyni uyuşturur. iyi bişey değildir; ilişki yaşayınız, yaşatınız.

• hangi düşünceleri kast ettiniz peki.. :)

• kafandaki düşünceler derken cinselliği kastetmiyorum, yazdığın diğer düşüncelerini kastediyorum

• kurtulamıyorum kafamın içi bunlarla dolu ne yapsam da geçmiyor bu düşünceler istekler yüzünden ne ders çalışabiliyorum ne de iş güç yapabiliyorum..

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...