Aranızda lezbiyen var mı?

Gizli Üye
Lezbiyen arkadaşlara soruyorum, ben p*rno izlerken bayan vücudu beni orgazma ulaştırıyor ama erkekler iğrenç geliyor veya etkilenmiyorum.. ama gerçek hayatta bayanlar asla ilgi mi çekmiyor. bn lezbiyen miyim, bisex mi?
Birde lisede arkadaşımla yan yana yatmıştık öğrenci evinde.. yatak olmadığı için mecburen, sonra gece bir baktım göğüslerimi ellemeye başlamıştı uyandım ne yapıyorsun dedim.. ağzımı kapattı ve kollarımı tuttu sonra elimi göğüslerinde gezdirdi, üzerimde iken sıkıştırdı ve dizime sürtünerek boşaldı.. o arada bunları yaparken merakımdan izledim ama orgazm olduğunda biraz hoşuma girgitmişti.. bana en son çok güzel ve çeçekicisin dedi ve 3 yıl sonra evlendi.. o da mı lezbiyen?
Aranızda lezbiyen var mı?